XBMC Skins - en to cs translation catalogue (387 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
cs: Nedostupné

[ctx: #31005]
en: Premiered
cs: Premiéra

[ctx: #31006]
en: Info unavailable
cs: Info nedostupné

[ctx: #31008]
en: Type
cs: Druh

[ctx: #31009]
en: Timer
cs: Plánovač

[ctx: #31012]
en: Add group
cs: Přidat skupinu

[ctx: #31013]
en: Rename group
cs: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31014]
en: Delete group
cs: Smazat skupinu

[ctx: #31015]
en: Timer
cs: Plánovač

[ctx: #31016]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Tune new channels · Configure the electronic guide · Record your favourite programs
cs: [B]NASTAVENÍ TV[/B][CR][CR]Ladění kanálů · Nastavení EPG · Záznam oblíbených pořadů

[ctx: #31017]
en: Live TV
cs: Televize

[ctx: #31020]
en: Extras
cs: Další...

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
cs: Vyhledat v Kodi

[ctx: #31022]
en: Music - Files
cs: Hudba - Soubory

[ctx: #31024]
en: Page
cs: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
cs: Položky

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
cs: Různé nastavení

[ctx: #31027]
en: Reset item
cs: Obnovit položku

[ctx: #31028]
en: Showcase
cs: Promenáda

[ctx: #31029]
en: Showcase2
cs: Promenáda2

[ctx: #31032]
en: Nothing
cs: Nic

[ctx: #31033]
en: Play item on startup
cs: Přehrát položku po startu

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
cs: Předpověď počasí

[ctx: #31036]
en: Breadcrumbs classic
cs: Klasická drobečková navigace

[ctx: #31037]
en: Default breadcrumbs
cs: Výchozí drobečková navigace

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
cs: Klasické vrchní panely

[ctx: #31039]
en: CD-Wall
cs: CD-stěna

[ctx: #31040]
en: Now Playing
cs: Nyní přehrávám

[ctx: #31043]
en: PAUSED
cs: POZASTAVENO

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
cs: Promítání umělců

[ctx: #31045]
en: Entries
cs: Položky

[ctx: #31046]
en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
cs: Přednastavení vizualizace

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

[ctx: #31055]
en: Open playlist
cs: Otevřít seznam skladeb

[ctx: #31056]
en: Save playlist
cs: Uložit seznam skladeb

[ctx: #31057]
en: Close playlist
cs: Zavřít seznam skladeb

[ctx: #31060]
en: Poster
cs: Plagát

[ctx: #31063]
en: Choose style
cs: Zvolit styl

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
cs: Stiskněte ZVOLIT pro alternativní rozložení

[ctx: #31065]
en: Info
cs: Informace

[ctx: #31066]
en: Back
cs: Zpět

[ctx: #31068]
en: Random albums
cs: Náhodná alba

[ctx: #31069]
en: Icon panel
cs: Ikony

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
cs: Náhodné doplňky

[ctx: #31071]
en: Default weather
cs: Výchozí lokace počasí

[ctx: #31072]
en: System info
cs: Systémové informace

[ctx: #31073]
en: Actor information
cs: Informace o herci

[ctx: #31074]
en: Filmography
cs: Filmografie

[ctx: #31075]
en: Press SELECT to switch between now/next EPG
cs: Stiskněte ZVOLIT pro změnu právě teď/další v EPG

[ctx: #31080]
en: Director information
cs: Informace o režisérovi

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
cs: Nejnovější hudební videoklipy

[ctx: #31082]
en: Extended
cs: Rozšířené

[ctx: #31083]
en: Labels
cs: Popisky

[ctx: #31084]
en: Panels
cs: Panely

[ctx: #31085]
en: Light
cs: Lehký(é)

[ctx: #31087]
en: Randomize All
cs: Náhodně

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
cs: Použít barvu pro všechny plochy

[ctx: #31089]
en: Both
cs: Oboje

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
cs: Upravit průhlednost

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
cs: Náhodné hudební videoklipy

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
cs: Fanart umělce (Extrafanart, fanart.jpg, výchozí fanart)

