XBMC Skins - en to lt translation catalogue (392 entries)

[ctx: #31004]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: #31005]
en: Premiered
lt: Premjera

[ctx: #31006]
en: Info unavailable
lt: Informacija neprieinama

[ctx: #31007]
en: seconds
lt: sekundžių

[ctx: #31008]
en: Type
lt: Rūšis

[ctx: #31009]
en: Timer
lt: Laikmatis

[ctx: #31012]
en: Add group
lt: Sukurti grupę

[ctx: #31013]
en: Rename group
lt: Pervadinti grupę

[ctx: #31014]
en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

[ctx: #31015]
en: Timer
lt: Laikmatis

[ctx: #31016]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Tune new channels · Configure the electronic guide · Record your favourite programs
lt: [B]KONFIGŪRUOTI TV NUSTATYMUS[/ b] [Cr] [Cr] Suderinkite naujus kanalus · Konfigūruokiti elektroninį vadovą · Įrašykite savo mėgstamas programas

[ctx: #31018]
en: Big covers
lt: Dideli viršeliai

[ctx: #31020]
en: Extras
lt: Ypatumai

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
lt: Ieškoti Kodi

[ctx: #31022]
en: Music - Files
lt: Muzikos - Failai

[ctx: #31023]
en: Reset Fallback
lt: Atstatyti atsarginę kopiją

[ctx: #31024]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: #31025]
en: Items
lt: Elementai

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
lt: Įvairios parinktys

[ctx: #31027]
en: Reset item
lt: Atstatyti elementą

[ctx: #31028]
en: Showcase
lt: Parodyti

[ctx: #31029]
en: Showcase2
lt: Langas2

[ctx: #31032]
en: Nothing
lt: Nieko

[ctx: #31033]
en: Play item on startup
lt: Atkūrti elementą startuojant

[ctx: #31034]
en: Move tooltip to top bar
lt: Perkelti paaiškinimą viršutinėje juostoje

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
lt: Sąlyginiai orai

[ctx: #31036]
en: Breadcrumbs classic
lt: Klasikinis breadcrumbs

[ctx: #31037]
en: Default breadcrumbs
lt: Numatytasis breadcrumbs

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
lt: Klasikinė viršutinė panelė

[ctx: #31039]
en: CD-Wall
lt: CD-skyrius

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lt: Dabar atkūriama

[ctx: #31043]
en: PAUSED
lt: PAUZĖ

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
lt: Atlikėjų skaidrių peržiūra

[ctx: #31045]
en: Entries
lt: Įrašai

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
lt: Vizualizacijos nustatymas

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

[ctx: #31054]
en: Shadow
lt: Šešėlis

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lt: Atidaryti grojaraštį

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lt: Išsaugoti grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lt: Uždaryti grojaraštį

[ctx: #31058]
en: Banner
lt: Baneris

[ctx: #31059]
en: Logo
lt: Logotipas

[ctx: #31060]
en: Poster
lt: Plakatas

[ctx: #31061]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: #31063]
en: Choose style
lt: Išsirinkti stilių

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
lt: Paspauskite RINKTIS alternatyvių išdėstymą

[ctx: #31065]
en: Info
lt: Informacija

[ctx: #31066]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: #31068]
en: Random albums
lt: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31069]
en: Icon panel
lt: Piktogramų skydelis

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
lt: Atsitiktiniai priedai

[ctx: #31071]
en: Default weather
lt: Numatytieji orai

[ctx: #31072]
en: System info
lt: Sistemos informacija

[ctx: #31073]
en: Actor information
lt: Informacija apie aktorius

[ctx: #31074]
en: Filmography
lt: Filmografija

[ctx: #31075]
en: Press SELECT to switch between now/next EPG
lt: Paspauskite 'Pasirinkti', jei norite perjungti dabar/sekantis EPG

