XBMC Skins - en to hu translation catalogue (480 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
hu: Nincs adat

[ctx: #31004]
en: Month
hu: Hónap

[ctx: #31005]
en: Premiered
hu: Bemutató

[ctx: #31006]
en: Info unavailable
hu: Nincs infó

[ctx: #31007]
en: seconds
hu: másodperc

[ctx: #31008]
en: Type
hu: Típus

[ctx: #31009]
en: Timer
hu: Időzítő

[ctx: #31010]
en: General main menu settings
hu: Általános főmenü beállítások

[ctx: #31011]
en: RottenTomatoes Trailers
hu: RottenTomatoes bemutatók

[ctx: #31012]
en: Add group
hu: Csoport hozzáadás

[ctx: #31013]
en: Rename group
hu: Csoport átnevezés

[ctx: #31014]
en: Delete group
hu: Csoport törlése

[ctx: #31015]
en: Timer
hu: Időzítő

[ctx: #31016]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Tune new channels · Configure the electronic guide · Record your favourite programs
hu: [B]TV BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Új csatornák · Elektronikus műsorújság beállítása · Kedvenc programok felvétele

[ctx: #31017]
en: Live TV
hu: Élő TV

[ctx: #31018]
en: Big covers
hu: Nagy borítók

[ctx: #31019]
en: Channel4 News
hu: Channel4 hírek

[ctx: #31020]
en: Extras
hu: Extra

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
hu: Keresés az Kodi vel

[ctx: #31022]
en: Music - Files
hu: Zene fájlok

[ctx: #31023]
en: Reset Fallback
hu: Háttér visszaállítása

[ctx: #31024]
en: Page
hu: Oldal

[ctx: #31025]
en: Items
hu: Elemek

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
hu: Egyéb beállítások

[ctx: #31027]
en: Reset item
hu: Elem alapállapotba

[ctx: #31028]
en: Showcase
hu: Képborító

[ctx: #31029]
en: Showcase2
hu: Képborító2

[ctx: #31030]
en: Change info labels
hu: Infó címkék változtatása

[ctx: #31032]
en: Nothing
hu: Semmi

[ctx: #31033]
en: Play item on startup
hu: Elem lejátszása indításkor

[ctx: #31034]
en: Move tooltip to top bar
hu: Buburéktipp mozgatása felülre

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
hu: Időjárás kondíciók

[ctx: #31036]
en: Breadcrumbs classic
hu: Breadcrumbs eredeti

[ctx: #31037]
en: Default breadcrumbs
hu: Alap Breadcrumbs

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
hu: Eredeti felső panel

[ctx: #31039]
en: CD-Wall
hu: CD-fal

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hu: Most játszott

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hu: MEGÁLLÍTVA

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
hu: Előadó diavetítés

[ctx: #31045]
en: Entries
hu: Elemek

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
hu: Vizualizáció altípus

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

[ctx: #31054]
en: Shadow
hu: Árnyék

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hu: Lejátszáslista megnyitása

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hu: Lejátszáslista mentése

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hu: Lejátszáslista bezárása

[ctx: #31061]
en: Text
hu: Szöveg

[ctx: #31063]
en: Choose style
hu: Stílus választás

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
hu: Nyomd a Választ gombot másik összeállításhoz

[ctx: #31066]
en: Back
hu: Vissza

[ctx: #31068]
en: Random albums
hu: Kiemelt albumok

[ctx: #31069]
en: Icon panel
hu: Ikon panel

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
hu: Kiemelt kiegészítők

[ctx: #31071]
en: Default weather
hu: Alap Időjárás

[ctx: #31072]
en: System info
hu: Rendszer info

[ctx: #31073]
en: Actor information
hu: Szereplő infó

[ctx: #31074]
en: Filmography
hu: Filmtörténet

[ctx: #31075]
en: Press SELECT to switch between now/next EPG
hu: Nyomd a Select gombot a most/következő közti váltáshoz az EPG-n

[ctx: #31080]
en: Director information
hu: Rendező infó

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
hu: Legutóbbi Zenevideók

[ctx: #31082]
en: Extended
hu: Bővített

[ctx: #31083]
en: Labels
hu: Sávok

[ctx: #31084]
en: Panels
hu: Panelek

[ctx: #31085]
en: Light
hu: Könnyű

[ctx: #31087]
en: Randomize All
hu: Véletlenszerű

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
hu: A szín használata minden helyhez

[ctx: #31089]
en: Both
hu: Mindkettő

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
hu: Átlátszóság beállítása

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
hu: Véletlen zenei videók

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
hu: Előadó fanart (Extrafanart, fanart.jpg,alap fanart)

