XBMC Skins - en to et translation catalogue (304 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
et: Puudub

[ctx: #31005]
en: Premiered
et: Esilinastunud

[ctx: #31006]
en: Info unavailable
et: Andmed pole saadaval

[ctx: #31008]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: #31009]
en: Timer
et: Ajastus

[ctx: #31012]
en: Add group
et: Lisa grupp

[ctx: #31013]
en: Rename group
et: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31014]
en: Delete group
et: Kustuta grupp

[ctx: #31015]
en: Timer
et: Ajastus

[ctx: #31016]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Tune new channels · Configure the electronic guide · Record your favourite programs
et: [B]KONFIGUREERI TV SEADEID[/B][CR][CR]Häälesta uusi kanaleid · Seadista elektroonilist kava · Salvesta oma lemmiksaateid

[ctx: #31017]
en: Live TV
et: TV

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
et: Otsi Kodi-st ...

[ctx: #31022]
en: Music - Files
et: Muusika - Failid

[ctx: #31024]
en: Page
et: Leht

[ctx: #31025]
en: Items
et: Nimetused

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
et: Erinevad suvandid

[ctx: #31027]
en: Reset item
et: Lähtesta nimetus

[ctx: #31028]
en: Showcase
et: Esitlus

[ctx: #31029]
en: Showcase2
et: Esitlus2

[ctx: #31032]
en: Nothing
et: Mitte midagi

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
et: Tingimuslik ilm

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
et: Klassikalised ülapaneelid

[ctx: #31039]
en: CD-Wall
et: CD-sein

[ctx: #31040]
en: Now Playing
et: Hetkel mängib

[ctx: #31043]
en: PAUSED
et: PAUSIS

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
et: Artistide esitlus

[ctx: #31045]
en: Entries
et: Kirjed

[ctx: #31047]
en: Extra-Fanart
et: Ekstra fännipildid

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
et: Visuaalide eelseaded

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
et: Täisekraan

[ctx: #31055]
en: Open playlist
et: Ava esitusloend

[ctx: #31056]
en: Save playlist
et: Salvesta esitusloend

[ctx: #31057]
en: Close playlist
et: Sulge esitusloend

[ctx: #31058]
en: Banner
et: Bänner

[ctx: #31061]
en: Text
et: Tekst

[ctx: #31063]
en: Choose style
et: Vali stiil

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
et: Alternatiivseteks paigutusteks vajuta VALI

[ctx: #31066]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: #31068]
en: Random albums
et: Juhuslikud albumid

[ctx: #31069]
en: Icon panel
et: Ikooni paneel

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
et: Juhuslikud lisad

[ctx: #31071]
en: Default weather
et: Vaikimisi ilm

[ctx: #31072]
en: System info
et: Süsteemi andmed

[ctx: #31073]
en: Actor information
et: Näitleja info

[ctx: #31074]
en: Filmography
et: Filmograafia

[ctx: #31080]
en: Director information
et: Režissööri andmed

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
et: Viimased muusikavideod

[ctx: #31082]
en: Extended
et: Pikendatud

[ctx: #31083]
en: Labels
et: Sildid

[ctx: #31084]
en: Panels
et: Paneelid

[ctx: #31085]
en: Light
et: Kerge

[ctx: #31086]
en: ClearART
et: Puhaskunst

[ctx: #31087]
en: Randomize All
et: Juhuslikusta kõik

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
et: Kasuta tooni kõikidel aladel

[ctx: #31089]
en: Both
et: Mõlemad

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
et: Kohanda läbipaistvust

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
et: Suvaline muusikavideo

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
et: Näitlejate fännikunst (Ekstra fännikunst, fannikunst.jpg, vaikimisi fännikunst)

[ctx: #31093]
en: Actors born today
et: Täna sündinud näitlejad

[ctx: #31094]
en: Widget fanart
et: Vidinate fännikunst

[ctx: #31095]
en: Rating
et: Hinne

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
et: Otsi YouTube'st

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
et: Klassikaline OSD stiil

[ctx: #31102]
en: Background
et: Taust

[ctx: #31104]
en: Timer Set
et: Ajastuse seade

[ctx: #31107]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: #31108]
en: EPG
et: Elektrooniline saatekava

[ctx: #31110]
en: Record
et: Salvesta

[ctx: #31111]
en: Recording
et: Salvestan

[ctx: #31113]
en: Single Image
et: Üksik pilt

[ctx: #31114]
en: Multi Image
et: Mitu pilti

[ctx: #31115]
en: Customizer
et: Mugandur

[ctx: #31116]
en: Show
et: Näita

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
et: Sõnade lisavidin

[ctx: #31128]
en: Lyrics
et: Sõnad

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
et: Subtiitrite lisa

[ctx: #31148]
en: Show timepanel
et: Näita ajapaneeli

[ctx: #31149]
en: This will shutdown Kodi! [CR]Are you sure?
et: See sulgeb Kodi! [CR]Oled sa kindel?