[ctx: #31080]
en: Director information
lt: Informacija apie režisierių

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
lt: Paskutiniai MusicVids

[ctx: #31082]
en: Extended
lt: Išplėstinis

[ctx: #31083]
en: Labels
lt: Etiketės

[ctx: #31084]
en: Panels
lt: Panelė

[ctx: #31085]
en: Light
lt: Nedidelis

[ctx: #31086]
en: ClearART
lt: Aiškus ART

[ctx: #31087]
en: Randomize All
lt: Atsistiktiniai visi

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
lt: Naudoti spalvas visoms sritims

[ctx: #31089]
en: Both
lt: Abu

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
lt: Nustatykite skaidrumą

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
lt: Atsitiktinis MusicVids

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
lt: Atlikėjo fanart (Extrafanart, fanart.jpg, kaip yra fanart)

[ctx: #31093]
en: Actors born today
lt: Atlikėjų gimtadienis

[ctx: #31094]
en: Widget fanart
lt: FanArt valdiklis

[ctx: #31095]
en: Rating
lt: Reitingas

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
lt: Ieškoti YouTube

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
lt: Klasikinis OSD stilius

[ctx: #31098]
en: Background path
lt: Fono kelias

[ctx: #31099]
en: Top bar style
lt: Į viršų 'Baro stiliaus;

[ctx: #31102]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: #31103]
en: Available Groups
lt: Galimos grupės

[ctx: #31104]
en: Timer Set
lt: Laikmatis nustatytas

[ctx: #31105]
en: Channel +
lt: Kanalas +

[ctx: #31106]
en: Channel -
lt: Kanalas -

[ctx: #31107]
en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: #31109]
en: Teletext
lt: Teletekstas

[ctx: #31110]
en: Record
lt: Įrašas

[ctx: #31111]
en: Recording
lt: Įrašymas

[ctx: #31112]
en: Coloured
lt: Spalvotas

[ctx: #31113]
en: Single Image
lt: Vienas paveikslėlis

[ctx: #31114]
en: Multi Image
lt: Daug paveikslėlių

[ctx: #31115]
en: Customizer
lt: Nustatymai

[ctx: #31116]
en: Show
lt: Rodyti

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
lt: Dainų tekstų priedas

[ctx: #31128]
en: Lyrics
lt: Dainų tekstas

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
lt: Subtitrų priedas

[ctx: #31143]
en: Animated fanart in music visualization
lt: Animuoti FanArt muzikos vizualizacijai

[ctx: #31148]
en: Show timepanel
lt: Rodyti laiko skydelį

[ctx: #31149]
en: This will shutdown Kodi! [CR]Are you sure?
lt: Kodi bus išjungtas![CR]Ar tikrai to norite?

[ctx: #31150]
en: Landscape
lt: Kraštovaizdis

[ctx: #31153]
en: Low List
lt: Mažas sąrašas

[ctx: #31156]
en: Directed by
lt: Režisierius

[ctx: #31157]
en: Written by
lt: Parašė

[ctx: #31162]
en: Trailers
lt: Filmo anonsas

[ctx: #31163]
en: Featured
lt: Populiarūs

[ctx: #31164]
en: Sort
lt: Rūšiuoti

[ctx: #31165]
en: Slim list
lt: Plonas sąrašas

[ctx: #31166]
en: Infopanel
lt: Informacinė panelė

[ctx: #31167]
en: Playlists for Widget 2
lt: Grojaraščiai pagal valdiklį 2

[ctx: #31168]
en: No CoverFlow
lt: Be CoverFlow

[ctx: #31169]
en: Thin panel
lt: Plonas skydelis

[ctx: #31170]
en: Lower list
lt: Sąrašas žemiau

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
lt: Peržiūros tipo nustatymas

[ctx: #31172]
en: Extra info
lt: Extra informacija

[ctx: #31173]
en: Update add-on repos
lt: Atnaujinti priedo(-ų) saugyklą

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
lt: Atnaujinti dabartinius priedus

[ctx: #31175]
en: Big list
lt: Didelis sąrašas

[ctx: #31176]
en: General options
lt: Pagrindinės parinktys

[ctx: #31177]
en: Random color mode
lt: Atsitiktinis spalvų metodas

[ctx: #31178]
en: Choose main color
lt: Pasirinkti pagrindinę spalvą

[ctx: #31179]
en: Disable media menu and hide options in video info
lt: Išjungti medijos meniu ir slėpti vaizdo informacijos parinktis

