XBMC Skins - en to pl translation catalogue (353 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
pl: brak

[ctx: #31004]
en: Month
pl: Miesiąc

[ctx: #31005]
en: Premiered
pl: Premiera

[ctx: #31006]
en: Info unavailable
pl: Informacja niedostępna

[ctx: #31007]
en: seconds
pl: sekundy

[ctx: #31008]
en: Type
pl: Typ

[ctx: #31009]
en: Timer
pl: Zaplanowane nagrania

[ctx: #31012]
en: Add group
pl: Dodaj grupę

[ctx: #31013]
en: Rename group
pl: Zmień nazwę grupy

[ctx: #31014]
en: Delete group
pl: Usuń grupę

[ctx: #31015]
en: Timer
pl: Zaplanowane nagrania

[ctx: #31016]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Tune new channels · Configure the electronic guide · Record your favourite programs
pl: [B]USTAWIENIA TELEWIZJI[/B][CR][CR]Ustaw kanały · Konfiguruj EPG · Nagrywaj audycje

[ctx: #31017]
en: Live TV
pl: TV na żywo

[ctx: #31018]
en: Big covers
pl: Duże okładki

[ctx: #31020]
en: Extras
pl: Dodatki

[ctx: #31021]
en: Search Kodi for
pl: Przeszukaj Kodi

[ctx: #31022]
en: Music - Files
pl: Muzyka - pliki

[ctx: #31023]
en: Reset Fallback
pl: Resetuj fallback

[ctx: #31024]
en: Page
pl: Strona

[ctx: #31025]
en: Items
pl: Pozycji

[ctx: #31026]
en: Misc. Options
pl: Różne opcje

[ctx: #31027]
en: Reset item
pl: Zresetuj pozycję

[ctx: #31032]
en: Nothing
pl: Nic

[ctx: #31033]
en: Play item on startup
pl: Odtwarzaj element przy starcie

[ctx: #31034]
en: Move tooltip to top bar
pl: Przenieś podpowiedzi do górnego paska

[ctx: #31035]
en: Conditional weather
pl: Warunki Pogody

[ctx: #31036]
en: Breadcrumbs classic
pl: Klasyczny Breadcrumb

[ctx: #31037]
en: Default breadcrumbs
pl: Domyślny Breadcrumbs

[ctx: #31038]
en: Classic top panels
pl: Klasyczny Top Panel

[ctx: #31040]
en: Now Playing
pl: Teraz odtwarzane

[ctx: #31043]
en: PAUSED
pl: PAUZA

[ctx: #31044]
en: Artist Slideshow
pl: Pokaz slajdów wykonawców

[ctx: #31045]
en: Entries
pl: Wystąpień

[ctx: #31046]
en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumbs (górny pasek informacyjny)

[ctx: #31048]
en: Visualization presets
pl: Ustawienia wizualizacji

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

[ctx: #31054]
en: Shadow
pl: Cień

[ctx: #31055]
en: Open playlist
pl: Otwórz playlistę

[ctx: #31056]
en: Save playlist
pl: Zapisz playlistę

[ctx: #31057]
en: Close playlist
pl: Zamknij playlistę

[ctx: #31058]
en: Banner
pl: Baner

[ctx: #31060]
en: Poster
pl: Plakat

[ctx: #31061]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: #31063]
en: Choose style
pl: Wybierz Styl

[ctx: #31064]
en: Press SELECT for alternative layout
pl: Alternatywny wygląd - wciśnij SELECT

[ctx: #31066]
en: Back
pl: Wstecz

[ctx: #31068]
en: Random albums
pl: Wyróżnione albumy

[ctx: #31070]
en: Random add-ons
pl: Wyróżnione wtyczki

[ctx: #31071]
en: Default weather
pl: Domyślna pogoda

[ctx: #31072]
en: System info
pl: Informacja o systemie

[ctx: #31073]
en: Actor information
pl: Informacja o aktorze

[ctx: #31074]
en: Filmography
pl: Filmografia

[ctx: #31075]
en: Press SELECT to switch between now/next EPG
pl: Wciśnij SELECT aby przełączać między EPG aktualny/następny