[ctx: #31093]
en: Actors born today
hu: Az előadó ma született

[ctx: #31094]
en: Widget fanart
hu: Widget Fanart

[ctx: #31095]
en: Rating
hu: Pontszám

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
hu: Keresés a YouTube-on

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
hu: Klasszikus OSD stílus

[ctx: #31098]
en: Background path
hu: Háttér elérési út

[ctx: #31099]
en: Top bar style
hu: Felső sáv stílusa

[ctx: #31102]
en: Background
hu: Háttér

[ctx: #31103]
en: Available Groups
hu: Elérhető csoportok

[ctx: #31104]
en: Timer Set
hu: Időzítő beállítása

[ctx: #31105]
en: Channel +
hu: Csatorna +

[ctx: #31106]
en: Channel -
hu: Csatorna -

[ctx: #31107]
en: Channels
hu: Csatornák

[ctx: #31110]
en: Record
hu: Felvétel

[ctx: #31111]
en: Recording
hu: Felvétel

[ctx: #31112]
en: Coloured
hu: Színes

[ctx: #31113]
en: Single Image
hu: Egyetlen Kép

[ctx: #31114]
en: Multi Image
hu: Több kép

[ctx: #31115]
en: Customizer
hu: Testreszabás

[ctx: #31116]
en: Show
hu: Bemutató

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
hu: Dalszöveg kiegészítő

[ctx: #31128]
en: Lyrics
hu: Dalszöveg

[ctx: #31129]
en: Video Stream
hu: Film adatfolyam

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
hu: Felirat kiegészítő

[ctx: #31143]
en: Animated fanart in music visualization
hu: Fanart animáció, a zenei vizualizációnál

[ctx: #31148]
en: Show timepanel
hu: Időpanelt mutat

[ctx: #31149]
en: This will shutdown Kodi! [CR]Are you sure?
hu: Ez bezárja Kodi-t! [CR]Ezt akarod?

[ctx: #31153]
en: Low List
hu: Kis Lista

[ctx: #31156]
en: Directed by
hu: Rendezte

[ctx: #31157]
en: Written by
hu: Írta

[ctx: #31162]
en: Trailers
hu: Bemutatók

[ctx: #31163]
en: Featured
hu: Kiemelt

[ctx: #31164]
en: Sort
hu: Rövid

[ctx: #31165]
en: Slim list
hu: Keskeny lista

[ctx: #31166]
en: Infopanel
hu: Infópanel

[ctx: #31167]
en: Playlists for Widget 2
hu: Lejátszási lista a 2-es Widgethez

[ctx: #31168]
en: No CoverFlow
hu: Nincs CoverFlow

[ctx: #31169]
en: Thin panel
hu: Áttetsző panel

[ctx: #31170]
en: Lower list
hu: Kisebb lista

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
hu: Nézet beállítások

[ctx: #31172]
en: Extra info
hu: Extra infó

[ctx: #31173]
en: Update add-on repos
hu: Kiegészítő tárhelyek frissítése

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
hu: Helyi kiegészítők frissítése

[ctx: #31175]
en: Big list
hu: Nagy lista

[ctx: #31176]
en: General options
hu: Általános opciók

[ctx: #31177]
en: Random color mode
hu: Napszak alapú szín választása

[ctx: #31178]
en: Choose main color
hu: Színválasztás

[ctx: #31179]
en: Disable media menu and hide options in video info
hu: Média menü és film infó tiltása

[ctx: #31180]
en: Hide options in media menu
hu: Média menü opciók elrejtése

[ctx: #31181]
en: Activate 'Glow Mode'
hu: 'Ragyogás' aktiválása

[ctx: #31182]
en: Colored
hu: Színezett

[ctx: #31184]
en: Unwatched icon
hu: Megnézett jelölö ikon

[ctx: #31185]
en: Viewtype
hu: Nézettípus

[ctx: #31186]
en: Kiosk mode
hu: Kiosk mód

[ctx: #31188]
en: Show Status
hu: Pozíció mutatása

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
hu: Előző rész

[ctx: #31190]
en: Next Episode
hu: Következő rész

[ctx: #31191]
en: Use as icon
hu: Ikonként használ

[ctx: #31192]
en: Choose font color
hu: Betűszín választása

[ctx: #31194]
en: Delayed
hu: Késleltet

[ctx: #31195]
en: No background panel
hu: Nincs háttér panel

[ctx: #31196]
en: Small Shift view
hu: Kis eltolt nézet

[ctx: #31198]
en: Extrathumbs
hu: Extra-miniképek

[ctx: #31199]
en: News
hu: Újdonságok

[ctx: #31200]
en: Kodi Cinema
hu: Kodi Filmek

[ctx: #31201]
en: Kodi Trailer
hu: Kodi Bemutatók

[ctx: #31203]
en: YouTube User Uploads
hu: Youtube felhasználók által feltöltve

[ctx: #31204]
en: YouTube User Favorites
hu: Youtube felhasználók kedvencei

[ctx: #31205]
en: Youtube Most Viewed
hu: Youtube , legtöbbször nézett

[ctx: #31206]
en: Youtube Most Popular
hu: Youtube , legtöbbek kedvence

[ctx: #31220]
en: Random episodes
hu: Kiemelt részek

[ctx: #31221]
en: Default
hu: Alapérték

[ctx: #31222]
en: Random movies
hu: Kiemelt filmek

[ctx: #31223]
en: Visibility
hu: Látótávolság

[ctx: #31226]
en: Moon phase
hu: Holdfázis

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
hu: Bakelit ikon  a CDArt -hoz