[ctx: #31180]
en: Hide options in media menu
lt: Slėpti medios meniu parinktis

[ctx: #31181]
en: Activate 'Glow Mode'
lt: Aktyvinti 'Švietčiantis metodas'

[ctx: #31182]
en: Colored
lt: Spalvotas

[ctx: #31183]
en: Weather Wunderground
lt: Orų wunderground

[ctx: #31184]
en: Unwatched icon
lt: Nestebimos piktogramos

[ctx: #31185]
en: Viewtype
lt: Peržiūros tipas

[ctx: #31186]
en: Kiosk mode
lt: Pilnaekranis metodas

[ctx: #31188]
en: Show Status
lt: Rodyti būseną

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
lt: Ankstesnis epizodas

[ctx: #31190]
en: Next Episode
lt: Sekantis epizodas

[ctx: #31191]
en: Use as icon
lt: Naudoti kaip piktogramą

[ctx: #31192]
en: Choose font color
lt: Pasirinkite spalvą

[ctx: #31194]
en: Delayed
lt: Atidėtas

[ctx: #31195]
en: No background panel
lt: Nėra fono skydelio

[ctx: #31196]
en: Small Shift view
lt: Nedidelis vaizdo pakeitimas

[ctx: #31199]
en: News
lt: Naujas

[ctx: #31200]
en: Kodi Cinema
lt: Kodi Kinas

[ctx: #31201]
en: Kodi Trailer
lt: Kodi filmo anonsas

[ctx: #31202]
en: DailyMotion
lt: Dienos pasiūlymas

[ctx: #31203]
en: YouTube User Uploads
lt: YouTube naudotojo įkėlimai

[ctx: #31204]
en: YouTube User Favorites
lt: YouTube naudotojui patinkantys

[ctx: #31205]
en: Youtube Most Viewed
lt: YouTube labiausiai žiūrima

[ctx: #31206]
en: Youtube Most Popular
lt: YouTube populiariausi

[ctx: #31220]
en: Random episodes
lt: Atsitiktiniai epizodai

[ctx: #31221]
en: Default
lt: Numatytas

[ctx: #31222]
en: Random movies
lt: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31223]
en: Visibility
lt: Matomumas

[ctx: #31226]
en: Moon phase
lt: Mėnulio fazė

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
lt: Vinilinės plokštelės

[ctx: #31228]
en: Vertical
lt: Vertikalus

[ctx: #31229]
en: Horizontal
lt: Horizontalus

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
lt: Peržiūra

[ctx: #31231]
en: Navigation
lt: Navigacija

[ctx: #31233]
en: Panel
lt: Skydelis

[ctx: #31234]
en: Wall
lt: Skyrius

[ctx: #31235]
en: Shift
lt: Perkelti

[ctx: #31237]
en: Average Day (Low)
lt: Vidutinė diena (Žemas)

[ctx: #31238]
en: Average Day (High)
lt: Vidutinė diena (Aukštas)

[ctx: #31239]
en: Pressure
lt: Slėgis

[ctx: #31240]
en: 'New' flag
lt: 'Naujas' vėliava

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
lt: 'Stebimi' vėliava

[ctx: #31242]
en: Show Flags
lt: Rodyti vėliavas

[ctx: #31243]
en: Schedule
lt: Planuoti

[ctx: #31244]
en: Enable cdART in 'Now Playing' widget
lt: Įjungti cdART 'Dabar atkūriama' valdiklį

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
lt: BD/DVD dėtuvė

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
lt: Blu-ray diskas

[ctx: #31256]
en: Include already watched Items?
lt: Įtraukti 'Peržiūrėti elementai' jau yra?

[ctx: #31265]
en: Smaller pop-up dialogs
lt: Mažesni iššokantys dialogai

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
lt: Įjungti fono efektus [I](Gali padidėti CPU naudojimas!)   [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
lt: Plakatai

[ctx: #31272]
en: Layout
lt: Išdėstymas

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
lt: Atkūrti filmo anonsą visame ekrane

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
lt: Atkūrti vaizdo informaciją, kai grotuvas sustabdytas

[ctx: #31282]
en: Clear Cases
lt: Valyti dėtuvę

[ctx: #31283]
en: InfoWall
lt: Informacijos skyrius

[ctx: #31284]
en: Cinema
lt: Kinas

[ctx: #31285]
en: Episode No.
lt: Epizodo Num.

