XBMC Skins - en to fa translation catalogue (15 entries)

[ctx: #31017]
en: Live TV
fa: تلوزیون

[ctx: #31024]
en: Page
fa: صفحه

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
fa: تمام‌صفحه

[ctx: #31072]
en: System info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: #31102]
en: Background
fa: پس‌زمینه

[ctx: #31221]
en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: #31334]
en: Latest
fa: آخرین

[ctx: #31358]
en: System info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa: استاندارد

[ctx: #31500]
en: Pictures
fa: تصاویر

[ctx: #31501]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: #31504]
en: Videos
fa: ویدئوها

[ctx: #31505]
en: Programs
fa: برنامه‌ها

[ctx: #31509]
en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

[ctx: #31510]
en: Weather
fa: آب و هوا