[ctx: #31093]
en: Actors born today
cs: Datum narození

[ctx: #31095]
en: Rating
cs: Hodnocení

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
cs: Vyhledat na YouTube

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
cs: Klasický OSD styl

[ctx: #31102]
en: Background
cs: Pozadí

[ctx: #31103]
en: Available Groups
cs: Dostupné skupiny

[ctx: #31104]
en: Timer Set
cs: Časovač nastaven

[ctx: #31105]
en: Channel +
cs: Kanál +

[ctx: #31106]
en: Channel -
cs: Kanál -

[ctx: #31107]
en: Channels
cs: Kanály

[ctx: #31110]
en: Record
cs: Nahrávat

[ctx: #31111]
en: Recording
cs: Nahrávání

[ctx: #31113]
en: Single Image
cs: Jeden obrázek

[ctx: #31114]
en: Multi Image
cs: Více obrázků

[ctx: #31115]
en: Customizer
cs: Přizpůsobení

[ctx: #31116]
en: Show
cs: Zobrazit

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
cs: Texty k písním add-on

[ctx: #31128]
en: Lyrics
cs: Texty písní

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
cs: Doplňek pro titulky

[ctx: #31143]
en: Animated fanart in music visualization
cs: Animovaný fanart ve vizualizaci

[ctx: #31148]
en: Show timepanel
cs: Zobrazit časovou osu

[ctx: #31149]
en: This will shutdown Kodi! [CR]Are you sure?
cs: Tato akce vypne Kodi! [CR] Opravdu chcete pokračovat?

[ctx: #31150]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: #31153]
en: Low List
cs: Nízký seznam

[ctx: #31156]
en: Directed by
cs: Režisér

[ctx: #31157]
en: Written by
cs: Scénarista

[ctx: #31162]
en: Trailers
cs: Upoutávky

[ctx: #31163]
en: Featured
cs: Doporučené

[ctx: #31164]
en: Sort
cs: Třídit

[ctx: #31165]
en: Slim list
cs: Úzký seznam

[ctx: #31168]
en: No CoverFlow
cs: Vypnout efekt zkosení DVD/BD obalů

[ctx: #31169]
en: Thin panel
cs: Úzký panel

[ctx: #31170]
en: Lower list
cs: Nižší seznam

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
cs: Nastavení stylu zobrazení

[ctx: #31172]
en: Extra info
cs: Rozšířené info

[ctx: #31173]
en: Update add-on repos
cs: Aktualizovat repositáře add-onů

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
cs: Aktualizovat místní add-ony

[ctx: #31175]
en: Big list
cs: Velký seznam

[ctx: #31176]
en: General options
cs: Obecné možnosti

[ctx: #31177]
en: Random color mode
cs: Náhodná barva

[ctx: #31178]
en: Choose main color
cs: Vybrat hlavní barvu

[ctx: #31181]
en: Activate 'Glow Mode'
cs: Zapnout "Efekt Podsvícení"

[ctx: #31182]
en: Colored
cs: Barevný

[ctx: #31184]
en: Unwatched icon
cs: Nezhlédnuté

[ctx: #31185]
en: Viewtype
cs: Styly zobrazení

[ctx: #31186]
en: Kiosk mode
cs: Zapnout ochranu proti změně vzhledu zobrazení

[ctx: #31188]
en: Show Status
cs: Zobrazit status

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
cs: Předchozí epizoda

[ctx: #31190]
en: Next Episode
cs: Další epizoda

[ctx: #31191]
en: Use as icon
cs: Použít jako ikonku

[ctx: #31192]
en: Choose font color
cs: Zvolit barvu písma

[ctx: #31194]
en: Delayed
cs: Zpoždění

[ctx: #31198]
en: Extrathumbs
cs: Extra-náhledy

[ctx: #31220]
en: Random episodes
cs: Náhodná epizoda

[ctx: #31221]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: #31222]
en: Random movies
cs: Náhodný film