[ctx: #31290]
en: TV Guide
lt: TV gidas

[ctx: #31293]
en: Keep
lt: Išlaikyti

[ctx: #31295]
en: Widget
lt: Valdiklis

[ctx: #31298]
en: Set area color
lt: Nustatykite srities spalvą

[ctx: #31299]
en: Data provider
lt: Duomenų teikėjas

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
lt: Slėpti FanArt

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lt: Naudojama atminties:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
lt: Gauti iliustracijų

[ctx: #31321]
en: Karaoke song selector
lt: Karaoke dainų selektorius

[ctx: #31322]
en: Aired
lt: Eteryje

[ctx: #31323]
en: Latest movies
lt: Naujausi filmai

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
lt: Naujausi epizodai

[ctx: #31325]
en: Playlist options
lt: Grojaraščio parinktys

[ctx: #31326]
en: Most played albums
lt: Dažniausiai atkūriami albumai

[ctx: #31327]
en: Most played ROMs
lt: Labiausiai rodomi ROMs

[ctx: #31329]
en: In-progress TV Shows
lt: Nebaigtos TV laidos

[ctx: #31330]
en: Random music
lt: Atsitiktinė muzika

[ctx: #31331]
en: Latest Music
lt: Naujausia muzika

[ctx: #31332]
en: Play Video
lt: Atkūrti video

[ctx: #31333]
en: Recent
lt: Naujausi

[ctx: #31334]
en: Latest
lt: Naujausias

[ctx: #31335]
en: In-progress movies
lt: Nebaigti filmai

[ctx: #31336]
en: Today´s Actors
lt: Šiandienos aktoriai

[ctx: #31351]
en: Pause
lt: Pauzė

[ctx: #31352]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
lt: Greitas sukimas į priekį

[ctx: #31354]
en: Rewind
lt: Atsukti atgal

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lt: Filmo meniu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
lt: Atsisiųsti subtitrus

[ctx: #31357]
en: Mixed info
lt: Mišri informacija

[ctx: #31358]
en: System info
lt: Sistemos informcija

[ctx: #31359]
en: Latest albums
lt: Naujausi albumai

[ctx: #31360]
en: Upcoming
lt: Artimiausi

[ctx: #31362]
en: Rounded covers
lt: Užapvalinti

[ctx: #31364]
en: Platform
lt: Platforma

[ctx: #31365]
en: Get tune
lt: Gauti melodiją

[ctx: #31372]
en: Show Info
lt: Rodyti informaciją

[ctx: #31374]
en: Current
lt: Dabartinis

[ctx: #31375]
en: Animated
lt: Animacinis

[ctx: #31378]
en: Set path to music library (needed for extrafanart, clearLOGO)
lt: Nustatykite kelią iki muzikos bibliotekos (reikalingas Extra-FanArt, išvalytiLOGO)

[ctx: #31381]
en: InfoPanel
lt: Informacijos skydelis

[ctx: #31383]
en: Backdrop
lt: Fonas

[ctx: #31387]
en: Darken
lt: Tamsinti

[ctx: #31388]
en: Floor label
lt: Aukšta etiketė

[ctx: #31390]
en: Skin default
lt: Teminė išvaizda kaip yra

[ctx: #31396]
en: BannerList
lt: Banerio sąrašas

[ctx: #31397]
en: Ended
lt: Pasibaigę

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver · Activate different themes and fontsets for the current skin
lt: [B][COLOR=blue]APIPAVIDALINIMO PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Pakeisti teminę išvaizdą · Nustatyti kalbą ir regioną · Konfiguruoti failų sąrašą

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
lt: [B][COLOR=blue]VIDEO PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Tvarkyti video biblioteką · Nustatyti video atkūrimo opcijas · Nustatyti video sarašą

