XBMC Skins - en to lv translation catalogue (27 entries)

[ctx: #31024]
en: Page
lv: Lapa

[ctx: #31025]
en: Items
lv: Vienumi

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lv: Pašlaik atskaņo

[ctx: #31043]
en: PAUSED
lv: IEPAUZĒTS

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lv: Atvērt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lv: Aizvērt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31066]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: #31072]
en: System info
lv: Sistēmas informācija

[ctx: #31102]
en: Background
lv: Fons

[ctx: #31110]
en: Record
lv: Ierakstīt

[ctx: #31128]
en: Lyrics
lv: Lirika

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lv: Atmiņa izmantota:

[ctx: #31351]
en: Pause
lv: Pauze

[ctx: #31352]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
lv: Patīt uz priekšu

[ctx: #31354]
en: Rewind
lv: Attīt atpakaļ

[ctx: #31358]
en: System info
lv: Sistēmas informācija

[ctx: #31500]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: #31501]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #31502]
en: Movies
lv: Filmas

[ctx: #31504]
en: Videos
lv: Video

[ctx: #31505]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #31510]
en: Weather
lv: Laika apstākļi

[ctx: #31616]
en: Low
lv: Zems

[ctx: #31617]
en: High
lv: Augsts
