XBMC Skins - en to be translation catalogue (17 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
be: Тып

[ctx: #31022]
en: Music - Files
be: Музыка - Файлы

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
be: На ўвесь экран

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
be: Схаваць ФанАрт

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
be: Занята памяці:

[ctx: #31325]
en: Playlist options
be: Налады сьпісу прайграваньня

[ctx: #31358]
en: System info
be: Зьвесткі пра сыстэму

[ctx: #31501]
en: Music
be: Музыка

[ctx: #31502]
en: Movies
be: Фільмы

[ctx: #31503]
en: TV Shows
be: ТЫ шоў

[ctx: #31504]
en: Videos
be: Відэа

[ctx: #31505]
en: Programs
be: Праграмы

[ctx: #31506]
en: System
be: Сыстэма

[ctx: #31715]
en: Smart Playlist Manager
be: Кіраўнік спрытнага сьпісу прайграваньня

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
be: Заўсёды паказваць зьвесткі альбома

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
be: Таймер выключэньня

[ctx: #31951]
en: Custom
be: Дапасаваны