[ctx: #31150]
en: Landscape
et: Horisontaalpaigutus

[ctx: #31153]
en: Low List
et: Madal nimekiri

[ctx: #31156]
en: Directed by
et: Režissöör

[ctx: #31157]
en: Written by
et: Stsenarist

[ctx: #31162]
en: Trailers
et: Treilerid

[ctx: #31163]
en: Featured
et: Nopped

[ctx: #31164]
en: Sort
et: Sordi

[ctx: #31165]
en: Slim list
et: Kitsas nimekiri

[ctx: #31166]
en: Infopanel
et: Infopaneel

[ctx: #31169]
en: Thin panel
et: Peenike paneel

[ctx: #31170]
en: Lower list
et: Madalaim nimekiri

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
et: Vaatetüübi seaded

[ctx: #31172]
en: Extra info
et: Lisaandmed

[ctx: #31173]
en: Update add-on repos
et: Uuenda lisavidina repot

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
et: Uuenda kohalikke lisavidinaid

[ctx: #31175]
en: Big list
et: Suur nimekiri

[ctx: #31176]
en: General options
et: Üldised valikud

[ctx: #31177]
en: Random color mode
et: Juhusliku tooni režiim

[ctx: #31178]
en: Choose main color
et: Vali põhivärv

[ctx: #31179]
en: Disable media menu and hide options in video info
et: Keelusta meedia menüü ja peida valikud video andmetes

[ctx: #31180]
en: Hide options in media menu
et: Peida meedia menüüst valikud

[ctx: #31182]
en: Colored
et: Värviline

[ctx: #31188]
en: Show Status
et: Näita staatust

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
et: Eelmine episood

[ctx: #31190]
en: Next Episode
et: Järgmine episood

[ctx: #31191]
en: Use as icon
et: Kasuta ikoonina

[ctx: #31192]
en: Choose font color
et: Vali fondi värvus

[ctx: #31194]
en: Delayed
et: Edasilükatud

[ctx: #31195]
en: No background panel
et: Taustapaneel puudub

[ctx: #31198]
en: Extrathumbs
et: Lisapisipilt

[ctx: #31220]
en: Random episodes
et: Suvaline episood

[ctx: #31221]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #31222]
en: Random movies
et: Juhuslikud filmid

[ctx: #31226]
en: Moon phase
et: Kuufaas

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
et: Vinüülplaat

[ctx: #31228]
en: Vertical
et: Vertikaalne

[ctx: #31229]
en: Horizontal
et: Horisontaalne

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
et: Kuvamistüüp

[ctx: #31231]
en: Navigation
et: Navigeerimine

[ctx: #31233]
en: Panel
et: Paneel

[ctx: #31234]
en: Wall
et: Sein

[ctx: #31239]
en: Pressure
et: Rõhk

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
et: 'Vaadatud' lipuke

[ctx: #31242]
en: Show Flags
et: Näita lipukesi

[ctx: #31243]
en: Schedule
et: Ajakava

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
et: BD/DVD karp

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
et: Blu-ray plaat

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
et: Luba taustaefekte [I](Võib põhjustada protsessori koormamist!)   [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
et: Postrid

[ctx: #31272]
en: Layout
et: Paigutus

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
et: Esita treilerit täisekraanil

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
et: Näita pausi ajal video andmeid

[ctx: #31282]
en: Clear Cases
et: Puhtad kaaned

[ctx: #31283]
en: InfoWall
et: InfoSein

[ctx: #31284]
en: Cinema
et: Kino

[ctx: #31285]
en: Episode No.
et: Osa nr.