[ctx: #31226]
en: Moon phase
cs: Část měsíce

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
cs: Vinylová deska

[ctx: #31228]
en: Vertical
cs: Vertikální

[ctx: #31229]
en: Horizontal
cs: Horizontální

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
cs: Styly zobrazení

[ctx: #31231]
en: Navigation
cs: Navigace

[ctx: #31234]
en: Wall
cs: Stěna

[ctx: #31240]
en: 'New' flag
cs: Značka 'Nové'

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
cs: Značka 'Zhlédnuto'

[ctx: #31242]
en: Show Flags
cs: Zobrazit značky

[ctx: #31243]
en: Schedule
cs: Rozvrh

[ctx: #31244]
en: Enable cdART in 'Now Playing' widget
cs: Povolit widget cdART v 'Právě přehrávané'

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
cs: BD/DVD obaly

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
cs: Blu-ray

[ctx: #31265]
en: Smaller pop-up dialogs
cs: Zmenšené vyskakovací

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
cs: Povolit animaci pozadí [I](Může zvýšit vytížení CPU!)   [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
cs: Plakáty

[ctx: #31272]
en: Layout
cs: Rozvržení

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
cs: Přehrát trailery přes celou obrazovku

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
cs: Při pauze zobrazit info o videu

[ctx: #31282]
en: Clear Cases
cs: Jednoduché obaly

[ctx: #31283]
en: InfoWall
cs: InfoStěna

[ctx: #31284]
en: Cinema
cs: Kino

[ctx: #31285]
en: Episode No.
cs: Epizoda

[ctx: #31287]
en: 4 Thumbs
cs: 4 náhledy

[ctx: #31290]
en: TV Guide
cs: TV program

[ctx: #31291]
en: BigFan
cs: Velký fanda

[ctx: #31293]
en: Keep
cs: Ponechat

[ctx: #31298]
en: Set area color
cs: Nastavit barvu prostředí

[ctx: #31299]
en: Data provider
cs: Poskytovatel dat

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
cs: Skrýt fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
cs: Využitá paměť:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
cs: Stáhnout artworky

[ctx: #31321]
en: Karaoke song selector
cs: Výběr písničky pro karaoke

[ctx: #31322]
en: Aired
cs: Odvysíláno

[ctx: #31323]
en: Latest movies
cs: Nejnovější filmy

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
cs: Nejnovější epizody

[ctx: #31325]
en: Playlist options
cs: Možnosti seznamu skladeb

[ctx: #31326]
en: Most played albums
cs: Nejčastěji přehrávané album

[ctx: #31333]
en: Recent
cs: Nedávné

[ctx: #31334]
en: Latest
cs: Nejnovější

[ctx: #31335]
en: In-progress movies
cs: Nadcházející filmy

[ctx: #31336]
en: Today´s Actors
cs: Herec dne

[ctx: #31351]
en: Pause
cs: Pozastavit

[ctx: #31352]
en: Stop
cs: Zastavit

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
cs: Rychle vpřed

[ctx: #31354]
en: Rewind
cs: Přetočit zpět

[ctx: #31355]
en: Movie menu
cs: Nabídka filmu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
cs: Stáhnout titulky

[ctx: #31358]
en: System info
cs: Systémové informace

[ctx: #31359]
en: Latest albums
cs: Nejnovější alba

[ctx: #31360]
en: Upcoming
cs: Nadcházející

[ctx: #31362]
en: Rounded covers
cs: Zaoblené rohy obalů

[ctx: #31364]
en: Platform
cs: Platforma

[ctx: #31365]
en: Get tune
cs: Získat melodii

[ctx: #31372]
en: Show Info
cs: Zobrazit informace

[ctx: #31374]
en: Current
cs: Aktuální

[ctx: #31375]
en: Animated
cs: Animace

[ctx: #31378]
en: Set path to music library (needed for extrafanart, clearLOGO)
cs: Nastavit cestu k hudební knihovně (nutné pro fungovaní extrafanart a clearLOGO)

