XBMC Skins - en to eu translation catalogue (60 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
eu: Mota

[ctx: #31012]
en: Add group
eu: Gehitu taldea

[ctx: #31013]
en: Rename group
eu: Berrizendatu taldea

[ctx: #31014]
en: Delete group
eu: Ezabatu taldea

[ctx: #31017]
en: Live TV
eu: TB

[ctx: #31022]
en: Music - Files
eu: Musika - Fitxategiak

[ctx: #31024]
en: Page
eu: Orrialdea

[ctx: #31025]
en: Items
eu: Elementuak

[ctx: #31040]
en: Now Playing
eu: Orain erreproduzitzen

[ctx: #31043]
en: PAUSED
eu: PAUSATUA

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
eu: Pantaila-osoa

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eu: Ireki erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eu: Gorde erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eu: Itxi erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31065]
en: Info
eu: Argb

[ctx: #31072]
en: System info
eu: Sistemaren info

[ctx: #31085]
en: Light
eu: Argia

[ctx: #31089]
en: Both
eu: Biak

[ctx: #31095]
en: Rating
eu: Balorazioa

[ctx: #31102]
en: Background
eu: Atzeko irudia

[ctx: #31107]
en: Channels
eu: Kateak

[ctx: #31110]
en: Record
eu: Grabatu

[ctx: #31111]
en: Recording
eu: Grabatzen

[ctx: #31128]
en: Lyrics
eu: Letrak

[ctx: #31175]
en: Big list
eu: Zerrenda handia

[ctx: #31221]
en: Default
eu: Lehenetsia

[ctx: #31243]
en: Schedule
eu: Plangintza

[ctx: #31299]
en: Data provider
eu: Datu hornitzailea

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
eu: Erabilitako memoria:

[ctx: #31334]
en: Latest
eu: Azken

[ctx: #31351]
en: Pause
eu: Pausatu

[ctx: #31352]
en: Stop
eu: Gelditu

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
eu: Azkar aurrera

[ctx: #31354]
en: Rewind
eu: Atzera

[ctx: #31355]
en: Movie menu
eu: Pelikula menua

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
eu: Deskargatu azpitituluak

[ctx: #31358]
en: System info
eu: Sistemaren info

[ctx: #31390]
en: Skin default
eu: Skin lehenetsia

[ctx: #31478]
en: Setup
eu: Konfigurazioa

[ctx: #31500]
en: Pictures
eu: Irudiak

[ctx: #31501]
en: Music
eu: Musika

[ctx: #31502]
en: Movies
eu: Filmak

[ctx: #31504]
en: Videos
eu: Bideoak

[ctx: #31505]
en: Programs
eu: Programak

[ctx: #31506]
en: System
eu: Sistema

[ctx: #31508]
en: Shutdown
eu: Itzali

[ctx: #31509]
en: Favorites
eu: Gogokoenak

[ctx: #31510]
en: Weather
eu: Eguraldia

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
eu: Pantaila osoko bideoa

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
eu: Audioaren bisualizazioa

[ctx: #31616]
en: Low
eu: Baxua

[ctx: #31617]
en: High
eu: Handia

[ctx: #31622]
en: Label
eu: Etiketa

[ctx: #31629]
en: Channels
eu: Kateak

[ctx: #31630]
en: Custom
eu: Pertsonalizatua

[ctx: #31695]
en: Submenu
eu: Azpimenua

[ctx: #31706]
en: First run help....
eu: Lehen exekuzio laguntza...

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
eu: Zerrenda

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
eu: Itzaltze tenporizadorea

[ctx: #31951]
en: Custom
eu: Pertsonalizatua
