XBMC Skins - en to hr translation catalogue (123 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
hr: Vrsta

[ctx: #31009]
en: Timer
hr: Tajmer

[ctx: #31012]
en: Add group
hr: Dodaj grupu

[ctx: #31013]
en: Rename group
hr: Preimenuj grupu

[ctx: #31014]
en: Delete group
hr: Obriši grupu

[ctx: #31015]
en: Timer
hr: Tajmer

[ctx: #31017]
en: Live TV
hr: TV u živo

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
hr: Traži Kodi za

[ctx: #31022]
en: Music - Files
hr: Glazba - Datoteke

[ctx: #31024]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: #31025]
en: Items
hr: Stavke

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
hr: Razne mogućnosti

[ctx: #31027]
en: Reset item
hr: Početne Stavke

[ctx: #31028]
en: Showcase
hr: Omot

[ctx: #31029]
en: Showcase2
hr: Omot 2

[ctx: #31032]
en: Nothing
hr: Ništa

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
hr: Vremenski Uvijeti

[ctx: #31036]
en: Breadcrumbs classic
hr: Klasične Mrvice

[ctx: #31037]
en: Default breadcrumbs
hr: Zadane Mrvice

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
hr: Klasične Top ploče

[ctx: #31039]
en: CD-Wall
hr: CD Zid

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hr: Trenutno Se Reproducira

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hr: PAUZIRANO

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
hr: Umjetnikov Slikovni Niz

[ctx: #31045]
en: Entries
hr: Prijave

[ctx: #31046]
en: Breadcrumbs
hr: Mrvice

[ctx: #31047]
en: Extra-Fanart
hr: Dodatni-Fanart

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
hr: Vizualizacija Memorirana

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hr: Otvori listu izvedbi

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hr: Spremi listu izvedbi

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hr: Zatvori listu izvedbi

[ctx: #31058]
en: Banner
hr: Transparenti

[ctx: #31060]
en: Poster
hr: Plakat

[ctx: #31061]
en: Text
hr: Tekst

[ctx: #31063]
en: Choose style
hr: Odaberite stil

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
hr: Pritisnite ODABERI za alternativni izgled

[ctx: #31066]
en: Back
hr: Nazad

[ctx: #31068]
en: Random albums
hr: Slučajni Odabir Albuma

[ctx: #31069]
en: Icon panel
hr: Ploča s Ikonama

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
hr: Slučajn dodaci

[ctx: #31071]
en: Default weather
hr: Zadana Vre. Prognoza

[ctx: #31072]
en: System info
hr: Sistem info

[ctx: #31073]
en: Actor information
hr: Informacije o izvođaču

[ctx: #31074]
en: Filmography
hr: Filmografija

[ctx: #31080]
en: Director information
hr: Informacije o Režiseru

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
hr: Najnoviji  Video-spot

[ctx: #31082]
en: Extended
hr: Produžen

[ctx: #31083]
en: Labels
hr: Oznake

[ctx: #31084]
en: Panels
hr: Ploče

[ctx: #31085]
en: Light
hr: Slab(a)

[ctx: #31086]
en: ClearART
hr: IzraženART

[ctx: #31087]
en: Randomize All
hr: Nasumice Sve

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
hr: Koristite boju za sva područja

[ctx: #31089]
en: Both
hr: Oba

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
hr: Prilagodi Providnost

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
hr: Slučajni Odabir Video-spot

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
hr: Fanart umjetnika (Extrafanart, fanart.jpg, zadani fanart)

[ctx: #31095]
en: Rating
hr: Ocjena

[ctx: #31102]
en: Background
hr: Pozadina

[ctx: #31104]
en: Timer Set
hr: Postavite Brojač

[ctx: #31107]
en: Channels
hr: Kanali

[ctx: #31110]
en: Record
hr: Snimi

[ctx: #31111]
en: Recording
hr: Snimanje

[ctx: #31113]
en: Single Image
hr: Jedna slika

[ctx: #31114]
en: Multi Image
hr: Više slika

[ctx: #31115]
en: Customizer
hr: Prilagodi

[ctx: #31128]
en: Lyrics
hr: Tekst

[ctx: #31153]
en: Low List
hr: Mala Lista

[ctx: #31162]
en: Trailers
hr: Najave

[ctx: #31175]
en: Big list
hr: Velika popis

[ctx: #31221]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: #31271]
en: Posters
hr: Plakat