[ctx: #31380]
en: Stripshow
cs: Přehlídka

[ctx: #31383]
en: Backdrop
cs: Pozadí

[ctx: #31387]
en: Darken
cs: Ztmavit

[ctx: #31390]
en: Skin default
cs: Výchozí vzhled

[ctx: #31397]
en: Ended
cs: Ukončeno

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver · Activate different themes and fontsets for the current skin
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ VZHLEDU PROSTŘEDÍ[/B][CR][CR]Změna vzhledu · Výběr jazyka a oblasti · Možnosti zobrazení souborů[CR]Nastavení spořiče obrazovky

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ VIDEA[/B][CR][CR]Správa knihovny videí · Možnosti přehrávání videa · Možnosti zobrazení video souborů[CR]Nastavení fontu titulků

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ HUDBY[/B][CR][CR]Správa knihovny hudby · Možnosti přehrávání hudby · Možnosti zobrazení hudebních souborů[CR] Nastavení služby odesílání informací o přehrávaných skladbách · Nastavení karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ OBRÁZKŮ[/B][CR][CR]Možnosti zobrazení obrázků · Nastavení prezentace

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Choose a weather add-on · Set three cities to collect weather information
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ POČASÍ[/B][CR][CR]Výběr add-onu počasí · Nastavení tří měst pro sběr předpovědi počasí

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ SLUŽEB[/B][CR][CR]Nastavení ovládání Kodi skrze UPnP a HTTP · Nastavení sdílení souborů[CR]Povolit zeroconf · Nastavit AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ SYSTÉMU[/B][CR][CR]Nastavení a kalibrace obrazovky · Konfigurace výstupu zvuku · Nastavení dálkového ovládání[CR]Nastavení úsporného režimu · Povolit informací o ladění · Rodičovský zámek

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Aeon Nox skin · Customize the home menu · Adjust the skin colors[CR]Change skin backgrounds
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ VZHLEDU[/B][CR][CR]Nastavení vzhledu Aeon Nox · Správa sekcí úvodní obrazovky[CR]Změnit pozadí vzhledu

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
cs: [B]NASTAVENÍ DOPLŇKŮ[/B][CR][CR]Správa nainstalovaných doplňků · Instalace doplňků z kodi.tv[CR]Změna nastavení doplňků

[ctx: #31409]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
cs: [B]SPRÁVA SYSTÉMU[/B][CR][CR]Zobrazení hardwaru · Sledování vytížení CPU[CR]Zobrazení verze Kodi

[ctx: #31411]
en: MANAGER
cs: SPRÁVCE

[ctx: #31413]
en: MONITOR
cs: SLEDOVAT

[ctx: #31426]
en: Full
cs: Plný

[ctx: #31427]
en: Outline
cs: Obrys

[ctx: #31428]
en: SHUTDOWN IN
cs: VYPNOUT ZA

[ctx: #31429]
en: On
cs: Zapnuto

[ctx: #31452]
en: Not rated
cs: Nehodnoceno

[ctx: #31453]
en: Airtime
cs: Datum vysílání

[ctx: #31454]
en: Banners
cs: Bannery

[ctx: #31458]
en: Push UP or DOWN to change rating
cs: Stiskněte NAHORU nebo DOLŮ pro změnu hodnocení

[ctx: #31464]
en: Recommended episodes
cs: Doporučené epizody

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
cs: Stáhnout extrafanart

[ctx: #31468]
en: Get extrathumbs
cs: Stáhnout extra-náhledy

[ctx: #31477]
en: TriPanel
cs: TřiPanely

[ctx: #31478]
en: Setup
cs: Nastavení

[ctx: #31479]
en: Widgets
cs: Widgety

[ctx: #31482]
en: Cases
cs: Případy

[ctx: #31484]
en: Play trailer
cs: Přehrát trailer

[ctx: #31500]
en: Pictures
cs: Obrázky

[ctx: #31501]
en: Music
cs: Hudba

[ctx: #31502]
en: Movies
cs: Filmy

[ctx: #31503]
en: TV Shows
cs: Seriály

[ctx: #31504]
en: Videos
cs: Videa

[ctx: #31505]
en: Programs
cs: Programy

[ctx: #31506]
en: System
cs: Systém

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
cs: Doplňky

[ctx: #31508]
en: Shutdown
cs: Vypnout

[ctx: #31509]
en: Favorites
cs: Oblíbené

[ctx: #31510]
en: Weather
cs: Počasí

[ctx: #31511]
en: Play Disc
cs: Přehrát disk

[ctx: #31600]
en: Main menu item customizer (backgrounds,widgets)
cs: Úprava hlavního menu (pozadí, widgety)