[ctx: #31228]
en: Vertical
hu: Vertikális

[ctx: #31229]
en: Horizontal
hu: Horizontális

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
hu: Nézettípusok

[ctx: #31231]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: #31234]
en: Wall
hu: Fal

[ctx: #31235]
en: Shift
hu: Eltolás

[ctx: #31237]
en: Average Day (Low)
hu: Napi minimum

[ctx: #31238]
en: Average Day (High)
hu: Napi maximum

[ctx: #31239]
en: Pressure
hu: Légnyomás

[ctx: #31240]
en: 'New' flag
hu: Mutasd az 'ÚJ' -at

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
hu: Mutasd a 'NÉZETT'-et

[ctx: #31242]
en: Show Flags
hu: Mutasd a jelölőket

[ctx: #31243]
en: Schedule
hu: Időzítés

[ctx: #31244]
en: Enable cdART in 'Now Playing' widget
hu: CDArt engedélyezése a 'Most játszott' -ban

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
hu: BD/DVD Borítók

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
hu: Blu-Ray lemez

[ctx: #31256]
en: Include already watched Items?
hu: A nézett elemekkel együtt?

[ctx: #31265]
en: Smaller pop-up dialogs
hu: Kisebb Pop-up Dialógok

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
hu: Háttér Effekt engedélyezése[I](Magasabb processzor használat!) [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
hu: Poszterek

[ctx: #31272]
en: Layout
hu: Áttekintés

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
hu: Filmbemutatók teljes képernyőn

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
hu: Filminfó mutatása "Pillanat állj" -nál

[ctx: #31282]
en: Clear Cases
hu: Átlátszó borítók

[ctx: #31283]
en: InfoWall
hu: Infófal

[ctx: #31284]
en: Cinema
hu: Mozi

[ctx: #31285]
en: Episode No.
hu: Rész száma.

[ctx: #31287]
en: 4 Thumbs
hu: 4 Minikép

[ctx: #31290]
en: TV Guide
hu: TV Műsor

[ctx: #31291]
en: BigFan
hu: Nagyfanart

[ctx: #31293]
en: Keep
hu: Megtart

[ctx: #31298]
en: Set area color
hu: Színkiemelés beállítása

[ctx: #31299]
en: Data provider
hu: Adatszolgáltató

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
hu: Fanart elrejtése

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hu: Memória használat:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
hu: Artwork

[ctx: #31321]
en: Karaoke song selector
hu: Karaoke dal választó

[ctx: #31322]
en: Aired
hu: Sugárzott

[ctx: #31323]
en: Latest movies
hu: Legfrissebb filmek

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
hu: Legfrissebb részek

[ctx: #31325]
en: Playlist options
hu: Lejátszáslista lehetőségek

[ctx: #31326]
en: Most played albums
hu: Legtöbbet játszott albumok

[ctx: #31327]
en: Most played ROMs
hu: Legtöbbet játszott ROM-ok

[ctx: #31329]
en: In-progress TV Shows
hu: Folyamatban levő sorozatok

[ctx: #31330]
en: Random music
hu: Véletlen zenék

[ctx: #31331]
en: Latest Music
hu: Utóbbi zenék

[ctx: #31332]
en: Play Video
hu: Film lejátszás

[ctx: #31333]
en: Recent
hu: Jelenlegi

[ctx: #31334]
en: Latest
hu: Frissebbek

[ctx: #31335]
en: In-progress movies
hu: Folyamatban

[ctx: #31336]
en: Today´s Actors
hu: Friss Művészek

[ctx: #31351]
en: Pause
hu: Pillanat állj

[ctx: #31352]
en: Stop
hu: Állj

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
hu: Gyors előre

[ctx: #31354]
en: Rewind
hu: Vissza

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hu: Film menü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hu: Felirat letöltése

[ctx: #31357]
en: Mixed info
hu: Kevert információ

[ctx: #31358]
en: System info
hu: Rendszerinfó

[ctx: #31359]
en: Latest albums
hu: Legutóbbi albumok

[ctx: #31360]
en: Upcoming
hu: Következő

[ctx: #31362]
en: Rounded covers
hu: Lekerekített borítók

[ctx: #31365]
en: Get tune
hu: Hangolás

[ctx: #31372]
en: Show Info
hu: Info mutatása

[ctx: #31374]
en: Current
hu: Jelenlegi

[ctx: #31375]
en: Animated
hu: Animált

[ctx: #31378]
en: Set path to music library (needed for extrafanart, clearLOGO)
hu: Zene-kép mentés könyvtár helye(kell az extrafanarthoz, clearLOGOhoz)

