XBMC Skins - en to am translation catalogue (49 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
am: አይነት

[ctx: #31012]
en: Add group
am: ቡድን መጨመሪያ

[ctx: #31013]
en: Rename group
am: ቡድን እንደገና መሰየሚያ

[ctx: #31014]
en: Delete group
am: ቡድን ማጥፊያ

[ctx: #31022]
en: Music - Files
am: የሙዚቃ ፋይሎች

[ctx: #31024]
en: Page
am: ገጽ

[ctx: #31025]
en: Items
am: እቃዎች

[ctx: #31040]
en: Now Playing
am: አሁን የሚጫወተው

[ctx: #31043]
en: PAUSED
am: ማቆሚያ

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
am: በሙሉ መመልከቻ ዘዴ

[ctx: #31055]
en: Open playlist
am: ዝርዝሮችን መክፈቻ

[ctx: #31056]
en: Save playlist
am: ዝርዝሮችን ማስቀመጫ

[ctx: #31057]
en: Close playlist
am: ዝርዝሮችን መዝጊያ

[ctx: #31065]
en: Info
am: መረጃ

[ctx: #31066]
en: Back
am: ወደ ኋላ

[ctx: #31072]
en: System info
am: የስርአቱ መረጃ

[ctx: #31102]
en: Background
am: መደብ

[ctx: #31110]
en: Record
am: መቅረጫ

[ctx: #31114]
en: Multi Image
am: ተንሸራታች

[ctx: #31128]
en: Lyrics
am: ግጥም

[ctx: #31175]
en: Big list
am: ትልቅ ዝርዝር

[ctx: #31221]
en: Default
am: ነባር

[ctx: #31290]
en: TV Guide
am: የቲቪ - መመሪያ

[ctx: #31299]
en: Data provider
am: ዳታ አቅራቢ

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
am: የተጠቀሙት Memory:

[ctx: #31334]
en: Latest
am: ዘመናዊ

[ctx: #31351]
en: Pause
am: ማቆሚያ

[ctx: #31352]
en: Stop
am: ማቆሚያ

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
am: ወደ ፊት ማሳለፊያ

[ctx: #31354]
en: Rewind
am: ወደ ኋላ ማሳለፊያ

[ctx: #31355]
en: Movie menu
am: የሙቪ ዝርዝር

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
am: ንዑስ አርእስቶች ማውረጃ

[ctx: #31358]
en: System info
am: የስርአቱ መረጃ

[ctx: #31390]
en: Skin default
am: መደበኛ

[ctx: #31478]
en: Setup
am: ማዋቀሪያ

[ctx: #31500]
en: Pictures
am: ስእሎች

[ctx: #31501]
en: Music
am: ሙዚቃ

[ctx: #31502]
en: Movies
am: ሙቪዎች

[ctx: #31504]
en: Videos
am: ቪዲዮ

[ctx: #31505]
en: Programs
am: ፕሮግራሞች

[ctx: #31506]
en: System
am: ስርአት

[ctx: #31508]
en: Shutdown
am: ማጥፊያ

[ctx: #31509]
en: Favorites
am: የምወዳቸው

[ctx: #31510]
en: Weather
am: የአየር ንብረት

[ctx: #31616]
en: Low
am: ዝቅተኛ

[ctx: #31617]
en: High
am: ከፍተኛ

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
am: ቆዳ

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
am: የሚጫወተው ዝርዝር

[ctx: #31890]
en: Collections
am: አልበም
