XBMC Skins - en to gl translation catalogue (242 entries)

[ctx: #31005]
en: Premiered
gl: Estrea

[ctx: #31007]
en: seconds
gl: segundos

[ctx: #31008]
en: Type
gl: Tipo

[ctx: #31009]
en: Timer
gl: Temporizador

[ctx: #31012]
en: Add group
gl: Engadir Grupo

[ctx: #31013]
en: Rename group
gl: Renomear Grupo

[ctx: #31014]
en: Delete group
gl: Eliminar Grupo

[ctx: #31015]
en: Timer
gl: Temporizador

[ctx: #31017]
en: Live TV
gl: TV en directo

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
gl: Buscar no Kodi

[ctx: #31022]
en: Music - Files
gl: Música - Ficheiros

[ctx: #31024]
en: Page
gl: Páxina

[ctx: #31025]
en: Items
gl: Elementos

[ctx: #31027]
en: Reset item
gl: Restabelecer

[ctx: #31040]
en: Now Playing
gl: Agora reproducindo

[ctx: #31043]
en: PAUSED
gl: PAUSADO

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
gl: Preconfiguracións de visualización

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

[ctx: #31055]
en: Open playlist
gl: Abrir lista de reprodución

[ctx: #31056]
en: Save playlist
gl: Gardar lista de reprodución

[ctx: #31057]
en: Close playlist
gl: Pechar lista de reprodución

[ctx: #31058]
en: Banner
gl: Cartaz

[ctx: #31060]
en: Poster
gl: Póster

[ctx: #31061]
en: Text
gl: Texto

[ctx: #31063]
en: Choose style
gl: Escoller estilo

[ctx: #31066]
en: Back
gl: Atrás

[ctx: #31068]
en: Random albums
gl: Álbums ó chou

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
gl: Complementos ó chou

[ctx: #31072]
en: System info
gl: Información do sistema

[ctx: #31073]
en: Actor information
gl: Información do actor

[ctx: #31074]
en: Filmography
gl: Filmografía

[ctx: #31080]
en: Director information
gl: Información do director

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
gl: Últimos MusicVids

[ctx: #31082]
en: Extended
gl: Ampliado

[ctx: #31083]
en: Labels
gl: Etiquetas

[ctx: #31084]
en: Panels
gl: Paneis

[ctx: #31085]
en: Light
gl: Luz

[ctx: #31087]
en: Randomize All
gl: Todo Ó Chou

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
gl: Usar cor para todas as áreas

[ctx: #31089]
en: Both
gl: Ambos

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
gl: Axustar Transparencia

[ctx: #31095]
en: Rating
gl: Valoración

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
gl: Buscar en YouTube

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
gl: Estilo Clásico do OSD

[ctx: #31102]
en: Background
gl: Fondo

[ctx: #31103]
en: Available Groups
gl: Grupos dispoñíbeis

[ctx: #31104]
en: Timer Set
gl: Axuste do Temporizador

[ctx: #31107]
en: Channels
gl: Canles

[ctx: #31110]
en: Record
gl: Gravar

[ctx: #31111]
en: Recording
gl: Gravando

[ctx: #31113]
en: Single Image
gl: Imaxe única

[ctx: #31114]
en: Multi Image
gl: Multi imaxe

[ctx: #31115]
en: Customizer
gl: Personalizador

[ctx: #31116]
en: Show
gl: Amosar

[ctx: #31117]
en: CNN International
gl: CNN Internacional

[ctx: #31120]
en: Tom & Jerry
gl: Tom e Jerry

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
gl: Complementos de letras

[ctx: #31128]
en: Lyrics
gl: Letras

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
gl: Complementos de subtítulos

[ctx: #31150]
en: Landscape
gl: Apaisado

[ctx: #31153]
en: Low List
gl: Listaxe no Fondo

[ctx: #31156]
en: Directed by
gl: Dirixido por

[ctx: #31157]
en: Written by
gl: Escrito por

[ctx: #31162]
en: Trailers
gl: Avances

[ctx: #31166]
en: Infopanel
gl: Panel Info.