[ctx: #31383]
en: Backdrop
hu: Háttér

[ctx: #31387]
en: Darken
hu: Sötétebb

[ctx: #31388]
en: Floor label
hu: Alsó-sáv:

[ctx: #31390]
en: Skin default
hu: Felszín alapértelmezése

[ctx: #31397]
en: Ended
hu: Befejezett

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver · Activate different themes and fontsets for the current skin
hu: [B]MEGJELENÍTÉS MÓDJÁNAK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR][CR]Felszín váltása · Nyelv, régió váltása · Fájl listázás módjának beállítása[CR]Képernyővédő beállítása[CR] Betűtípusok és témák bekapcsolása

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
hu: [B]VIDEÓ BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Film médiatár kezelése · Videólejátszás beállítása · Videólistázás módjának beállítása[CR]Feliratok betűtípus váltása

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
hu: [B]ZENE BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Zene médiatár kezelése · Zenelejátszás beállítása · Zenelistázás módjának beállítása[CR]Zene lejátszási szabályok felállítása · Karaoke lehetőségek

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
hu: [B]FÉNYKÉP BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Fényképek listázási módjának beállítása · Diavetítés beállítása

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Choose a weather add-on · Set three cities to collect weather information
hu: [B]IDŐJÁRÁS BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Városok megadása, amelyekről időjárás információk fognak megjelenni

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
hu: [B]HÁLÓZATI BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Kodi távoli vezérlésének beállítása HTTP-n keresztül · Fájlmegosztás beállítása[CR]Internet elérési lehetőségek

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
hu: [B]RENDSZERBEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Kijelzők beállítása, kalibrálása · Hangkimenet konfigurálása · Távkapcsoló beállítása[CR]Energiagazdálkodási lehetőségek · Hibakeresés bekapcsolása[CR]

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Aeon Nox skin · Customize the home menu · Adjust the skin colors[CR]Change skin backgrounds
hu: [B]FELSZÍN BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Az Aeon Nox felszín beállítása · Sajátképernyő elemek hozzáadása/elvétele[CR]Felszín háttereinek megváltoztatása

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
hu: [B]KIEGÉSZÍTŐK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR][CR]A telepített kiegészítők kezelése · Kiegészítők böngészése és telepítése  · Kiegészítők beállításainak módosítása

[ctx: #31409]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
hu: [B]RENDSZER MONITOR[/B][CR][CR]Hardver ellenőrzése · Processzor használat[CR]Kodi revízió száma

[ctx: #31411]
en: MANAGER
hu: BEÁLLÍTÁSOK

[ctx: #31426]
en: Full
hu: Teljes

[ctx: #31427]
en: Outline
hu: Túlírva

[ctx: #31428]
en: SHUTDOWN IN
hu: Kikapcsolás BE

[ctx: #31429]
en: On
hu: Be

[ctx: #31452]
en: Not rated
hu: Nincs minősítve

[ctx: #31453]
en: Airtime
hu: Sugárzási idő

[ctx: #31455]
en: MovieWall: Path to movie cover folder
hu: Film háttér : elérési út a Film borító mappájához

[ctx: #31456]
en: CD-Wall: Path to CD cover folder
hu: CD háttér: elérési út a CD borító mappájához

[ctx: #31458]
en: Push UP or DOWN to change rating
hu: 'FEL' vagy 'LE' gomb, a pontozás változtatásához

[ctx: #31459]
en: Structure of music library
hu: Zene könyvtár struktúra

[ctx: #31464]
en: Recommended episodes
hu: ajánlott

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
hu: Extrafanart

[ctx: #31468]
en: Get extrathumbs
hu: Extra miniképek

[ctx: #31477]
en: TriPanel
hu: HármasPanel

[ctx: #31478]
en: Setup
hu: Beállítás

[ctx: #31479]
en: Widgets
hu: Widgetek

[ctx: #31482]
en: Cases
hu: Borítók

[ctx: #31483]
en: Show icon label
hu: Ikoncímke mutatása

[ctx: #31484]
en: Play trailer
hu: Bemutató lejátszása

[ctx: #31500]
en: Pictures
hu: Képek

[ctx: #31501]
en: Music
hu: Zenék

[ctx: #31502]
en: Movies
hu: Filmek

[ctx: #31503]
en: TV Shows
hu: Sorozatok

[ctx: #31504]
en: Videos
hu: Videók

[ctx: #31505]
en: Programs
hu: Programok

[ctx: #31506]
en: System
hu: Beállítás

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
hu: Kiegészítők

[ctx: #31508]
en: Shutdown
hu: Kikapcsolás

[ctx: #31509]
en: Favorites
hu: Kedvencek

[ctx: #31510]
en: Weather
hu: Időjárás

[ctx: #31511]
en: Play Disc
hu: Lemez lejátszása

[ctx: #31600]
en: Main menu item customizer (backgrounds,widgets)
hu: Főmenü testreszabása(hátterek, widgetek)