[ctx: #31602]
en: Choose main menu style
cs: Vybrat styl hlavního menu

[ctx: #31610]
en: Set area color for Home window
cs: Nastavit barvu okolí pro hlavní menu

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
cs: Video na celou obrazovku

[ctx: #31613]
en: Enable custom startup focus position of main menu
cs: Povolit nastavení vybrání vlastní položky po startu

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
cs: Vizualizace hudby

[ctx: #31616]
en: Low
cs: Nízká

[ctx: #31617]
en: High
cs: Vysoká

[ctx: #31619]
en: Fullscreen video options
cs: Možnosti videa na celé obrazovce

[ctx: #31627]
en: Hide OSD player controls
cs: Skrýt ovládací prvky přehrávače

[ctx: #31629]
en: Channels
cs: Kanály

[ctx: #31630]
en: Custom
cs: Vlastní

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
cs: Zobrazit logo namísto názvu

[ctx: #31632]
en: Enable Extended Info widget
cs: Povolit rozšířený info widget

[ctx: #31633]
en: QuickNav
cs: Rychlá Navigace

[ctx: #31634]
en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

[ctx: #31635]
en: Similar Artists
cs: Podobní umělci

[ctx: #31636]
en: Rotating
cs: Rotace

[ctx: #31637]
en: Video OSD Settings
cs: Nastavení ovládacích prvků přehrávače

[ctx: #31639]
en: Hide video thumb on info screen
cs: Skrýt náhledy v informacích o videu

[ctx: #31640]
en: Show remaining time instead of duration.
cs: Zobrazit zbývající čas namísto uplynulého času

[ctx: #31643]
en: Customize Home window furniture
cs: Upravit rozmístění prvků na domovské obrazovce

[ctx: #31646]
en: Do you want to download all available [CR]artwork without user interaction?
cs: Chcete stáhnout všechny dostupné [CR]artworky bez možnosti výběru?

[ctx: #31674]
en: Switch panel layout
cs: Změna rozložení prvků

[ctx: #31675]
en: Customize top bar
cs: Upravit horní panel

[ctx: #31676]
en: Top bar
cs: Horní panel

[ctx: #31677]
en: Left side
cs: Levá strana

[ctx: #31678]
en: Set path to folder for conditional weather fanart
cs: Nastavit cestu ke složce s fanartem pro předpověď počasí

[ctx: #31679]
en: Change label
cs: Změnit popisek

[ctx: #31680]
en: Choose background
cs: Vybrat obrázek pozadí

[ctx: #31681]
en: Choose widget
cs: Zvolit widget

[ctx: #31682]
en: Customizers
cs: Úpravy

[ctx: #31683]
en: Library stats
cs: Statistiky knihovny

[ctx: #31684]
en: Glass
cs: Sklo

[ctx: #31685]
en: Classic
cs: Klasický

[ctx: #31687]
en: Furniture settings
cs: Nastavení panelů

[ctx: #31688]
en: Disable timepanel
cs: Zakázat časovou osu

[ctx: #31689]
en: Disable library stats
cs: Zakázat statistiky knihoven

[ctx: #31690]
en: Disable rss panel
cs: Zakázat RSS panel

[ctx: #31691]
en: Toggle position
cs: Zamknout pozici

[ctx: #31694]
en: Fixed list
cs: Ukotvit

[ctx: #31695]
en: Submenu
cs: Podmenu

[ctx: #31696]
en: Alternative layout
cs: Alternativní rozložení

[ctx: #31698]
en: Show list of actors/artists birthdays
cs: Zobrazit seznam narozenin herců/umělců

[ctx: #31699]
en: Smaller main menu
cs: Zmenšené hlavní menu

[ctx: #31700]
en: Set custom background image
cs: Nastavit vlastní obrázek na pozadí

[ctx: #31703]
en: Set InfoLine
cs: Nastavit info-text

[ctx: #31704]
en: Set Submenu
cs: Nastavit pod-menu

[ctx: #31706]
en: First run help....
cs: Nejprve spusťte nápovědu...