[ctx: #31080]
en: Director information
pl: Informacja o reżyserze

[ctx: #31081]
en: Latest MusicVids
pl: Ostatnie teledyski

[ctx: #31082]
en: Extended
pl: Rozszerzony

[ctx: #31083]
en: Labels
pl: Etykiety

[ctx: #31084]
en: Panels
pl: Panele

[ctx: #31085]
en: Light
pl: Jasny

[ctx: #31087]
en: Randomize All
pl: Wszystko losowo

[ctx: #31088]
en: Use color for all areas
pl: Uzyj koloru do wszystkich obszarów

[ctx: #31089]
en: Both
pl: Oba

[ctx: #31090]
en: Adjust Transparency
pl: Dostosuj przeźroczystość

[ctx: #31091]
en: Random MusicVids
pl: Losowe teledyski

[ctx: #31092]
en: Artist fanart (Extrafanart, fanart.jpg, default fanart)
pl: Fanart wykonawców (Extrafanart, fanart.jpg, domyślny fanart)

[ctx: #31093]
en: Actors born today
pl: Aktorzy mający dzisiaj urodziny

[ctx: #31094]
en: Widget fanart
pl: Fanart Widgetów

[ctx: #31095]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: #31096]
en: Search on YouTube
pl: Wyszukaj na YouTube

[ctx: #31097]
en: Classic OSD style
pl: Klasyczny styl OSD

[ctx: #31098]
en: Background path
pl: Ścieżka tła

[ctx: #31099]
en: Top bar style
pl: Styl górnego paska

[ctx: #31102]
en: Background
pl: Tło

[ctx: #31103]
en: Available Groups
pl: Dostępne grupy

[ctx: #31104]
en: Timer Set
pl: Ustawienie wyłącznika czasowego

[ctx: #31105]
en: Channel +
pl: Kanał +

[ctx: #31106]
en: Channel -
pl: Kanał -

[ctx: #31107]
en: Channels
pl: Kanały

[ctx: #31110]
en: Record
pl: Nagrywaj

[ctx: #31111]
en: Recording
pl: Nagrywam

[ctx: #31112]
en: Coloured
pl: Pokolorowany

[ctx: #31113]
en: Single Image
pl: Pojedynczy obraz

[ctx: #31114]
en: Multi Image
pl: Wiele obrazów

[ctx: #31115]
en: Customizer
pl: Dostosuj

[ctx: #31116]
en: Show
pl: Pokaż

[ctx: #31127]
en: Lyrics add-on
pl: Wtyczka tekstów utworów

[ctx: #31128]
en: Lyrics
pl: Teksty

[ctx: #31130]
en: Subtitle add-on
pl: Wtyczka napisów

[ctx: #31143]
en: Animated fanart in music visualization
pl: Animowany fanart w trakcie wizualizacji muzyki

[ctx: #31148]
en: Show timepanel
pl: Pokaż timepanel

[ctx: #31149]
en: This will shutdown Kodi! [CR]Are you sure?
pl: Spowoduje zamknięcie Kodi! [CR]Jesteś pewien?

[ctx: #31150]
en: Landscape
pl: Krajobraz

[ctx: #31153]
en: Low List
pl: Niska Lista

[ctx: #31156]
en: Directed by
pl: Reżyseria

[ctx: #31157]
en: Written by
pl: Scenariusz

[ctx: #31162]
en: Trailers
pl: Zwiastuny

[ctx: #31163]
en: Featured
pl: Wyróżnione

[ctx: #31164]
en: Sort
pl: Sortuj

[ctx: #31165]
en: Slim list
pl: Smukła lista

[ctx: #31167]
en: Playlists for Widget 2
pl: Lista odtwarzania dla Widget 2

[ctx: #31168]
en: No CoverFlow
pl: Bez CoverFlow

[ctx: #31169]
en: Thin panel
pl: Cienki panel

[ctx: #31170]
en: Lower list
pl: Niższa lista

[ctx: #31171]
en: Viewtype settings
pl: Ustawienia widoku

[ctx: #31172]
en: Extra info
pl: Ekstra informacje

[ctx: #31173]
en: Update add-on repos
pl: Uaktualnij repozytorium wtyczek

[ctx: #31174]
en: Update local add-ons
pl: Uaktualnij lokalne wtyczki

[ctx: #31175]
en: Big list
pl: Duża lista

[ctx: #31176]
en: General options
pl: Ustawienia ogólne

[ctx: #31177]
en: Random color mode
pl: Losowe kolory

[ctx: #31178]
en: Choose main color
pl: Wybierz kolor

[ctx: #31179]
en: Disable media menu and hide options in video info
pl: Wyłącz menu mediów i ukryj opcje w widoku informacji o wideo

[ctx: #31180]
en: Hide options in media menu
pl: Ukryj opcje w menu mediów

[ctx: #31181]
en: Activate 'Glow Mode'
pl: Aktywuj 'Glow Mode'

