XBMC Skins - en to mt translation catalogue (26 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
mt: Tip

[ctx: #31072]
en: System info
mt: Info tas-sistema

[ctx: #31085]
en: Light
mt: Ħafif

[ctx: #31110]
en: Record
mt: Irrekordja

[ctx: #31175]
en: Big list
mt: Lista Kbira

[ctx: #31221]
en: Default
mt: Difolt

[ctx: #31235]
en: Shift
mt: Kbar

[ctx: #31358]
en: System info
mt: Info tas-sistema

[ctx: #31390]
en: Skin default
mt: Qoxra Default

[ctx: #31478]
en: Setup
mt: Konfigurazzjoni

[ctx: #31500]
en: Pictures
mt: Ritratti

[ctx: #31501]
en: Music
mt: Mużika

[ctx: #31502]
en: Movies
mt: Filmati

[ctx: #31504]
en: Videos
mt: Filmati

[ctx: #31505]
en: Programs
mt: Programmi

[ctx: #31506]
en: System
mt: Sistema

[ctx: #31508]
en: Shutdown
mt: Itfi

[ctx: #31510]
en: Weather
mt: It-temp

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
mt: Stampa Sħiħa

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
mt: Viżwalizzazzjoni

[ctx: #31616]
en: Low
mt: Filmati/Generi

[ctx: #31617]
en: High
mt: Għoli

[ctx: #31622]
en: Label
mt: Isem:

[ctx: #31695]
en: Submenu
mt: Menu Sekondarju

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
mt: Playlist

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
mt: Ħin biex jintefa