[ctx: #31284]
en: Cinema
hr: Kino

[ctx: #31299]
en: Data provider
hr: Pružatelj podataka

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hr: Iskorištena memorija:

[ctx: #31322]
en: Aired
hr: Emitirano

[ctx: #31334]
en: Latest
hr: Najnovije

[ctx: #31351]
en: Pause
hr: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
hr: Stani

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
hr: Brzo napred

[ctx: #31354]
en: Rewind
hr: Premotaj

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hr: Filmski izbornik

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hr: Preuzmi prijevod

[ctx: #31358]
en: System info
hr: O sustavu

[ctx: #31364]
en: Platform
hr: Platforma

[ctx: #31390]
en: Skin default
hr: Zadani Izgled

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
hr: [B]PODESI POSTAVKE VIDEA[/B][CR][CR]Upravljanje Vašom video zbirkom · Postavi mogućnosti izvođenja videa · Promjeni  mogućnosti prikaza video sadržaja[CR]Podesi izgled podnapisa

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
hr: [B]PODESI POSTAVKE GLAZBE[/B][CR][CR]Upravljanje Vašom glazbenom zbirkom · Postavi mogućnosti izvođenja glazbe · Promjeni mogućnosti prikaza glazbenoga sadržaja[CR]Postavi slanje pjesama · Podesi mogućnosti karaoka

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
hr: [B] Urediti postavke slike [/B][CR][CR] Uredi sliku unos opcije · Postavke slikovnom prikazu

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
hr: [B] UREDI POSTAVKE USLUGE [/ B] [CR] [CR] Postavljanje kontrole Kodi putem UPnP i HTTP · Uredi dijeljenje mapa[CR] Deblokada Zeroconf · Postavke izvođenja

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
hr: [B] Uredi postavke sustava [/ B] [CR] [CR] Podešavanje i kalibriranjem zaslona · Uredi audio izlaz · Postavljanje daljinskog upravljača [CR] Postavite opcije uštede energije  · Omogućite ispravljanje pogrešaka · Postavljanje glavnog zaključavanja

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
hr: [B]UREDI DODATKE[/B][CR][CR]Upravljate instaliranim dodacima · Pregledavajte i instalirajte dodatke iz kodi.tv[CR]Modificirajte  postavke DODATAKA

[ctx: #31427]
en: Outline
hr: Kratki sadržaj

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
hr: Dodatni FanArt

[ctx: #31478]
en: Setup
hr: Konfiguracija

[ctx: #31500]
en: Pictures
hr: Slike

[ctx: #31501]
en: Music
hr: Glazba

[ctx: #31502]
en: Movies
hr: Filmovi

[ctx: #31503]
en: TV Shows
hr: TV Emisija

[ctx: #31504]
en: Videos
hr: Video

[ctx: #31505]
en: Programs
hr: Programi

[ctx: #31506]
en: System
hr: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
hr: Ugasi

[ctx: #31509]
en: Favorites
hr: Favoriti

[ctx: #31510]
en: Weather
hr: Vrijeme

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
hr: Audio vizualizacije

[ctx: #31616]
en: Low
hr: Min

[ctx: #31617]
en: High
hr: Visok

[ctx: #31622]
en: Label
hr: Oznaka

[ctx: #31629]
en: Channels
hr: Kanali

[ctx: #31630]
en: Custom
hr: Vlastito

[ctx: #31695]
en: Submenu
hr: Podmeni

[ctx: #31706]
en: First run help....
hr: Pomoć kod prvog pokretanja...

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
hr: Podesi Izgled

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
hr: Filmski Kompleti

[ctx: #31853]
en: Music Files
hr: Glazbene Datoteke

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
hr: Sljedeća Izvedba

[ctx: #31892]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
hr: Vrijeme gašenja

[ctx: #31902]
en: Attention
hr: Obavjesti

[ctx: #31951]
en: Custom
hr: Vlastito

[ctx: #31953]
en: Favourite
hr: Favorit
