XBMC Skins - en to ms translation catalogue (5 entries)

[ctx: #31110]
en: Record
ms: Rakam

[ctx: #31500]
en: Pictures
ms: Gambar

[ctx: #31501]
en: Music
ms: Musik

[ctx: #31505]
en: Programs
ms: Program

[ctx: #31510]
en: Weather
ms: Cuaca