[ctx: #31601]
en: CDWall
hu: CD Háttér

[ctx: #31602]
en: Choose main menu style
hu: Főmenü stílus kiválasztása

[ctx: #31610]
en: Set area color for Home window
hu: Saját szín választása a menühöz

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
hu: Tejes képernyős video

[ctx: #31612]
en: MovieWall
hu: Film Háttér

[ctx: #31613]
en: Enable custom startup focus position of main menu
hu: Indításkor a főmenü fókusz helyzetének megjegyzése

[ctx: #31614]
en: CDArt Manager
hu: CDArt rendező

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
hu: Zenei vizualizáció

[ctx: #31616]
en: Low
hu: Alacsony

[ctx: #31617]
en: High
hu: Magas

[ctx: #31619]
en: Fullscreen video options
hu: Teljes képernyős opciók

[ctx: #31620]
en: Add to icon panel
hu: Az ikonpanelhez ad

[ctx: #31621]
en: Use Alaska paused label for video OSD
hu: Használd az 'ALASZKA' pillanat állj feliratot a film OSD-n

[ctx: #31622]
en: Label
hu: Címke

[ctx: #31623]
en: Slot
hu: Fiók

[ctx: #31627]
en: Hide OSD player controls
hu: OSD lejátszógombok elrejtése

[ctx: #31628]
en: Current position
hu: Jelenlegi helyzet

[ctx: #31629]
en: Channels
hu: Csatornák

[ctx: #31630]
en: Custom
hu: Egyéni

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
hu: Logo mutatása cím helyett

[ctx: #31632]
en: Enable Extended Info widget
hu: Kiemelt infó widget

[ctx: #31633]
en: QuickNav
hu: Gyors Nav.

[ctx: #31634]
en: Main Menu
hu: Főmenü

[ctx: #31635]
en: Similar Artists
hu: Ugyanazon előadók

[ctx: #31636]
en: Rotating
hu: Forgatás

[ctx: #31637]
en: Video OSD Settings
hu: Video osd helyzet

[ctx: #31638]
en: Show 'Next Aired' info
hu: A"Következő sugárzott" infó mutatása

[ctx: #31639]
en: Hide video thumb on info screen
hu: Film előnézet elrejtése az infó képernyőn

[ctx: #31640]
en: Show remaining time instead of duration.
hu: Inkább a hátralévő idő mutatása.

[ctx: #31641]
en: Paths
hu: Elérési út

[ctx: #31643]
en: Customize Home window furniture
hu: Főablak kinézet beállítása

[ctx: #31644]
en: Icon Panel Manager
hu: Ikon panel rendező

[ctx: #31645]
en: Background Setup
hu: Háttér beállítás

[ctx: #31646]
en: Do you want to download all available [CR]artwork without user interaction?
hu: Szeretnél letölteni minden lehetséges letölthető [CR]artworkot beavatkozás nélkül?

[ctx: #31673]
en: Most Played ROMs
hu: Legtöbbet játszott ROM-ok

[ctx: #31674]
en: Switch panel layout
hu: Panel nézet váltása

[ctx: #31675]
en: Customize top bar
hu: Fenti sáv beállítása

[ctx: #31676]
en: Top bar
hu: Fenti sáv

[ctx: #31677]
en: Left side
hu: Bal oldal

[ctx: #31678]
en: Set path to folder for conditional weather fanart
hu: Időjárás kép hátterek mappája

[ctx: #31679]
en: Change label
hu: Címke választása

[ctx: #31680]
en: Choose background
hu: Háttér választása

[ctx: #31681]
en: Choose widget
hu: Widget kiválasztása

[ctx: #31682]
en: Customizers
hu: Testreszabás

[ctx: #31683]
en: Library stats
hu: Könyvtár statisztikák

[ctx: #31684]
en: Glass
hu: Üvegszerű

[ctx: #31685]
en: Classic
hu: Klasszikus

[ctx: #31687]
en: Furniture settings
hu: Kinézet beállítás

[ctx: #31688]
en: Disable timepanel
hu: Időpanel tiltása

[ctx: #31689]
en: Disable library stats
hu: Könyvtár statisztikák tiltása

[ctx: #31690]
en: Disable rss panel
hu: RSS panel tiltása

[ctx: #31691]
en: Toggle position
hu: Pozició

[ctx: #31692]
en: Shorter time and library stats panel
hu: Rövidebb idő, és könyvtár statisztikák panel

[ctx: #31694]
en: Fixed list
hu: Rögzített lista

[ctx: #31695]
en: Submenu
hu: Almenü

[ctx: #31696]
en: Alternative layout
hu: Alternatív nézet

[ctx: #31697]
en: Choose cover type
hu: Válassz borító típust

[ctx: #31698]
en: Show list of actors/artists birthdays
hu: Előadók születésnapjának listája

[ctx: #31699]
en: Smaller main menu
hu: Kisebb főmenü

[ctx: #31700]
en: Set custom background image
hu: Saját háttér beállítása

[ctx: #31701]
en: Supplied backgrounds
hu: Háttérkép készlet

[ctx: #31702]
en: Cover settings
hu: Borító beállítások

[ctx: #31703]
en: Set InfoLine
hu: Infovonal beállítása

[ctx: #31704]
en: Set Submenu
hu: Almenü beállítása

[ctx: #31706]
en: First run help....
hu: Segítség első indításkor...