[ctx: #31287]
en: 4 Thumbs
et: Pisipildid

[ctx: #31290]
en: TV Guide
et: Telekava

[ctx: #31291]
en: BigFan
et: Suur fänn

[ctx: #31293]
en: Keep
et: Jäta alles

[ctx: #31295]
en: Widget
et: Vidin

[ctx: #31298]
en: Set area color
et: Sead piirkonna toon

[ctx: #31299]
en: Data provider
et: Teenusepakkuja

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
et: Peida fännikunst

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
et: Mälukasutus:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
et: Muretse kunsti

[ctx: #31321]
en: Karaoke song selector
et: Karaooke laulude valija

[ctx: #31322]
en: Aired
et: Eetris

[ctx: #31323]
en: Latest movies
et: Viimased filmid

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
et: Viimased osad

[ctx: #31325]
en: Playlist options
et: Esitusloendi valikud

[ctx: #31326]
en: Most played albums
et: Enim mängitud albumid

[ctx: #31333]
en: Recent
et: Viimati

[ctx: #31334]
en: Latest
et: Viimased

[ctx: #31335]
en: In-progress movies
et: Pooleliolevad filmid

[ctx: #31336]
en: Today´s Actors
et: Tänased näitlejad

[ctx: #31351]
en: Pause
et: Paus

[ctx: #31352]
en: Stop
et: Stopp

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
et: Kiirelt edasi

[ctx: #31354]
en: Rewind
et: Tagasi

[ctx: #31355]
en: Movie menu
et: Filmi menüü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
et: Lae subtiitrid alla

[ctx: #31358]
en: System info
et: Süsteemist

[ctx: #31359]
en: Latest albums
et: Viimased albumid

[ctx: #31360]
en: Upcoming
et: Tulemas

[ctx: #31362]
en: Rounded covers
et: Kumerate nurkadega karbid

[ctx: #31365]
en: Get tune
et: Hangi helin

[ctx: #31372]
en: Show Info
et: Näita andmeid

[ctx: #31374]
en: Current
et: Käibiv

[ctx: #31375]
en: Animated
et: Animeeritud

[ctx: #31381]
en: InfoPanel
et: InfoPaneel

[ctx: #31383]
en: Backdrop
et: Tagasein

[ctx: #31387]
en: Darken
et: Pimendatud

[ctx: #31388]
en: Floor label
et: Põranda silt

[ctx: #31390]
en: Skin default
et: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #31396]
en: BannerList
et: Bänneri nimekiri

[ctx: #31397]
en: Ended
et: Lõppenud

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
et: [B]KONFIGUREERI VIDEO SEADEID[/B][CR][CR]Halda enda videoteeki · Määra video esitamise seaded · Muuda videoloendi valikuid[CR]Määra subtiitrite font

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
et: [B]KONFIGUREERI MUUSIKA SEADEID[/B][CR][CR]Halda enda muusikateeki · Määra muusika esitamise seaded · Määra muusika loendi seaded[CR]Seadista loo esitamine · Seadista karaoke valikud

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
et: [B]KONFIGUREERI PILDI SEADEID[/B][CR][CR]Määra piltide loendi seaded · Konfigureeri slaidiesitlusi

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Choose a weather add-on · Set three cities to collect weather information
et: [B]KONFIGUREERI ILMA SEADEID[/B][CR][CR]Vali ilma lisamoodul · Määra ilmaandmete kogumiseks kolm linna

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
et: [B]KONFIGUREERI TEENUSE SEADEID[/B][CR][CR]Seadista Kodi uhtimine UPnP ja HTTP kaudu · Seadista failide ühiskasutus[CR]Luba Zeroconf · Konfigureeri AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
et: [B]KONFIGUREERI SÜSTEEMI SEADEID[/B][CR][CR]Seadista ja kalibreeri ekraane · Konfigureeri heliväljundit · Seadista kaugjuhtimine[CR]Määra energia säästu valikud· Luba silumine · Seadista pealukk

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Aeon Nox skin · Customize the home menu · Adjust the skin colors[CR]Change skin backgrounds
et: [B]KONFIGUREERI RÜÜ SEADEID[/B][CR][CR]Seadista Aeon Nox rüüd · Kohanda avalehte · Häälesta rüü värve[CR]Muuda rüü taustu

