XBMC Skins - en to ml translation catalogue (7 entries)

[ctx: #31072]
en: System info
ml: സിസ്റ്റത്തിന്റെ വിവരം

[ctx: #31358]
en: System info
ml: സിസ്റ്റത്തിന്റെ വിവരം

[ctx: #31500]
en: Pictures
ml: ചിത്രങ്ങള്‍

[ctx: #31501]
en: Music
ml: ഗാനം

[ctx: #31504]
en: Videos
ml: ചലച്ചിതങ്ങള്‍

[ctx: #31505]
en: Programs
ml: പരിപാടികള്‍

[ctx: #31510]
en: Weather
ml: കാലാവസ്ഥ