[ctx: #31707]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section.  To access the menu, navigate to the arrow direction with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "Ok" to close this dialog. It will not appear again.
hu: Ez a jelölő azt mutatja ha van egy rejtett menü extra opciókkal. A nyilakkal vagy egérrel navigálj arra amerre a nyíl mutat.[CR][CR] Az "OK" ra kattintva bezáródik ez a dialóg, és nem látszik többet.

[ctx: #31708]
en: Background Customizer
hu: Háttér testreszabás

[ctx: #31709]
en: Set Delay
hu: Késleltetést beállít

[ctx: #31710]
en: Show ExtraFanart
hu: Extrafanartot mutat

[ctx: #31711]
en: Activate Info Panel
hu: Infosáv aktiválása

[ctx: #31712]
en: Recommended MusicVids
hu: Ajánlott zenei videók

[ctx: #31714]
en: Video Library Node
hu: Filmkönyvtár

[ctx: #31715]
en: Smart Playlist Manager
hu: Smart lejátszási lista rendező

[ctx: #31716]
en: Default Sets
hu: Alapbeállítások

[ctx: #31717]
en: Optional Custom Sets
hu: Választható felhasználói beállítások

[ctx: #31718]
en: Custom set
hu: Felhasználói beállítások

[ctx: #31719]
en: No Default Items
hu: Nincsenek alap elemek

[ctx: #31720]
en: Default Movie Items
hu: Alap film elemek

[ctx: #31721]
en: Default TV Show Items
hu: Alap sorozat elemek

[ctx: #31722]
en: Default Music Items
hu: Alap zene elemek

[ctx: #31723]
en: Default Settings Items
hu: Alap beállítás elemek

[ctx: #31724]
en: Default Shutdown Items
hu: Alap kikapcsolás elemek

[ctx: #31725]
en: Default PVR Items
hu: Alap PVR elemek

[ctx: #31726]
en: Default Video Items
hu: Alap video elemek

[ctx: #31727]
en: Remaining Cities
hu: Hátralevő várorsok

[ctx: #31728]
en: Show Cities
hu: Városok mutatása

[ctx: #31729]
en: Move NowPlaying widget to bottom
hu: Most játszott widgetet alulra mozgat

[ctx: #31730]
en: Script features
hu: Script jellemzők

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
hu: Felület Beállítása

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
hu: Főmenü beállítása

[ctx: #31733]
en: Choose song
hu: Dalválasztás

[ctx: #31734]
en: Use QuickList instead of default shutdown menu
hu: Gyorslista használata a kikapcsolás menü helyett

[ctx: #31735]
en: [B]CREDITS TO:[/B]
hu: [B]Köszönet:[/B]

[ctx: #31736]
en: [B]N.O.W.A.L.L.[/B] for creating Artwork
hu: [B]N.O.W.A.L.L.-nak[/B] a képek készítéséért

[ctx: #31737]
en: [B]Fional88[/B] for creating the tutorial videos
hu: [B]Fional88-nak[/B] a bemutató videókért

[ctx: #31738]
en: [B]www.webdesignerdepot.com[/B] for permission to include the iconpack "Reflection"
hu: [B]a www.webdesignerdepot.com-nak[/B] az engedélyért a  "Reflection" ikonok használatához

[ctx: #31739]
en: [B]DJH_ [/B]for creating Aeon, [B]Jezz_X [/B]for creating Confluence, [B]black[/B] for creating Xperience1080
hu: [B]DJH_ -nak[/B] az Aeon, [B]Jezz_X -nek[/B] a Confluence, [B]black-nak[/B] az Xperience1080 skin készítőinek

[ctx: #31740]
en: Translators: [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]frodo19[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B]
hu: Fordítók: [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]Frodo[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B]

[ctx: #31741]
en: [CR]Also to: [B]Martijn[/B], [B]Deano316[/B], [B]defluo[/B], [B]fmronan[/B], [B]thrak76[/B], [B]xhaggi[/B] and [CR]all other people who contributed to this project
hu: [CR]És még: [B]Martijn[/B], [B]Deano316[/B], [B]defluo[/B], [B]fmronan[/B], [B]thrak76[/B], [B]xhaggi[/B], és  [CR] mindenkinek a projektben részt vesz.