[ctx: #31426]
en: Full
et: Täis

[ctx: #31427]
en: Outline
et: Välispiir

[ctx: #31428]
en: SHUTDOWN IN
et: Lülita välja pärast

[ctx: #31429]
en: On
et: Sees

[ctx: #31452]
en: Not rated
et: Hinnang puudub

[ctx: #31453]
en: Airtime
et: Eetriaeg

[ctx: #31454]
en: Banners
et: Bännerid

[ctx: #31458]
en: Push UP or DOWN to change rating
et: Vajuta ülesse "UP"  võialla " DOWN" hinnangu muutmiseks

[ctx: #31464]
en: Recommended episodes
et: Soovitatud osad

[ctx: #31477]
en: TriPanel
et: TriPaneel

[ctx: #31478]
en: Setup
et: Seadistus

[ctx: #31479]
en: Widgets
et: Vidinad

[ctx: #31482]
en: Cases
et: Kaaned

[ctx: #31483]
en: Show icon label
et: Näita ikooni silti

[ctx: #31484]
en: Play trailer
et: Esita treilerit

[ctx: #31500]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: #31501]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #31502]
en: Movies
et: Filmid

[ctx: #31503]
en: TV Shows
et: Seriaalid

[ctx: #31504]
en: Videos
et: Videod

[ctx: #31505]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #31506]
en: System
et: Süsteem

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
et: Lisamoodulid

[ctx: #31508]
en: Shutdown
et: Sulge arvuti

[ctx: #31509]
en: Favorites
et: Lemmikud

[ctx: #31510]
en: Weather
et: Ilm

[ctx: #31511]
en: Play Disc
et: Esita plaat

[ctx: #31600]
en: Main menu item customizer (backgrounds,widgets)
et: Peamenüü elementide kohandaja (taustad, vidinad)

[ctx: #31602]
en: Choose main menu style
et: Vali peamenüü stiil

[ctx: #31610]
en: Set area color for Home window
et: Määra avalehe tausta värv

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
et: Video täisekraanil

[ctx: #31613]
en: Enable custom startup focus position of main menu
et: Võimalda peamenüüs kohandatud käivitamisfookus

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
et: Audio visualiseerimine

[ctx: #31616]
en: Low
et: Min

[ctx: #31617]
en: High
et: Kõrge

[ctx: #31619]
en: Fullscreen video options
et: Täisekraanvideo seaded

[ctx: #31621]
en: Use Alaska paused label for video OSD
et: Kasuta Alaska pausi silti video kuvaregulaatori korral

[ctx: #31622]
en: Label
et: Leibel

[ctx: #31627]
en: Hide OSD player controls
et: Peida kuvaregulaatori esituse nupud

[ctx: #31628]
en: Current position
et: Praegune positsioon

[ctx: #31629]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: #31630]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
et: Näita pealkirja asemel logo

[ctx: #31632]
en: Enable Extended Info widget
et: Võimalda lainedatud andmete vidin

[ctx: #31633]
en: QuickNav
et: Kiirmenüü

[ctx: #31634]
en: Main Menu
et: Peamenüü

[ctx: #31635]
en: Similar Artists
et: Sarnased näitlejad

[ctx: #31636]
en: Rotating
et: Pöörama

[ctx: #31637]
en: Video OSD Settings
et: Video kuvaregulaatori seaded

[ctx: #31639]
en: Hide video thumb on info screen
et: Peida video pisipilt andmete aknas

[ctx: #31640]
en: Show remaining time instead of duration.
et: Esita kestvuse asemel allesjäänud aeg.

[ctx: #31643]
en: Customize Home window furniture
et: Kohanda avalehe furnituuri

[ctx: #31646]
en: Do you want to download all available [CR]artwork without user interaction?
et: Kas soovid alla laadida kogu kättesaadava [CR] kunsti ilma kasutaja sekkumiseta?

[ctx: #31674]
en: Switch panel layout
et: Vaheta paneeli paigutust

[ctx: #31675]
en: Customize top bar
et: Kohanda ülemist riba

[ctx: #31676]
en: Top bar
et: Ülemine riba

[ctx: #31677]
en: Left side
et: Vasak äär

[ctx: #31679]
en: Change label
et: Muuda silti

[ctx: #31680]
en: Choose background
et: Vali taustapilt

[ctx: #31681]
en: Choose widget
et: Vali vidin

[ctx: #31682]
en: Customizers
et: Kohandajad

[ctx: #31683]
en: Library stats
et: Teegi statistika

[ctx: #31684]
en: Glass
et: Klaas

[ctx: #31685]
en: Classic
et: Klassikaline

[ctx: #31688]
en: Disable timepanel
et: Keela ajapaneel

[ctx: #31689]
en: Disable library stats
et: Keelusta teegi statistika

[ctx: #31690]
en: Disable rss panel
et: Keela RSS paneel

[ctx: #31691]
en: Toggle position
et: Vaheta asukohta

[ctx: #31692]
en: Shorter time and library stats panel
et: Lühem aja ja teegi statistika paneel