[ctx: #31707]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section.  To access the menu, navigate to the arrow direction with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "Ok" to close this dialog. It will not appear again.
cs: Tato záložka zdůrazňuje, že se na boční straně okna nachází skryté menu s dalšími vlastnostmi.
    Pro přístup k tomuto menu se přesuňte doleva dálkovým ovladačem, či klávesnicí, nebo přesuňte myš nad tuto kartu.[CR][CR]Kliknutím na tlačítko OK zavřete tento dialog, který se již znovu nezobrazí.

[ctx: #31708]
en: Background Customizer
cs: Úprava pozadí

[ctx: #31709]
en: Set Delay
cs: Nastavit zpoždění

[ctx: #31710]
en: Show ExtraFanart
cs: Zobrazit ExtraFanart

[ctx: #31711]
en: Activate Info Panel
cs: Aktivovat Info Panel

[ctx: #31712]
en: Recommended MusicVids
cs: Doporučené hudební videoklipy

[ctx: #31715]
en: Smart Playlist Manager
cs: Nastavení chytrého seznamu skladeb

[ctx: #31727]
en: Remaining Cities
cs: Zbývající města

[ctx: #31728]
en: Show Cities
cs: Zobrazit města

[ctx: #31729]
en: Move NowPlaying widget to bottom
cs: Přesunout dolů widget "Právě přehrávané"

[ctx: #31730]
en: Script features
cs: Funkce skriptu

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
cs: Nastavení vzhledu

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
cs: Upravit hlavní menu

[ctx: #31733]
en: Choose song
cs: Vybrat písničku

[ctx: #31734]
en: Use QuickList instead of default shutdown menu
cs: Používat rychlý seznam namísto výchozího menu pro vypnutí

[ctx: #31735]
en: [B]CREDITS TO:[/B]
cs: [B]PODĚKOVÁNÍ:[/B]

[ctx: #31736]
en: [B]N.O.W.A.L.L.[/B] for creating Artwork
cs: [B]N.O.W.A.L.L.[/B] za vytvoření Artworku

[ctx: #31737]
en: [B]Fional88[/B] for creating the tutorial videos
cs: [B]Fional88[/B] za tvorbu video tutoriálů

[ctx: #31738]
en: [B]www.webdesignerdepot.com[/B] for permission to include the iconpack "Reflection"
cs: [B]www.webdesignerdepot.com[/B] za povolení používání sady ikonek "Reflection"

[ctx: #31739]
en: [B]DJH_ [/B]for creating Aeon, [B]Jezz_X [/B]for creating Confluence, [B]black[/B] for creating Xperience1080
cs: [B]DJH_ [/B]za vytvoření Aeon, [B]Jezz_X [/B]za vytvoření Confluence, [B]black[/B] za vytvoření Xperience1080

[ctx: #31740]
en: Translators: [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]frodo19[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B]
cs: Překladatelé: [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]frodo19[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B], [B]usrbowe[/B]

[ctx: #31741]
en: [CR]Also to: [B]Martijn[/B], [B]Deano316[/B], [B]defluo[/B], [B]fmronan[/B], [B]thrak76[/B], [B]xhaggi[/B] and [CR]all other people who contributed to this project
cs: [CR]Také: [B]Martijn[/B], [B]Deano316[/B], [B]defluo[/B], [B]fmronan[/B], [B]thrak76[/B], [B]xhaggi[/B] a [CR]ostatním, kteří přispěli do tohoto projektu

[ctx: #31800]
en: Fade background in visualisation
cs: Přechod do ztracena na pozadí u vizualizace