[ctx: #31800]
en: Fade background in visualisation
hu: Háttér sötétítés a vizualizációnál

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
hu: Album info mutatása mindig

[ctx: #31802]
en: Music BG
hu: Zene háttér

[ctx: #31803]
en: Always randomize Random Widget Items
hu: Mindig véletlenszerű widget elemek

[ctx: #31807]
en: Choose Icon
hu: Ikon választás

[ctx: #31808]
en: Exchange Position
hu: Pozició csere

[ctx: #31809]
en: Music Visualisation Settings
hu: Zenei vizualizácó beállítása

[ctx: #31810]
en: Show ClearArt instead of Logo
hu: ClearArtot mutat Logo helyett

[ctx: #31811]
en: Use Alt Floor
hu: Régi alsósáv használata

[ctx: #31812]
en: Show CDArt
hu: CDArtot mutat

[ctx: #31813]
en: Main Menu Layout
hu: Főmenü elrendezése

[ctx: #31814]
en: Always show Submenu
hu: Almenü mutatása mindig

[ctx: #31815]
en: Latest Pics
hu: Legutóbbi képek

[ctx: #31816]
en: Random Pics
hu: Véletlen képek

[ctx: #31817]
en: Random Artists
hu: Véletlen előadók

[ctx: #31818]
en: Near Concerts
hu: Közeli koncertek

[ctx: #31819]
en: Next Aired
hu: Következő sugárzott

[ctx: #31820]
en: Daily Babes
hu: Napi csajok

[ctx: #31823]
en: World Map + Icons
hu: Világtérkép ikonokkal

[ctx: #31824]
en: Live DVD cases
hu: Live DVD borítók

[ctx: #31825]
en: Live CD cases
hu: Live CD borítók

[ctx: #31826]
en: Live Pictures
hu: Live képek

[ctx: #31828]
en: Area Shortcut
hu: Hely parancsikonja

[ctx: #31829]
en: Pre-Defined Function
hu: Előre definiált funkció

[ctx: #31830]
en: QuickList
hu: Gyorslista

[ctx: #31831]
en: Play DVD
hu: Lemez lejátszása

[ctx: #31832]
en: Mute
hu: Némítás

[ctx: #31833]
en: Update VideoDB
hu: Film adatbázis frissítés

[ctx: #31834]
en: Update MusicDB
hu: Zene adatbázis frissítés

[ctx: #31835]
en: Update Addons
hu: Kiegészítők frissítése

[ctx: #31836]
en: Eject Tray
hu: Tálcát nyit

[ctx: #31837]
en: Music Party Mode
hu: Zene Party Mód

[ctx: #31838]
en: Video Party Mode
hu: Film Party Mód

[ctx: #31839]
en: Restart Kodi
hu: Kodi újraindítása

[ctx: #31840]
en: Random Movie (Genre)
hu: Véletlen filmek (műfaj)

[ctx: #31841]
en: Random Movie
hu: Véletlen filmek

[ctx: #31842]
en: Movies (Cinema Exp.)
hu: Filmek (Cinema Exp.)

[ctx: #31843]
en: Clean MusicDB
hu: Zene-médiatár tisztítása

[ctx: #31844]
en: Clean VideoDB
hu: Film-médiatár tisztítása

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
hu: Movie Szettek

[ctx: #31846]
en: Around the world
hu: Világszerte

[ctx: #31847]
en: Video Files
hu: Film fájlok

[ctx: #31848]
en: Movie Genres
hu: Film műfajok

[ctx: #31850]
en: Home Customizer
hu: Főablak testreszabás

[ctx: #31851]
en: Player Controls
hu: Lejátszó vezérlők

[ctx: #31852]
en: Music Library
hu: Zene könyvtár

[ctx: #31853]
en: Music Files
hu: Zene Fájlok

[ctx: #31854]
en: PVR Area
hu: PVR

[ctx: #31855]
en: Featured Area
hu: Kiemelt hely

[ctx: #31856]
en: NowPlaying
hu: Most játszott

[ctx: #31857]
en: Temperature
hu: Hőmérséklet

[ctx: #31860]
en: QuickConfig
hu: Gyors beállítás

[ctx: #31861]
en: Labels (Bigger Gaps)
hu: Címkék (nagyobb hely)

[ctx: #31862]
en: Single Logo
hu: Egyszerű logo

[ctx: #31863]
en: Two Columns
hu: Két oszlop

[ctx: #31864]
en: Show Widgets
hu: Widgetet mutat

[ctx: #31865]
en: WakeOnLAN
hu: Lanon keresztül ébresztés

[ctx: #31866]
en: Video Folder
hu: Video mappa

[ctx: #31867]
en: Music Folder
hu: Zene mappa

[ctx: #31868]
en: Enter MAC Address
hu: Mac cím megadása

[ctx: #31869]
en: Online Video Help
hu: Online videó segítség

[ctx: #31870]
en: Help
hu: Segítség

[ctx: #31871]
en: Available at Passion-XBMC repository
hu: A Passion-XBMC repository-ban található