[ctx: #31695]
en: Submenu
et: Alammenüü

[ctx: #31696]
en: Alternative layout
et: Alternatiivne paigutus

[ctx: #31698]
en: Show list of actors/artists birthdays
et: Näita nimekirja näitlejate sünnipäevadest

[ctx: #31699]
en: Smaller main menu
et: Väiksem peamenüü

[ctx: #31704]
en: Set Submenu
et: Määra alammenüü

[ctx: #31706]
en: First run help....
et: Esimese kasutuse abi....

[ctx: #31708]
en: Background Customizer
et: Tausta kohandaja

[ctx: #31710]
en: Show ExtraFanart
et: Näita lisafännipilte

[ctx: #31711]
en: Activate Info Panel
et: Aktiveeri Info paneel

[ctx: #31712]
en: Recommended MusicVids
et: Soovitatud muusikavideod

[ctx: #31719]
en: No Default Items
et: Vaikenimetusi pole

[ctx: #31720]
en: Default Movie Items
et: Filmide vaikenimetused

[ctx: #31721]
en: Default TV Show Items
et: Seriaalide vaikenimetused

[ctx: #31722]
en: Default Music Items
et: Muusika vaikenimetused

[ctx: #31723]
en: Default Settings Items
et: Sätete vaikenimetused

[ctx: #31728]
en: Show Cities
et: Näita linnu

[ctx: #31729]
en: Move NowPlaying widget to bottom
et: Liiguta HetkelMängib vidin alla

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
et: Muuda peamenüüd

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
et: Alati näita albumi andmeid

[ctx: #31809]
en: Music Visualisation Settings
et: Muusika visuaalide seaded

[ctx: #31813]
en: Main Menu Layout
et: Peamenüü paigutus

[ctx: #31814]
en: Always show Submenu
et: Alati näita alammenüüd

[ctx: #31817]
en: Random Artists
et: Suvalised artistid

[ctx: #31832]
en: Mute
et: Vaigista

[ctx: #31847]
en: Video Files
et: Video failid

[ctx: #31850]
en: Home Customizer
et: Avalehe kohandaja

[ctx: #31853]
en: Music Files
et: Muusika failid

[ctx: #31855]
en: Featured Area
et: Nopete ala

[ctx: #31856]
en: NowPlaying
et: HetkelMängib

[ctx: #31864]
en: Show Widgets
et: Näita vidinaid

[ctx: #31866]
en: Video Folder
et: Video kaust

[ctx: #31867]
en: Music Folder
et: Muusika kaust

[ctx: #31868]
en: Enter MAC Address
et: Sisesta MAC aadress

[ctx: #31870]
en: Help
et: Abi

[ctx: #31873]
en: Mixed TV
et: Miksitud TV

[ctx: #31877]
en: Home NowPlaying Customizer
et: Avalehe HetkelMängib kohandaja

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
et: Mängukava

[ctx: #31891]
en: Folders
et: Kaustad

[ctx: #31892]
en: Categories
et: Kategooriad

[ctx: #31896]
en: 10 Day
et: 10 päeva

[ctx: #31897]
en: Press DOWN for extended info
et: Laiendatud andmete saamiseks vajuta ALLA

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
et: Sulgemise taimer

[ctx: #31914]
en: Click on menu items to see available options
et: Võimale valikute nägemiseks kliki menüü nimetusel

[ctx: #31929]
en: Moon phase
et: Kuufaas

[ctx: #31940]
en: Pressure
et: Rõhk

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
et: Video esitusloend

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
et: Muusika esitusloend

[ctx: #31951]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: #31953]
en: Favourite
et: Lemmik

[ctx: #31957]
en: Choose 2nd widget
et: Vali 2. vidin

[ctx: #31958]
en: Menu label
et: Menüü silt

[ctx: #31959]
en: Icon
et: Ikoon

[ctx: #31961]
en: Set up 'Featured' window appearance
et: Määra 'Nopete' akna välimus