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
cs: Vždy zobrazit info o albu

[ctx: #31809]
en: Music Visualisation Settings
cs: Nastavení vizualizace hudby

[ctx: #31810]
en: Show ClearArt instead of Logo
cs: Zobrazit ClearArt namísto loga

[ctx: #31812]
en: Show CDArt
cs: Zobrazit CDArt

[ctx: #31813]
en: Main Menu Layout
cs: Rozložení hlavního menu

[ctx: #31814]
en: Always show Submenu
cs: Vždy zobrazit pod-menu

[ctx: #31815]
en: Latest Pics
cs: Nejnovější fotky

[ctx: #31816]
en: Random Pics
cs: Náhodné fotky

[ctx: #31817]
en: Random Artists
cs: Náhodný umělec

[ctx: #31818]
en: Near Concerts
cs: Nedaleké koncerty

[ctx: #31819]
en: Next Aired
cs: Bude vysíláno

[ctx: #31820]
en: Daily Babes
cs: Dívka dne

[ctx: #31823]
en: World Map + Icons
cs: Světová mapa + ikonky

[ctx: #31828]
en: Area Shortcut
cs: Zkratka pro oblast

[ctx: #31829]
en: Pre-Defined Function
cs: Před-definované funkce

[ctx: #31830]
en: QuickList
cs: Rychlý seznam

[ctx: #31832]
en: Mute
cs: Ztlumit

[ctx: #31833]
en: Update VideoDB
cs: Aktualizovat video databázi

[ctx: #31834]
en: Update MusicDB
cs: Aktualizovat hudební databázi

[ctx: #31835]
en: Update Addons
cs: Aktualizovat doplňky

[ctx: #31836]
en: Eject Tray
cs: Vysunout mechaniku

[ctx: #31837]
en: Music Party Mode
cs: Hudební párty mód

[ctx: #31838]
en: Video Party Mode
cs: Video párty mód

[ctx: #31839]
en: Restart Kodi
cs: Restartovat Kodi

[ctx: #31840]
en: Random Movie (Genre)
cs: Náhodný film (žánr)

[ctx: #31841]
en: Random Movie
cs: Náhodný film

[ctx: #31842]
en: Movies (Cinema Exp.)
cs: Filmy (mód kino)

[ctx: #31843]
en: Clean MusicDB
cs: Vyčistit databázi hudby

[ctx: #31844]
en: Clean VideoDB
cs: Vyčistit databázi videa

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
cs: Filmové sety

[ctx: #31846]
en: Around the world
cs: Okolo světa

[ctx: #31847]
en: Video Files
cs: Video Soubory

[ctx: #31848]
en: Movie Genres
cs: Filmové žánry

[ctx: #31850]
en: Home Customizer
cs: Úpravy domovské obrazovky

[ctx: #31851]
en: Player Controls
cs: Ovládání přehrávače

[ctx: #31852]
en: Music Library
cs: Hudební knihovna

[ctx: #31853]
en: Music Files
cs: Hudba Soubory

[ctx: #31856]
en: NowPlaying
cs: Právě přehrávané

[ctx: #31860]
en: QuickConfig
cs: Rychlé nastavení

[ctx: #31861]
en: Labels (Bigger Gaps)
cs: Názvy (větší mezery)

[ctx: #31862]
en: Single Logo
cs: Jednotlivé logo

[ctx: #31864]
en: Show Widgets
cs: Zobrazit widgety

[ctx: #31866]
en: Video Folder
cs: Složka s videi

[ctx: #31868]
en: Enter MAC Address
cs: Zadejte MAC adresu zařízení

[ctx: #31869]
en: Online Video Help
cs: On-line video nápověda

[ctx: #31870]
en: Help
cs: Nápověda

[ctx: #31871]
en: Available at Passion-XBMC repository
cs: Dostupné v repositáři Passion-XBMC