[ctx: #31872]
en: Mixed Movies
hu: Kevert filmek

[ctx: #31873]
en: Mixed TV
hu: Kevert sorozatok

[ctx: #31874]
en: Mixed Music
hu: Kevert zenék

[ctx: #31875]
en: No Content for this Area
hu: Nincs elem ezen a helyen

[ctx: #31876]
en: Appearance Setup
hu: Testreszabás beállítások

[ctx: #31877]
en: Home NowPlaying Customizer
hu: Fő most játszott testreszabása

[ctx: #31878]
en: Click on "Play" buttons To preview settings
hu: Kattints a"Play" gombra a beállításkhoz

[ctx: #31881]
en: Click on buttons to customize them
hu: Kattints a gombokra a beállításokhoz

[ctx: #31882]
en: Disable option to hide widgets by pressing "Back"
hu: Widget elrejtése a vissza gombbal, opció kikapcsolása

[ctx: #31885]
en: Area-specific Options
hu: Hely specifikus opciók

[ctx: #31886]
en: Search Trailer on Youtube
hu: Bemutató keresése a Youtube-on

[ctx: #31888]
en: PRESS ANY KEY
hu: Nyomj egy gombot

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
hu: Új Számok

[ctx: #31890]
en: Collections
hu: Gyűjtemények

[ctx: #31891]
en: Folders
hu: Mappák

[ctx: #31892]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: #31895]
en: No library content for this media type
hu: Nincsenek elemek ehhez a média típushoz

[ctx: #31896]
en: 10 Day
hu: 10 Napos

[ctx: #31897]
en: Press DOWN for extended info
hu: Nyomd a LE gombot több infóért

[ctx: #31898]
en: Visibility
hu: Látótávolság

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
hu: Időzített leállítás

[ctx: #31900]
en: Add-on missing
hu: Kiegészítő hiányzik

[ctx: #31902]
en: Attention
hu: Figyelem

[ctx: #31904]
en: ExtraFanArt is not natively supported by Kodi
hu: Az Kodi ExtraFanArtot nem alapból támogat

[ctx: #31905]
en: Needs script.cinema.experience to be available
hu: A script.cinema.experience kell a használatához

[ctx: #31906]
en: Needs script.randommovie to be available
hu: A script.randommovie kell a használatához

[ctx: #31909]
en: Bar Style
hu: Szalag stílusa

[ctx: #31910]
en: This feature requires the ColorPicker add-on
hu: Ehhez a ColorPicker kiegészítő kell

[ctx: #31911]
en: Updating add-on repos
hu: Kiegészítő tárolóhely frissítése

[ctx: #31912]
en: Updating local add-ons
hu: Helyi kiegészítők frissítése

[ctx: #31913]
en: Click on furniture to see available options
hu: Kattints a az elérhető opciókhoz

[ctx: #31914]
en: Click on menu items to see available options
hu: Kattints a menü elemeken az elérhető opciókhoz

[ctx: #31915]
en: Play some Music to get live Preview of Settings
hu: Néhány zene lejátszása az élő előnézet beállításhoz

[ctx: #31916]
en: Needs "Additional Artist Info" activated in Artistslideshow Plugin
hu: Az "Additional Artist Info" -t aktiválni kell az Artistslideshow Plugin-ban

[ctx: #31917]
en: Chance Precip
hu: Eső esélye

[ctx: #31929]
en: Moon phase
hu: Holdfázis

[ctx: #31940]
en: Pressure
hu: Nyomás

[ctx: #31945]
en: Video Add-on
hu: Video kiegészítő

[ctx: #31946]
en: Music Add-on
hu: Zene kiegészítő

[ctx: #31947]
en: Picture Add-on
hu: Kép kiegészítő

[ctx: #31948]
en: Program Add-on
hu: Program kiegészítő

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
hu: Film lejátszási lista

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
hu: Zenei lejátszási lista

[ctx: #31951]
en: Custom
hu: Saját

[ctx: #31953]
en: Favourite
hu: Kedvenc

[ctx: #31954]
en: Function
hu: Funkciók

[ctx: #31955]
en: Activate Bottom Menu (Play DVD, toggle widgets)
hu: Alsó menü aktiválása (DVD lejátszása, widgetek stb.)

[ctx: #31956]
en: Choose Type
hu: Típus választás

[ctx: #31957]
en: Choose 2nd widget
hu: Widget 2 választás

[ctx: #31958]
en: Menu label
hu: Menü sáv

[ctx: #31959]
en: Icon
hu: Ikon

[ctx: #31960]
en: Set icon
hu: Ikon kiválasztása

[ctx: #31961]
en: Set up 'Featured' window appearance
hu: Kiemelt ablak beállítása

[ctx: #31962]
en: Set up 'Settings' window appearance
hu: Beállítások ablak beállítása

[ctx: #31963]
en: Fallback settings
hu: Háttér beállítások

[ctx: #31964]
en: Fallback
hu: Háttér

[ctx: #31965]
en: Playlist widget
hu: Zenei lejátszáslista widget