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
lt: [B][COLOR=blue]MUZIKOS PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Tvarkyti audio biblioteką· Nustatyti audio atkūrimo opcijas · Nustatyti audio sarašą · Nustatyti audio pridėjimą

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
lt: [B][COLOR=blue]NUOTRAUKŲ/PAVEIKSLĖLIŲ PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Tvarkyti pavaikslėlių/nuotraukų biblioteką · Nustatyti pristatymą · Nustatyti prezentaciją

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Choose a weather add-on · Set three cities to collect weather information
lt: [B][COLOR=blue]ORŲ PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Nustatyti trys Miestus gauti informacijai apie orus

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
lt: [B][COLOR=blue]TINKLO PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Kodi sąrankos valdymas per UPnP ar HTTP · Konfigūruoti bendrą failų naudojimą[CR]Įgalinti Zeroconf · Konfigūruoti AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
lt: [B][COLOR=blue]SISTEMOS PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Nustatyti ekrano kalibravimą · Nustatyti audio išėjimą · Nustatyti distancinį pultą

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Aeon Nox skin · Customize the home menu · Adjust the skin colors[CR]Change skin backgrounds
lt: [B][COLOR=blue]TEMINĖS IŠVAIZDOS PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Nustatyti Aeon-nox teminę išvaizdą · Pridėti ir/arba pašalinti namų meniu elementus · Keisti teminės išvaizdos foną

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
lt: [B][COLOR=blue]PRIEDŲ PARAMETRŲ NUSTATYMAI[/COLOR][/B][CR]Nustatyti parametrų valdymą · Nustatyti diegimą iš kodi.tv · Nustatyti priedų pakeitimą

[ctx: #31409]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
lt: [B][COLOR=blue]SISTEMOS MONITORIUS[/COLOR][/B][CR]Patikrinkite savo aparatūrą · Monitoriaus CPU naudojimą · Patikrinkite Kodi redakcijos numerį

[ctx: #31411]
en: MANAGER
lt: VALDYTOJAS

[ctx: #31413]
en: MONITOR
lt: MONITORIUS

[ctx: #31426]
en: Full
lt: Visas

[ctx: #31427]
en: Outline
lt: Kontūras

[ctx: #31428]
en: SHUTDOWN IN
lt: IŠJUNGTAS

[ctx: #31429]
en: On
lt: Įjungtas

[ctx: #31452]
en: Not rated
lt: nNeįvertinta

[ctx: #31453]
en: Airtime
lt: Orų laikas

[ctx: #31454]
en: Banners
lt: Baneriai

[ctx: #31455]
en: MovieWall: Path to movie cover folder
lt: Filmų skyrius: Kelias iki filmo viršelio aplanko

[ctx: #31456]
en: CD-Wall: Path to CD cover folder
lt: DC-skyrius: Kelias iki CD viršelio aplanko

[ctx: #31458]
en: Push UP or DOWN to change rating
lt: Stumti AUKŠTYN arba ŽEMYN keisti reitingą

[ctx: #31459]
en: Structure of music library
lt: Muzikos bibliotekos struktūra

[ctx: #31464]
en: Recommended episodes
lt: Rekomenduojami epizodai

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
lt: Gauti Extra-FanArt

[ctx: #31468]
en: Get extrathumbs
lt: Gauti Extra-Thumbs

[ctx: #31477]
en: TriPanel
lt: Triesterių skydelis

[ctx: #31478]
en: Setup
lt: Sąrankos

[ctx: #31479]
en: Widgets
lt: Vidžetai

[ctx: #31482]
en: Cases
lt: Atvejai

[ctx: #31483]
en: Show icon label
lt: Rodyti piktogramų etiketes

[ctx: #31484]
en: Play trailer
lt: Atkūrti filmo anonsą

[ctx: #31500]
en: Pictures
lt: Nuotraukos

[ctx: #31501]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: #31502]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #31503]
en: TV Shows
lt: TV šou

