XBMC Skins - en to af translation catalogue (71 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
af: N.V.T.

[ctx: #31008]
en: Type
af: Tipe

[ctx: #31009]
en: Timer
af: Tydhouer

[ctx: #31012]
en: Add group
af: Voeg Groep by

[ctx: #31013]
en: Rename group
af: Verander Groep naam

[ctx: #31014]
en: Delete group
af: Wis Groep uit

[ctx: #31015]
en: Timer
af: Tydhouer

[ctx: #31017]
en: Live TV
af: Lewendige TV

[ctx: #31022]
en: Music - Files
af: Musiek - Lêers

[ctx: #31024]
en: Page
af: Bladsy

[ctx: #31040]
en: Now Playing
af: Speel Nou

[ctx: #31043]
en: PAUSED
af: GEPOUSEER

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
af: Volskerm

[ctx: #31055]
en: Open playlist
af: Maak speellys oop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
af: Stoor speellys

[ctx: #31057]
en: Close playlist
af: Maak speellys toe

[ctx: #31066]
en: Back
af: Trug

[ctx: #31072]
en: System info
af: Stelsel info

[ctx: #31085]
en: Light
af: Ligte

[ctx: #31095]
en: Rating
af: Gradering

[ctx: #31102]
en: Background
af: Agtergrond

[ctx: #31104]
en: Timer Set
af: Tydhouer Gestel

[ctx: #31107]
en: Channels
af: Kanale

[ctx: #31110]
en: Record
af: Neem op

[ctx: #31111]
en: Recording
af: Opname

[ctx: #31113]
en: Single Image
af: Enkele Prentjie

[ctx: #31114]
en: Multi Image
af: Veelvuldige Prentjie

[ctx: #31115]
en: Customizer
af: Verpersoonliker

[ctx: #31128]
en: Lyrics
af: Lirieke

[ctx: #31162]
en: Trailers
af: Voorskoue

[ctx: #31175]
en: Big list
af: Groot lys

[ctx: #31221]
en: Default
af: Verstek

[ctx: #31299]
en: Data provider
af: Data verskaffer

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
af: Geheue Gebruik:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
af: Kunswerk

[ctx: #31322]
en: Aired
af: Gelug

[ctx: #31334]
en: Latest
af: Nuutste

[ctx: #31351]
en: Pause
af: Pouseer

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
af: Vorentoe Spoel

[ctx: #31354]
en: Rewind
af: Terugspoel

[ctx: #31355]
en: Movie menu
af: Fliek kieslys

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
af: Laai Subtitels Af

[ctx: #31358]
en: System info
af: Stelselinligting

[ctx: #31390]
en: Skin default
af: Bestek omslag

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
af: [B]KONFIGUREER VIDEO VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Bestuur jou video biblioteek · Stel video terugspeel opsies · Verander video lyste opsies[CR]Stel subtitel skrifte

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
af: [B]KONFIGUREER MUSIEK VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Bestuur jou musiek biblioteek · Stel musiek speel opsies · Verander musiek lyste opsies[CR]Stel liedjie voorlegging op · Stel karaoke opsies

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
af: [B]KONFIGUREER PRENTJIE VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel prentjie lyste opsies · Konfigureer skyfievertonings

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
af: [B]KONFIGUREER DIENS VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel beheer van Kodi via UPnP en HTTP op · Konfigureer lêer deling[CR]Stel Zeroconf in staat · Konfigureer AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
af: [B]KONFIGUREER STELSEL VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel op en kalibreer vertone · Konfigureer audio uittree · Stel afstandbehere op[CR]Stel krag bespaar opsies · Stel ontfouting in staat · Stel hoof slot op

[ctx: #31478]
en: Setup
af: Konfigurasie

[ctx: #31500]
en: Pictures
af: Prentjies

[ctx: #31501]
en: Music
af: Musiek

[ctx: #31502]
en: Movies
af: Flieks

[ctx: #31505]
en: Programs
af: Programme

[ctx: #31506]
en: System
af: Stelsel

[ctx: #31508]
en: Shutdown
af: Skakel af

[ctx: #31509]
en: Favorites
af: Gunstelinge

[ctx: #31510]
en: Weather
af: Weer

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
af: Volskerm video

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
af: Audio visualisering

[ctx: #31616]
en: Low
af: Laag

[ctx: #31617]
en: High
af: Hoog

[ctx: #31622]
en: Label
af: Etiket

[ctx: #31629]
en: Channels
af: Kanale

[ctx: #31630]
en: Custom
af: Verpersoonlikte

[ctx: #31695]
en: Submenu
af: Subkieslys

[ctx: #31706]
en: First run help....
af: Loop eers hulp...

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
af: Speellys

[ctx: #31892]
en: Categories
af: Kategorië

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
af: Skakel af tydhouer

[ctx: #31951]
en: Custom
af: Verpersoonlikte