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
gl: Configuración do Tipo de Vista

[ctx: #31172]
en: Extra info
gl: Info. Adicional

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
gl: Actualizar complementos locais

[ctx: #31175]
en: Big list
gl: Lista grande

[ctx: #31176]
en: General options
gl: Opcións xerais

[ctx: #31177]
en: Random color mode
gl: Modo de cor ó chou

[ctx: #31178]
en: Choose main color
gl: Escoller cor principal

[ctx: #31181]
en: Activate 'Glow Mode'
gl: Activar 'Modo Brillo'

[ctx: #31185]
en: Viewtype
gl: Tipo de Vista

[ctx: #31186]
en: Kiosk mode
gl: Modo Quiosco

[ctx: #31188]
en: Show Status
gl: Amosar Estado

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
gl: Episodio Anterior

[ctx: #31190]
en: Next Episode
gl: Seguinte Episodio

[ctx: #31191]
en: Use as icon
gl: Usar como icona

[ctx: #31195]
en: No background panel
gl: Sen panel de fondo

[ctx: #31199]
en: News
gl: Novas

[ctx: #31220]
en: Random episodes
gl: Episodios ó chou

[ctx: #31221]
en: Default
gl: Predeterminado

[ctx: #31222]
en: Random movies
gl: Filmes ó chou

[ctx: #31223]
en: Visibility
gl: Visibilidade

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
gl: Disco de Vinilo

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
gl: Tipos de Vistas

[ctx: #31231]
en: Navigation
gl: Navegación

[ctx: #31234]
en: Wall
gl: Muro

[ctx: #31236]
en: BannerPlex
gl: Cartazes

[ctx: #31240]
en: 'New' flag
gl: 'Nova' etiqueta

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
gl: Etiqueta 'Vistos'

[ctx: #31242]
en: Show Flags
gl: Amosar Etiquetas

[ctx: #31243]
en: Schedule
gl: Programación

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
gl: Caixas BD/DVD

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
gl: Disco Blu-ray

[ctx: #31265]
en: Smaller pop-up dialogs
gl: Diálogos emerxentes reducidos

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
gl: Habilitar efectos no fondo [i](Pode incrementar o uso da CPU!) [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
gl: Pósters

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
gl: Reproducir avances a pantalla completa

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
gl: Amosar a info. do vídeo cando o reprodutor estea pausado

[ctx: #31284]
en: Cinema
gl: Cine

[ctx: #31285]
en: Episode No.
gl: Episodio Nº.

[ctx: #31287]
en: 4 Thumbs
gl: 4 Miniaturas

[ctx: #31290]
en: TV Guide
gl: Guía de TV

[ctx: #31291]
en: BigFan
gl: Fanart Grande

[ctx: #31299]
en: Data provider
gl: Proveedor de datos

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
gl: Memoria empregada:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
gl: Ilustración

[ctx: #31322]
en: Aired
gl: Emitido

[ctx: #31323]
en: Latest movies
gl: Últimos filmes

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
gl: Últimos episodios

[ctx: #31326]
en: Most played albums
gl: Álbums máis reproducidos

[ctx: #31333]
en: Recent
gl: Recente

[ctx: #31334]
en: Latest
gl: Máis Recentes

[ctx: #31351]
en: Pause
gl: Pausa

[ctx: #31352]
en: Stop
gl: Parar

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
gl: Adiante

[ctx: #31354]
en: Rewind
gl: Atrás

[ctx: #31355]
en: Movie menu
gl: Menú de Película

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
gl: Descargar subtítulos

[ctx: #31358]
en: System info
gl: Información do sistema

[ctx: #31359]
en: Latest albums
gl: Álbums máis recentes

[ctx: #31360]
en: Upcoming
gl: Vindeiros

[ctx: #31364]
en: Platform
gl: Plataforma

[ctx: #31372]
en: Show Info
gl: Amosar info.

[ctx: #31374]
en: Current
gl: Actual

[ctx: #31375]
en: Animated
gl: Animado

[ctx: #31378]
en: Set path to music library (needed for extrafanart, clearLOGO)
gl: Estabelecer o camiño da biblioteca de música (necesaria para extrafanart, clearLOGO)

[ctx: #31390]
en: Skin default
gl: Pel por defecto

[ctx: #31397]
en: Ended
gl: Rematado

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE VIDEO[/B][CR][CR]Xestionar a bibloteca de video · Estabrecer opcións da reprodución de video · Trocar opcións de listado de videos[CR]Estabrecer fontes dos subtítulos