[ctx: #31504]
en: Videos
lt: Video

[ctx: #31505]
en: Programs
lt: Programos

[ctx: #31506]
en: System
lt: Sistema

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
lt: Priedai

[ctx: #31508]
en: Shutdown
lt: Išjungimas

[ctx: #31509]
en: Favorites
lt: Mėgstami

[ctx: #31510]
en: Weather
lt: Orai

[ctx: #31511]
en: Play Disc
lt: Atkūrti diską

[ctx: #31600]
en: Main menu item customizer (backgrounds,widgets)
lt: Pagrindinio meniu elementų prisitaikymas (fonas, valdikliai)

[ctx: #31601]
en: CDWall
lt: CD-skyrius

[ctx: #31602]
en: Choose main menu style
lt: Pasirinkite pagrindinio meniu stilių

[ctx: #31610]
en: Set area color for Home window
lt: Nustatyti srities spalvą pagrindiniame lange

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
lt: Pilnaekranis video

[ctx: #31612]
en: MovieWall
lt: Filmo skyrius

[ctx: #31613]
en: Enable custom startup focus position of main menu
lt: Įjungti įkrovos fokusavimo pozicijos mygtuką pagrindiniame meniu

[ctx: #31614]
en: CDArt Manager
lt: CDArt menedžeris

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
lt: Audio vizualūs efektai

[ctx: #31616]
en: Low
lt: Žemas

[ctx: #31617]
en: High
lt: Aukštas

[ctx: #31619]
en: Fullscreen video options
lt: Vaizdo galimybės visame ekrane

[ctx: #31620]
en: Add to icon panel
lt: Iki piktogramos skydelyje

[ctx: #31621]
en: Use Alaska paused label for video OSD
lt: Naudoti Alaska pristabdant vaizdo OSD etiketę

[ctx: #31622]
en: Label
lt: Etiketė

[ctx: #31623]
en: Slot
lt: ROMs slotas

[ctx: #31627]
en: Hide OSD player controls
lt: Slėpti OSD grotuvo valdiklius

[ctx: #31628]
en: Current position
lt: Dabartinė padėtis

[ctx: #31629]
en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: #31630]
en: Custom
lt: Individualus

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
lt: Rodyti logotipą vietoj pavadinimo

[ctx: #31632]
en: Enable Extended Info widget
lt: Įjungti detalų informacijos valdiklį

[ctx: #31634]
en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

[ctx: #31635]
en: Similar Artists
lt: Panašūs atlikėjai

[ctx: #31636]
en: Rotating
lt: Rotating (kartoti)

[ctx: #31637]
en: Video OSD Settings
lt: Video OSD nustatymai

[ctx: #31638]
en: Show 'Next Aired' info
lt: Šou 'Sekantis eteryje' informacija

[ctx: #31639]
en: Hide video thumb on info screen
lt: Slėpti vaizdo informacijos thumb ekrane

[ctx: #31640]
en: Show remaining time instead of duration.
lt: Rodyti likusį laiką, o ne trukmę.

[ctx: #31641]
en: Paths
lt: Kelias

[ctx: #31643]
en: Customize Home window furniture
lt: Pritaikyti namų lango išdėstymą

[ctx: #31644]
en: Icon Panel Manager
lt: Piktograma 'Skydelio menedžeris'

[ctx: #31645]
en: Background Setup
lt: Fono sąranka

[ctx: #31646]
en: Do you want to download all available [CR]artwork without user interaction?
lt: Ar norite atsisiųsti visą ArtWork[CR]informaciją, be vartotojo įsikišimo?

[ctx: #31673]
en: Most Played ROMs
lt: Labiausia atkūriami diskai

[ctx: #31674]
en: Switch panel layout
lt: Mygtukų skydelio išdėstymas

[ctx: #31675]
en: Customize top bar
lt: Pritaikyti viršutinę juostelę

[ctx: #31676]
en: Top bar
lt: Viršutinė juostelė

[ctx: #31677]
en: Left side
lt: Kairė pusė

[ctx: #31678]
en: Set path to folder for conditional weather fanart
lt: Nustatyti kelią į/iki katalogo sąlyginis(-ai) Orų FanArt

