XBMC Skins - en to bg translation catalogue (76 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
bg: Тип

[ctx: #31009]
en: Timer
bg:  Таймер

[ctx: #31012]
en: Add group
bg: Добавяне на гупа

[ctx: #31013]
en: Rename group
bg: Преименувай групата

[ctx: #31014]
en: Delete group
bg: Изтрий групата

[ctx: #31015]
en: Timer
bg:  Таймер

[ctx: #31017]
en: Live TV
bg: Телевизия

[ctx: #31022]
en: Music - Files
bg: Музика - Файлове

[ctx: #31024]
en: Page
bg: Страница

[ctx: #31025]
en: Items
bg: Елемента

[ctx: #31040]
en: Now Playing
bg: Сега се възпроизвежда

[ctx: #31043]
en: PAUSED
bg: НА ПАУЗА

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
bg: На целия екран

[ctx: #31055]
en: Open playlist
bg: Отвори плейлист

[ctx: #31056]
en: Save playlist
bg: Запиши плейлиста

[ctx: #31057]
en: Close playlist
bg: Затвори плейлиста

[ctx: #31060]
en: Poster
bg: Плакат

[ctx: #31065]
en: Info
bg: Инф.

[ctx: #31066]
en: Back
bg: Назад

[ctx: #31072]
en: System info
bg: Системна информация

[ctx: #31085]
en: Light
bg: Слаб

[ctx: #31095]
en: Rating
bg: Рейтинг

[ctx: #31102]
en: Background
bg: Фон

[ctx: #31104]
en: Timer Set
bg: Настройка на таймер

[ctx: #31107]
en: Channels
bg: Канали

[ctx: #31110]
en: Record
bg: Запис

[ctx: #31111]
en: Recording
bg: Записване

[ctx: #31113]
en: Single Image
bg: Една картина

[ctx: #31114]
en: Multi Image
bg: Няколко картини

[ctx: #31115]
en: Customizer
bg: Персонализатор

[ctx: #31128]
en: Lyrics
bg: Лирики

[ctx: #31162]
en: Trailers
bg: Трейлъри

[ctx: #31175]
en: Big list
bg: Голям списък

[ctx: #31221]
en: Default
bg: Стандартна

[ctx: #31299]
en: Data provider
bg: Доставчик на данни

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
bg: Памет в употреба:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
bg: Изображения

[ctx: #31322]
en: Aired
bg: Излъчен

[ctx: #31334]
en: Latest
bg: Най-новите

[ctx: #31351]
en: Pause
bg: Пауза

[ctx: #31352]
en: Stop
bg: Спри

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
bg: Превърти напред

[ctx: #31354]
en: Rewind
bg: Превърти назад

[ctx: #31355]
en: Movie menu
bg: Меню на филма

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
bg: Сваляне на субтитри

[ctx: #31358]
en: System info
bg: Инф. за системата

[ctx: #31390]
en: Skin default
bg: Стандартните (за облика)

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ВИДЕОТО[/B][CR][CR]Управлявайте видео библиотеката си · Настройте възпроизвеждането на видео[CR]Променете настройките на списъците с видео файлове · Задайте шрифт за субтитрите

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ МУЗИКАТА[/B][CR][CR]Управлявайте музикалната си библиотеката · Настройте възпроизвеждането на музика[CR]Променете настройките на списъците с аудио файлове · Настройте караоке плеъра

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ СНИМКИТЕ[/B][CR][CR]Променете настройките на списъците със снимки · Конфигурирайте слайдшоу

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ УСЛУГИТЕ[/B][CR][CR]Настройте контролирането на Kodi през UPnP и HTTP · Настройте споделянето на файлове[CR]Включете Zeroconf · Настройте AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ СИСТЕМАТА[/B][CR][CR]Настройте и калибрирайте екраните · Настройте компютъра да пести енергия[CR]Настройте дистанционните · Конфигурирайте аудио изхода · Включете Debug режима · Задайте код за заключване

[ctx: #31478]
en: Setup
bg: Настройване

[ctx: #31500]
en: Pictures
bg: снимки

[ctx: #31501]
en: Music
bg: Музика

[ctx: #31502]
en: Movies
bg: Филми

[ctx: #31503]
en: TV Shows
bg: TV Сериали

[ctx: #31504]
en: Videos
bg: Видео

[ctx: #31505]
en: Programs
bg: Програми

[ctx: #31506]
en: System
bg: Система

[ctx: #31508]
en: Shutdown
bg: Изключване

[ctx: #31509]
en: Favorites
bg: Харесвания

[ctx: #31510]
en: Weather
bg: Времето

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
bg: Видео на цял екран

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
bg: Аудио визуализация

[ctx: #31616]
en: Low
bg: Мин

[ctx: #31617]
en: High
bg: Високо

[ctx: #31629]
en: Channels
bg: Канали

[ctx: #31630]
en: Custom
bg: Персонален

[ctx: #31695]
en: Submenu
bg: Подменю

[ctx: #31706]
en: First run help....
bg: Помощ при първо стартиране

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
bg: Плейлист

[ctx: #31891]
en: Folders
bg: Папки

[ctx: #31892]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
bg: Таймер за изключване

[ctx: #31951]
en: Custom
bg: Персонален