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE MÚSICA[/B][CR][CR]Xestionar a bibloteca de música · Estabrecer as opcións de reprodución de música · Trocar opcións do listado da música[CR]Estabrecer a sumisión das cancións · Estabrecer as opcións do karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE IMAXES[/B][CR][CR]Estabrecer opcións do listado de imaxes · Configurar presentacións

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DO SERVIZO[/B][CR][CR]Configurar o control de Kodi vía UPnP e HTTP · Configurar compartición de arquivos[CR]Activar Zeroconf · Configurar AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DO SISTEMA[/B][CR][CR]Configurar as pantallas · Configurar a saída de audio · Estabrecer mandos remotos[CR]Estabrecer opcións de aforro enerxético · Activar depuración · Estabrecer bloque mestre

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
gl: [B]CONFIGURAR COMPLEMENTOS[/B][CR][CR]Xestionar complementos instalados · Buscar e instalar complementos de kodi.tv[CR]Modificar a configuración dos complementos

[ctx: #31411]
en: MANAGER
gl: XESTOR

[ctx: #31427]
en: Outline
gl: Sinopse

[ctx: #31454]
en: Banners
gl: Cartazes

[ctx: #31478]
en: Setup
gl: Configuración

[ctx: #31482]
en: Cases
gl: Caixas

[ctx: #31484]
en: Play trailer
gl: Reproducir avance

[ctx: #31500]
en: Pictures
gl: Imaxes

[ctx: #31501]
en: Music
gl: Música

[ctx: #31502]
en: Movies
gl: Películas

[ctx: #31503]
en: TV Shows
gl: Series de TV

[ctx: #31504]
en: Videos
gl: Vídeos

[ctx: #31505]
en: Programs
gl: Aplicativos

[ctx: #31506]
en: System
gl: Sistema

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
gl: Complementos

[ctx: #31508]
en: Shutdown
gl: Apagado

[ctx: #31509]
en: Favorites
gl: Favoritos

[ctx: #31510]
en: Weather
gl: Tempo meteorolóxico

[ctx: #31511]
en: Play Disc
gl: Reproducir Disco

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
gl: Vídeo en pantalla completa

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
gl: Visualización de audio

[ctx: #31616]
en: Low
gl: Baixo

[ctx: #31617]
en: High
gl: Alto

[ctx: #31622]
en: Label
gl: Etiqueta

[ctx: #31629]
en: Channels
gl: Canles

[ctx: #31630]
en: Custom
gl: Personalizado

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
gl: Amosar o logo en canto do título

[ctx: #31634]
en: Main Menu
gl: Menú Principal

[ctx: #31706]
en: First run help....
gl: Axuda da primeira execución...

[ctx: #31728]
en: Show Cities
gl: Amosar Cidades

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
gl: Configuración do Tema

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
gl: Editar Menú Principal

[ctx: #31733]
en: Choose song
gl: Escoller canción

[ctx: #31800]
en: Fade background in visualisation
gl: Atenuar o fondo na visualización

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
gl: Amosar sempre a info. do álbum

[ctx: #31807]
en: Choose Icon
gl: Escoller Icona

[ctx: #31814]
en: Always show Submenu
gl: Amosar sempre o Submenú

[ctx: #31817]
en: Random Artists
gl: Artistas Ó Chou

[ctx: #31818]
en: Near Concerts
gl: Concertos Preto de min

[ctx: #31819]
en: Next Aired
gl: Seguinte Emisión

[ctx: #31820]
en: Daily Babes
gl: Rapazas a diario

[ctx: #31823]
en: World Map + Icons
gl: Mapa do Mundo + Iconas

[ctx: #31831]
en: Play DVD
gl: Reproducir DVD

[ctx: #31832]
en: Mute
gl: Sen Son

[ctx: #31833]
en: Update VideoDB
gl: Actualizar VideoDB

[ctx: #31834]
en: Update MusicDB
gl: Actualizar MusicDB

[ctx: #31835]
en: Update Addons
gl: Actualizar Complementos

[ctx: #31836]
en: Eject Tray
gl: Expulsar Bandexa

[ctx: #31839]
en: Restart Kodi
gl: Reiniciar Kodi

[ctx: #31840]
en: Random Movie (Genre)
gl: Filme Ó Chou (Xénero)

