XBMC Skins - en to ca translation catalogue (98 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
ca: Tipus

[ctx: #31009]
en: Timer
ca: Temporitzador

[ctx: #31012]
en: Add group
ca: Afegeix un grup

[ctx: #31013]
en: Rename group
ca: Canvia el nom del grup

[ctx: #31014]
en: Delete group
ca: Elimina el grup

[ctx: #31015]
en: Timer
ca: Temporitzador

[ctx: #31017]
en: Live TV
ca: TV en directe

[ctx: #31022]
en: Music - Files
ca: Fitxers - Música

[ctx: #31024]
en: Page
ca: Pàgina

[ctx: #31025]
en: Items
ca: Elements

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
ca: Opcions varies

[ctx: #31032]
en: Nothing
ca: Res

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ca: S'està reproduint

[ctx: #31043]
en: PAUSED
ca: EN PAUSA

[ctx: #31045]
en: Entries
ca: Entrades

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ca: Obre una llista de reproducció

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ca: Desa la llista de reproducció

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ca: Tanca la llista de reproducció

[ctx: #31059]
en: Logo
ca: Logotip

[ctx: #31060]
en: Poster
ca: Cartell

[ctx: #31063]
en: Choose style
ca: Trieu l'estil

[ctx: #31065]
en: Info
ca: Informació

[ctx: #31066]
en: Back
ca: Enrere

[ctx: #31068]
en: Random albums
ca: Àlbums aleatoris

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
ca: Complements aleatoris

[ctx: #31072]
en: System info
ca: Informació del sistema

[ctx: #31073]
en: Actor information
ca: Informació de l'actor

[ctx: #31074]
en: Filmography
ca: Filmografia

[ctx: #31080]
en: Director information
ca: Informació del director

[ctx: #31083]
en: Labels
ca: Etiquetes

[ctx: #31085]
en: Light
ca: Clar

[ctx: #31087]
en: Randomize All
ca: Genera-ho tot aleatòriament

[ctx: #31089]
en: Both
ca: Ambdós

[ctx: #31095]
en: Rating
ca: Valoració

[ctx: #31102]
en: Background
ca: Fons

[ctx: #31104]
en: Timer Set
ca: Temporitzador establert

[ctx: #31107]
en: Channels
ca: Canals

[ctx: #31110]
en: Record
ca: Grava

[ctx: #31111]
en: Recording
ca: Enregistrament

[ctx: #31113]
en: Single Image
ca: Una imatge

[ctx: #31114]
en: Multi Image
ca: Múltiples imatges

[ctx: #31115]
en: Customizer
ca: Personalitzador

[ctx: #31128]
en: Lyrics
ca: Lletres

[ctx: #31153]
en: Low List
ca: Llista baixa

[ctx: #31156]
en: Directed by
ca: Dirigida per

[ctx: #31162]
en: Trailers
ca: Tràilers

[ctx: #31175]
en: Big list
ca: Llista gran

[ctx: #31221]
en: Default
ca: Per defecte

[ctx: #31235]
en: Shift
ca: Majúscules

[ctx: #31243]
en: Schedule
ca: Planificador

[ctx: #31299]
en: Data provider
ca: Proveïdor de dades

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ca: Memòria utilitzada:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
ca: Art

[ctx: #31322]
en: Aired
ca: Emès

[ctx: #31334]
en: Latest
ca: Últim

[ctx: #31351]
en: Pause
ca: Pausa

[ctx: #31352]
en: Stop
ca: Atura

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ca: Avanç ràpid

[ctx: #31354]
en: Rewind
ca: Rebobina

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ca: Menú de la pel·lícula

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ca: Baixar-se els subtítols

[ctx: #31358]
en: System info
ca: Informació del sistema

[ctx: #31390]
en: Skin default
ca: Tema per defecte

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE VÍDEO[/B][CR][CR]Gestioneu la biblioteca de vídeos · Establiu les opcions de reproducció de vídeo[CR]Canvieu les opcions del llistat de vídeo · Establiu els tipus de lletra dels subtítols

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE LA MÚSICA[/B][CR][CR]Gestioneu la biblioteca de música · Establiu les opcions de reproducció de la música[CR]Canvieu les opcions del llistat de música · Configureu l'enviament de cançons[CR]Establiu les opcions del karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES D'IMATGE[/B][CR][CR]Establiu les opcions del llistat d'imatges · Configureu les presentacions de diapositives

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE SERVEI[/B][CR][CR]Configureu el control de l'Kodi a través de UPnP i HTTP[CR]Configureu l'ús compartit de fitxers · Habiliteu el Zeroconf · Configureu l'AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DEL SISTEMA[/B][CR][CR]Configureu i calibreu les pantalles · Configureu la sortida d'àudio[CR]Configureu els comandaments a distància · Establiu les opcions d'estalvi d'energia[CR]Habiliteu la depuració · Configureu el bloqueig mestre

[ctx: #31478]
en: Setup
ca: Configuració

[ctx: #31500]
en: Pictures
ca: Imatges

[ctx: #31501]
en: Music
ca: Música

[ctx: #31502]
en: Movies
ca: Pel·lícules

[ctx: #31503]
en: TV Shows
ca: Sèries de TV

[ctx: #31505]
en: Programs
ca: Programes

[ctx: #31506]
en: System
ca: Sistema

[ctx: #31508]
en: Shutdown
ca: Atura

[ctx: #31509]
en: Favorites
ca: Preferits

[ctx: #31510]
en: Weather
ca: El temps

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
ca: Vídeo en pantalla completa

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
ca: Visualització d'àudio

[ctx: #31616]
en: Low
ca: Mín

[ctx: #31617]
en: High
ca: Alt

[ctx: #31622]
en: Label
ca: Etiqueta

[ctx: #31629]
en: Channels
ca: Canals

[ctx: #31630]
en: Custom
ca: Personalitzat

[ctx: #31634]
en: Main Menu
ca: Menú principal

[ctx: #31695]
en: Submenu
ca: Submenú

[ctx: #31706]
en: First run help....
ca: Ajuda inicial....

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
ca: Configuració de l'aparença

[ctx: #31851]
en: Player Controls
ca: Controls de Reproductor

[ctx: #31852]
en: Music Library
ca: Biblioteca de música

[ctx: #31853]
en: Music Files
ca: Arxius de música

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
ca: Pistes següents

[ctx: #31891]
en: Folders
ca: Carpetes

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
ca: Interval d'apagada

[ctx: #31951]
en: Custom
ca: Personalitzat

[ctx: #31953]
en: Favourite
ca: Preferit