[ctx: #31679]
en: Change label
lt: Keisti etiketes

[ctx: #31680]
en: Choose background
lt: Pasirinkti foną

[ctx: #31681]
en: Choose widget
lt: Pasirinkti valdiklius

[ctx: #31682]
en: Customizers
lt: Prisitaikymas

[ctx: #31683]
en: Library stats
lt: Bibliotekos statistika

[ctx: #31684]
en: Glass
lt: Stiklas (permatomumas)

[ctx: #31685]
en: Classic
lt: Klasikinis

[ctx: #31687]
en: Furniture settings
lt: Išdėstymo nustatymai

[ctx: #31688]
en: Disable timepanel
lt: Išjungti laiko skydelį

[ctx: #31689]
en: Disable library stats
lt: Išjungti bibliotekos statistiką

[ctx: #31690]
en: Disable rss panel
lt: Išjungti RSS skydelį

[ctx: #31691]
en: Toggle position
lt: Perjungti poziciją

[ctx: #31692]
en: Shorter time and library stats panel
lt: Trumpesnį laiką ir bibliotekų statistikos skydelį

[ctx: #31694]
en: Fixed list
lt: Fiksuotas sąrašas

[ctx: #31695]
en: Submenu
lt: Submeniu

[ctx: #31696]
en: Alternative layout
lt: Alternatyvus išdėstymas

[ctx: #31698]
en: Show list of actors/artists birthdays
lt: Rodyti Aktoriai/Menininkai gimtadienių sąrašą

[ctx: #31699]
en: Smaller main menu
lt: Mažesnis pagrindinis meniu

[ctx: #31700]
en: Set custom background image
lt: Nustatyti pasirinktinį fono paveikslėlį

[ctx: #31701]
en: Supplied backgrounds
lt: Pateikiamas fonas

[ctx: #31703]
en: Set InfoLine
lt: Nustatyti InfoLine

[ctx: #31704]
en: Set Submenu
lt: Nustatyti Submeniu

[ctx: #31706]
en: First run help....
lt: Pirmo paleidimo pagalba...

[ctx: #31707]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section.  To access the menu, navigate to the arrow direction with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "Ok" to close this dialog. It will not appear again.
lt: Šis skirtukas reiškia, kad yra meniu iki šio lango, kuriame yra papildomų galimybių šioje skyrio pusėje. Norėdami atidaryti menių, pereikite į kairę, naudojant nuotolinio valdymo pultą arba klaviatūrą arba pažimėkite pelės žymekliu virš skirtuko.[CR][CR] Spauskite "OK" uždaryti šį langą. Jis daugiau nebus rodomas.

[ctx: #31708]
en: Background Customizer
lt: Konfigūruoti foną

[ctx: #31709]
en: Set Delay
lt: Užlaikymo nustatymas

[ctx: #31710]
en: Show ExtraFanart
lt: Rodyti ExtraFanart

[ctx: #31711]
en: Activate Info Panel
lt: Aktyvuoti informacija skydelį

[ctx: #31712]
en: Recommended MusicVids
lt: Rekomenduojamas MusicVids

[ctx: #31714]
en: Video Library Node
lt: Vaizdo įrašų bibliotekos vieta

[ctx: #31715]
en: Smart Playlist Manager
lt: Smart grojaraščio turinys

[ctx: #31716]
en: Default Sets
lt: Numatytieji rinkiniai

[ctx: #31717]
en: Optional Custom Sets
lt: Papildomi Pasirinktiniai rinkiniai

[ctx: #31718]
en: Custom set
lt: Pasirinktiniai rinkiniai

[ctx: #31719]
en: No Default Items
lt: Nėra numatytųjų elementų

[ctx: #31720]
en: Default Movie Items
lt: Numatytieji filmų elementai

[ctx: #31721]
en: Default TV Show Items
lt: Numatytieji TV elementai

[ctx: #31722]
en: Default Music Items
lt: Numatytieji muzikos elementai

[ctx: #31723]
en: Default Settings Items
lt: Numatytieji nustatymų elementai

[ctx: #31724]
en: Default Shutdown Items
lt: Numatytieji išjungimo elementai

[ctx: #31725]
en: Default PVR Items
lt: Numatytieji PVR elementai

[ctx: #31726]
en: Default Video Items
lt: Numatytieji video elementai

[ctx: #31727]
en: Remaining Cities
lt: Likusieji miestai

[ctx: #31728]
en: Show Cities
lt: Rodyti miestus

[ctx: #31729]
en: Move NowPlaying widget to bottom
lt: Dabar rodomo filmo valdiklį perkelti į apačią