[ctx: #31841]
en: Random Movie
gl: Filme Ó Chou

[ctx: #31843]
en: Clean MusicDB
gl: Limpar MusicDB

[ctx: #31844]
en: Clean VideoDB
gl: Limpar VideoDB

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
gl: Conxunto de Filmes

[ctx: #31846]
en: Around the world
gl: En todo o mundo

[ctx: #31847]
en: Video Files
gl: Ficheiros de Vídeo

[ctx: #31848]
en: Movie Genres
gl: Xéneros Cinematográficos

[ctx: #31850]
en: Home Customizer
gl: Personalizador do Inicio

[ctx: #31851]
en: Player Controls
gl: Controis do Reprodutor

[ctx: #31852]
en: Music Library
gl: Biblioteca de Música

[ctx: #31853]
en: Music Files
gl: Ficheiros de Música

[ctx: #31854]
en: PVR Area
gl: Área do PVR

[ctx: #31857]
en: Temperature
gl: Temperatura

[ctx: #31862]
en: Single Logo
gl: Só un Logo

[ctx: #31863]
en: Two Columns
gl: Dúas Columnas

[ctx: #31864]
en: Show Widgets
gl: Amosar Widgets

[ctx: #31866]
en: Video Folder
gl: Cartafol dos Vídeos

[ctx: #31867]
en: Music Folder
gl: Cartafol da Música

[ctx: #31868]
en: Enter MAC Address
gl: Introducir o Enderezo MAC

[ctx: #31870]
en: Help
gl: Axuda

[ctx: #31872]
en: Mixed Movies
gl: Filmes Mesturados

[ctx: #31873]
en: Mixed TV
gl: TV Mesturada

[ctx: #31874]
en: Mixed Music
gl: Música Mesturada

[ctx: #31875]
en: No Content for this Area
gl: Sen Contido nesta Área

[ctx: #31876]
en: Appearance Setup
gl: Configuración da Apariencia

[ctx: #31886]
en: Search Trailer on Youtube
gl: Buscar Avance no YouTube

[ctx: #31888]
en: PRESS ANY KEY
gl: PREMA CALQUERA TECLA

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
gl: Lista de reprodución

[ctx: #31890]
en: Collections
gl: Coleccións

[ctx: #31891]
en: Folders
gl: Cartafoles

[ctx: #31892]
en: Categories
gl: Categorías

[ctx: #31895]
en: No library content for this media type
gl: Sen contido na biblioteca para esta fonte de medios

[ctx: #31896]
en: 10 Day
gl: 10 Días

[ctx: #31898]
en: Visibility
gl: Visibilidade

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
gl: Temporizador de apagado

[ctx: #31900]
en: Add-on missing
gl: Falta o complemento

[ctx: #31902]
en: Attention
gl: Información

[ctx: #31905]
en: Needs script.cinema.experience to be available
gl: É necesario que script.cinema.experience estea dispoñíbel

[ctx: #31906]
en: Needs script.randommovie to be available
gl: É necesario que script.randommovie estea dispoñíbel

[ctx: #31909]
en: Bar Style
gl: Estilo da Barra

[ctx: #31912]
en: Updating local add-ons
gl: Actualizando os complementos locais

[ctx: #31914]
en: Click on menu items to see available options
gl: Facer clic nos elementos do menú para ver as opcións dispoñíbeis

[ctx: #31917]
en: Chance Precip
gl: Probab. de Choiva

[ctx: #31945]
en: Video Add-on
gl: Complemento de Vídeo

[ctx: #31946]
en: Music Add-on
gl: Complemento de Música

[ctx: #31947]
en: Picture Add-on
gl: Complemento de Imaxe

[ctx: #31948]
en: Program Add-on
gl: Complemento de Programa

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
gl: Listaxe de reprodución de Vídeo

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
gl: Listaxe de reprodución de Música

[ctx: #31951]
en: Custom
gl: Personalizado

[ctx: #31953]
en: Favourite
gl: Favorito

[ctx: #31954]
en: Function
gl: Función

[ctx: #31956]
en: Choose Type
gl: Escoller Tipo

[ctx: #31957]
en: Choose 2nd widget
gl: Escoller 2º widget

[ctx: #31959]
en: Icon
gl: Icona

[ctx: #31960]
en: Set icon
gl: Estabelecer icona
