XBMC Skins - en to he translation catalogue (95 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
he: לא זמין

[ctx: #31008]
en: Type
he: סוג

[ctx: #31009]
en: Timer
he: תזמון הקלטה

[ctx: #31012]
en: Add group
he: הוסף קבוצה

[ctx: #31013]
en: Rename group
he: שינוי שם לקבוצה

[ctx: #31014]
en: Delete group
he: מחק קבוצה

[ctx: #31015]
en: Timer
he: תזמון הקלטה

[ctx: #31017]
en: Live TV
he: טלוויזיה חיה

[ctx: #31020]
en: Extras
he: פינוקים

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
he: חפש בKodi ...

[ctx: #31022]
en: Music - Files
he: קבצי מוזיקה

[ctx: #31024]
en: Page
he: עמוד

[ctx: #31025]
en: Items
he: פריטים

[ctx: #31027]
en: Reset item
he: אתחל פריט

[ctx: #31028]
en: Showcase
he: תצוגה

[ctx: #31029]
en: Showcase2
he: תצוגה2

[ctx: #31032]
en: Nothing
he: כלום

[ctx: #31040]
en: Now Playing
he: מנגן עכשיו

[ctx: #31043]
en: PAUSED
he: הפסקה

[ctx: #31045]
en: Entries
he: פוסטר

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
he: מסך מלא

[ctx: #31055]
en: Open playlist
he: פתח רשימת השמעה

[ctx: #31056]
en: Save playlist
he: שמור רשימת השמעה

[ctx: #31057]
en: Close playlist
he: סגור רשימת השמעה

[ctx: #31058]
en: Banner
he: באנר

[ctx: #31059]
en: Logo
he: לוגו

[ctx: #31060]
en: Poster
he: פוסטר

[ctx: #31061]
en: Text
he: טקסט

[ctx: #31063]
en: Choose style
he: בחר סגנון

[ctx: #31065]
en: Info
he: מידע

[ctx: #31066]
en: Back
he: אחורה

[ctx: #31072]
en: System info
he: פרטי מערכת

[ctx: #31085]
en: Light
he: קל

[ctx: #31095]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: #31102]
en: Background
he: רקע

[ctx: #31104]
en: Timer Set
he: מתזמן נקבע

[ctx: #31107]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: #31110]
en: Record
he: הקלט

[ctx: #31111]
en: Recording
he: בהקלטה

[ctx: #31113]
en: Single Image
he: תמונה בודדת

[ctx: #31114]
en: Multi Image
he: מספר תמונות

[ctx: #31128]
en: Lyrics
he: מילות שירים

[ctx: #31162]
en: Trailers
he: כותרות

[ctx: #31175]
en: Big list
he: רשימה גדולה

[ctx: #31221]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: #31234]
en: Wall
he: קיר

[ctx: #31243]
en: Schedule
he: תזמון

[ctx: #31271]
en: Posters
he: פוסטר

[ctx: #31299]
en: Data provider
he: ספק מידע

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
he: זכרון שנוצל:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
he: גרפיקה

[ctx: #31322]
en: Aired
he: שודר

[ctx: #31334]
en: Latest
he: אחרון

[ctx: #31351]
en: Pause
he: הפסקה

[ctx: #31352]
en: Stop
he: עצור

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
he: הרצה קדימה

[ctx: #31354]
en: Rewind
he: הרצה אחורה

[ctx: #31355]
en: Movie menu
he: צפריט סרט

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
he: הורד כתוביות

[ctx: #31358]
en: System info
he: פרטי מערכת

[ctx: #31390]
en: Skin default
he: ברירת מחדל של הסקין

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
he: [B]שינוי הגדרות וידאו[/B][CR][CR]נהל את ספריית הוידאו שלך, קבע העדפות ניגון וידאו, שנה אפשרויות הצגת קבצי וידאו[CR]הגדר פונטים לכתוביות

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
he: [B]שינוי הגדרות מוסיקה[/B][CR][CR]נהל את ספריית המוסיקה שלך, קבע העדפות ניגון וידאו, שנה אפשרויות הצגת קבצי מוסיקה[CR]הגדר דיווחי "מה אני שומע עכשיו", קבע העדפות קריוקי

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
he: [B]שינוי הגדרות תמונות[/B][CR][CR]שנה אפשרויות הצגת קבצי תמונות, קבע תצורת מצגות

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
he: [B]שינוי הגדרות שירותים[/B][CR][CR]הגדר שליטה על Kodi בUPnP וHTTP, הגדר שיתוף קבצים[CR]הפעל Zeroconf, הגדר את AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
he: [B]שינוי הגדרות מערכת[/B][CR][CR]הגדר וכייל צגים, הגדר יציאת שמע, הגדר שלט רחוק[CR]קבע העדפות חיסכון בחשמל, הפעל דיבוג, הגדר קוד נעילה ראשי

[ctx: #31478]
en: Setup
he: הגדרות

[ctx: #31500]
en: Pictures
he: תמונות

[ctx: #31501]
en: Music
he: מוסיקה

[ctx: #31502]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #31503]
en: TV Shows
he: תוכניות טלויזיה

[ctx: #31504]
en: Videos
he: וידאו

[ctx: #31505]
en: Programs
he: תוכנות

[ctx: #31506]
en: System
he: מערכת

[ctx: #31508]
en: Shutdown
he: כיבוי

[ctx: #31509]
en: Favorites
he: מועדפים

[ctx: #31510]
en: Weather
he: מזג אויר

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
he: וידאו במסך מלא

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
he: חיזוי אודיו

[ctx: #31616]
en: Low
he: נמוך

[ctx: #31617]
en: High
he: גבוה

[ctx: #31622]
en: Label
he: חברת הפקה

[ctx: #31629]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: #31630]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: #31695]
en: Submenu
he: תת-תפריט

[ctx: #31706]
en: First run help....
he: הרץ עזרה תחילה....

[ctx: #31852]
en: Music Library
he: ספריית מוזיקה

[ctx: #31853]
en: Music Files
he: מוזיקה קבצים

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
he: רשימת השמעה

[ctx: #31891]
en: Folders
he: תיקיות

[ctx: #31892]
en: Categories
he: קטגוריות

[ctx: #31896]
en: 10 Day
he: 10 ימים

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
he: תזמון כיבוי

[ctx: #31951]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: #31953]
en: Favourite
he: מעודפים