[ctx: #31730]
en: Script features
lt: Scenarijaus ypatybės

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
lt: Teminės išvaizdos nustatymai

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
lt: Redaguoti pagrindinį meniu

[ctx: #31733]
en: Choose song
lt: Pasirinkti dainą

[ctx: #31734]
en: Use QuickList instead of default shutdown menu
lt: Naudoti greitą sąrašą, o ne pagal nutylėjimą išjungimo meniu

[ctx: #31736]
en: [B]N.O.W.A.L.L.[/B] for creating Artwork
lt: [B]N.O.W.A.L.L.[/B] for creating Artwor

[ctx: #31740]
en: Translators: [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]frodo19[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B]
lt: Vertėjai: [B]ArtX38[/B], [B]CutSickAss[/B], [B]epoke[/B], [B]frodo19[/B], [B]mindweaver[/B], [B]Passer[/B], [B]PatOso[/B], [B]peppe_sr[/B], [B]Rififi77[/B][CR][B]Roman_V_M[/B], [B]lijack[/B]

[ctx: #31800]
en: Fade background in visualisation
lt: Laipsniškas fono nykimas vizualizacija

[ctx: #31801]
en: Always show Album Info
lt: Visada rodyti Visada rodyti Albumo Informacija Informacija

[ctx: #31802]
en: Music BG
lt: Muzika BG

[ctx: #31831]
en: Play DVD
lt: Atkūrti DVD

[ctx: #31832]
en: Mute
lt: Išjungti/nutildyti

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
lt: Filmų rinkiniai

[ctx: #31847]
en: Video Files
lt: Video failai

[ctx: #31851]
en: Player Controls
lt: Grotuvo valdymas

[ctx: #31852]
en: Music Library
lt: Muzikos biblioteka

[ctx: #31853]
en: Music Files
lt: Muzikos failai

[ctx: #31856]
en: NowPlaying
lt: Dabar atkūriama

[ctx: #31870]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: #31876]
en: Appearance Setup
lt: Išvaizdos sąranka

[ctx: #31877]
en: Home NowPlaying Customizer
lt: Pagrindinis 'Dabar atkūriama' pritaikymas

[ctx: #31878]
en: Click on "Play" buttons To preview settings
lt: Spauskite "Atkūrti" mygtuką norėdami peržiūrėti nustatymus

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
lt: Kitas takelis

[ctx: #31890]
en: Collections
lt: Kolekcijos

[ctx: #31891]
en: Folders
lt: Aplankai

[ctx: #31892]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: #31896]
en: 10 Day
lt: 10 dienų

[ctx: #31898]
en: Visibility
lt: Matomumas

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
lt: Išjungimo laikmatis

[ctx: #31909]
en: Bar Style
lt: Juostos stilius

[ctx: #31929]
en: Moon phase
lt: Mėnulio fazė

[ctx: #31940]
en: Pressure
lt: Slėgis

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
lt: Video grojaraštis

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
lt: Muzikos grojaraštis

[ctx: #31951]
en: Custom
lt: Individualus

[ctx: #31953]
en: Favourite
lt: Mėgstami

[ctx: #31955]
en: Activate Bottom Menu (Play DVD, toggle widgets)
lt: Aktyvuoti apatinį menių (Groti DVD, perjungiant valdiklius)

[ctx: #31959]
en: Icon
lt: Piktograma

[ctx: #31961]
en: Set up 'Featured' window appearance
lt: Nustatyti 'Teminiai' lango išvaizdą

[ctx: #31962]
en: Set up 'Settings' window appearance
lt: Nustatyti 'Nustatymai' lango išvaizdą

[ctx: #31963]
en: Fallback settings
lt: Atsarginiai nustatymai
