XBMC Skins - en to bs translation catalogue (29 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
bs: Tip

[ctx: #31072]
en: System info
bs: Podaci o sistemu

[ctx: #31085]
en: Light
bs: slab(a)

[ctx: #31095]
en: Rating
bs: Ocjena

[ctx: #31102]
en: Background
bs: Pozadina

[ctx: #31110]
en: Record
bs: Snimi

[ctx: #31175]
en: Big list
bs: Vel. spis.

[ctx: #31221]
en: Default
bs: Podrazumjevano

[ctx: #31358]
en: System info
bs: Podaci o sistemu

[ctx: #31390]
en: Skin default
bs: Podrazumjevana maska

[ctx: #31478]
en: Setup
bs: Konfiguracija

[ctx: #31500]
en: Pictures
bs: Slike

[ctx: #31501]
en: Music
bs: Muzika

[ctx: #31502]
en: Movies
bs: Filmovi

[ctx: #31504]
en: Videos
bs: Filmovi

[ctx: #31505]
en: Programs
bs: Programi

[ctx: #31506]
en: System
bs: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
bs: Isključi

[ctx: #31510]
en: Weather
bs: Vremenska prognoza

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
bs: Film preko čitavog ekrana

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
bs: Vizualizacija zvuka

[ctx: #31616]
en: Low
bs: nizak

[ctx: #31617]
en: High
bs: Visok

[ctx: #31622]
en: Label
bs: Etiketa

[ctx: #31630]
en: Custom
bs: Prilagođeno

[ctx: #31695]
en: Submenu
bs: Podmeni

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
bs: Spisak za rep.

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
bs: Odbrojavanje do isključivanja

[ctx: #31951]
en: Custom
bs: Prilagođeno