[ctx: #31872]
en: Mixed Movies
cs: Nejnovější/Nejlepší filmy

[ctx: #31873]
en: Mixed TV
cs: Nejnovější/Nejlepší TV

[ctx: #31874]
en: Mixed Music
cs: Nejnovější/Nejlepší hudba

[ctx: #31875]
en: No Content for this Area
cs: Není dostupný žádný obsah

[ctx: #31876]
en: Appearance Setup
cs: Nastavení prostředí

[ctx: #31878]
en: Click on "Play" buttons To preview settings
cs: Stiskněte tlačítko "Přehrát" k zobrazení nastavení

[ctx: #31881]
en: Click on buttons to customize them
cs: Klikněte na tlačítka pro jejich úpravu

[ctx: #31882]
en: Disable option to hide widgets by pressing "Back"
cs: Zakázat funkci skrývání widgetu po stisku klávesy "Zpět"

[ctx: #31886]
en: Search Trailer on Youtube
cs: Vyhledat trailer na YouTube

[ctx: #31888]
en: PRESS ANY KEY
cs: STISKNĚTE LIBOVOLNOU KLÁVESU

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
cs: Další skladba

[ctx: #31890]
en: Collections
cs: Sbírky

[ctx: #31891]
en: Folders
cs: Složky

[ctx: #31892]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: #31895]
en: No library content for this media type
cs: Žádný obsah pro danou knihovnu

[ctx: #31896]
en: 10 Day
cs: 10 dní

[ctx: #31897]
en: Press DOWN for extended info
cs: Stiskněte DOLŮ pro zobrazení dalších informací

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
cs: Automatické vypnutí

[ctx: #31900]
en: Add-on missing
cs: Chybějící doplňky

[ctx: #31904]
en: ExtraFanArt is not natively supported by Kodi
cs: ExtraFanart není nativně podporován v Kodi

[ctx: #31905]
en: Needs script.cinema.experience to be available
cs: Chybí script.cinema.experience

[ctx: #31906]
en: Needs script.randommovie to be available
cs: Chybí script.randommovie

[ctx: #31910]
en: This feature requires the ColorPicker add-on
cs: Tato funkce potřebuje doplněk ColorPicker

[ctx: #31911]
en: Updating add-on repos
cs: Aktualizuji repositáře doplňků

[ctx: #31912]
en: Updating local add-ons
cs: Aktualizuji místní doplňky

[ctx: #31913]
en: Click on furniture to see available options
cs: Klikněte na panel pro zobrazení nastavení

[ctx: #31914]
en: Click on menu items to see available options
cs: Klikněte na položku v menu pro zobrazení nastavení

[ctx: #31916]
en: Needs "Additional Artist Info" activated in Artistslideshow Plugin
cs: Nutná aktivace pluginu "Additional Artist Info"

[ctx: #31917]
en: Chance Precip
cs: Pravděpodobnost srážek

[ctx: #31929]
en: Moon phase
cs: Část měsíce

[ctx: #31940]
en: Pressure
cs: Tlak

[ctx: #31945]
en: Video Add-on
cs: Doplněk pro video

[ctx: #31946]
en: Music Add-on
cs: Doplněk pro hudbu

[ctx: #31947]
en: Picture Add-on
cs: Doplněk pro obrázky

[ctx: #31948]
en: Program Add-on
cs: Programy

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
cs: Video seznam

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
cs: Hudební seznam skladeb

[ctx: #31951]
en: Custom
cs: Vlastní

[ctx: #31953]
en: Favourite
cs: Oblíbené

[ctx: #31956]
en: Choose Type
cs: Vybrat typ

[ctx: #31957]
en: Choose 2nd widget
cs: Vybrat druhý widget

[ctx: #31958]
en: Menu label
cs: Název položky

[ctx: #31959]
en: Icon
cs: Ikona

[ctx: #31961]
en: Set up 'Featured' window appearance
cs: Nastavit prostředí okna u 'Doporučené'

[ctx: #31962]
en: Set up 'Settings' window appearance
cs: Nastavit prostředí okna u 'Nastavení'

[ctx: #31965]
en: Playlist widget
cs: Doplněk pro seznam skladeb
