XBMC Skins - en to eo translation catalogue (16 entries)

[ctx: #31072]
en: System info
eo: Sistemo Info

[ctx: #31085]
en: Light
eo: KROTALOJ

[ctx: #31110]
en: Record
eo: Registri

[ctx: #31358]
en: System info
eo: Informoj de sistemo

[ctx: #31390]
en: Skin default
eo: Skin Default

[ctx: #31478]
en: Setup
eo: Preferoj

[ctx: #31500]
en: Pictures
eo: Bildoj

[ctx: #31501]
en: Music
eo: Muziko

[ctx: #31502]
en: Movies
eo: Filmoj

[ctx: #31504]
en: Videos
eo: Videoj

[ctx: #31505]
en: Programs
eo: Applications

[ctx: #31510]
en: Weather
eo: Mia Wealar

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
eo: Fullekrano filmoj

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
eo: Soni visualisation

[ctx: #31616]
en: Low
eo: Malnobla

[ctx: #31617]
en: High
eo: Nobla