[ctx: #31182]
en: Colored
pl: Kolorowe

[ctx: #31184]
en: Unwatched icon
pl: Ikona dla nieoglądanych

[ctx: #31185]
en: Viewtype
pl: Tryb widoku

[ctx: #31186]
en: Kiosk mode
pl: Tryb kiosku

[ctx: #31188]
en: Show Status
pl: Status serialu

[ctx: #31189]
en: Previous Episode
pl: Poprzedni odcinek

[ctx: #31190]
en: Next Episode
pl: Kolejny odcinek

[ctx: #31191]
en: Use as icon
pl: Uzyj jako ikony

[ctx: #31192]
en: Choose font color
pl: Wybierz kolor czcionki

[ctx: #31194]
en: Delayed
pl: Opóźniony

[ctx: #31195]
en: No background panel
pl: Brak penelu tła

[ctx: #31196]
en: Small Shift view
pl: Widok Small Shift

[ctx: #31199]
en: News
pl: Wiadomości

[ctx: #31200]
en: Kodi Cinema
pl: Kino Kodi

[ctx: #31201]
en: Kodi Trailer
pl: Zwiastun Kodi

[ctx: #31203]
en: YouTube User Uploads
pl: YouTube Wideo użytkownika

[ctx: #31204]
en: YouTube User Favorites
pl: Ulubione z YouTube użytkownika

[ctx: #31205]
en: Youtube Most Viewed
pl: YouTube Najczęściej oglądane

[ctx: #31206]
en: Youtube Most Popular
pl: YouTube Najpopularniejsze

[ctx: #31220]
en: Random episodes
pl: Wyróżnione odcinki

[ctx: #31221]
en: Default
pl: Domyślny

[ctx: #31222]
en: Random movies
pl: Wyróżnione filmy

[ctx: #31223]
en: Visibility
pl: Widoczność

[ctx: #31226]
en: Moon phase
pl: Faza księżyca

[ctx: #31227]
en: Vinyl Record
pl: Winyl

[ctx: #31228]
en: Vertical
pl: Pionowy

[ctx: #31229]
en: Horizontal
pl: Poziomy

[ctx: #31230]
en: Viewtypes
pl: Typy widoku

[ctx: #31231]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: #31234]
en: Wall
pl: Sciana

[ctx: #31237]
en: Average Day (Low)
pl: Średnia dnia (niska)

[ctx: #31238]
en: Average Day (High)
pl: Średnia dnia (wysoka)

[ctx: #31239]
en: Pressure
pl: Ciśnienie

[ctx: #31240]
en: 'New' flag
pl: Flaga 'Nowy'

[ctx: #31241]
en: 'Watched' flag
pl: Flaga 'Obejżany'

[ctx: #31242]
en: Show Flags
pl: Pokaż flagi

[ctx: #31243]
en: Schedule
pl: Harmonogram

[ctx: #31244]
en: Enable cdART in 'Now Playing' widget
pl: Włącz cdART w widgetcie 'Teraz odtwarzane'

[ctx: #31248]
en: BD/DVD Cases
pl: Okładki BD/DVD

[ctx: #31255]
en: Blu-ray Disc
pl: Blu-ray

[ctx: #31256]
en: Include already watched Items?
pl: Zawrzeć elementu już obejrzane?

[ctx: #31265]
en: Smaller pop-up dialogs
pl: Mniejsze okienka dialogowe

[ctx: #31269]
en: Enable background effect [I](Can increase CPU usage!)   [/I]
pl: Włącz efekty tła [I](Wieksze użycie procesora!)   [/I]

[ctx: #31271]
en: Posters
pl: Plakaty

[ctx: #31272]
en: Layout
pl: Wygląd

[ctx: #31279]
en: Play trailers in fullscreen
pl: Odtwarzaj zwiastuny na pełnym ekranie

[ctx: #31281]
en: Show video info when player is paused
pl: Pokaż informację o teledysku w trakcie pauzy

[ctx: #31282]
en: Clear Cases
pl: Wyczyść okładki

[ctx: #31284]
en: Cinema
pl: Kino

[ctx: #31285]
en: Episode No.
pl: Nr odcinka

[ctx: #31290]
en: TV Guide
pl: PROGRAM TV

[ctx: #31293]
en: Keep
pl: Zatrzymaj

[ctx: #31298]
en: Set area color
pl: Ustaw kolor obszaru

[ctx: #31299]
en: Data provider
pl: Dostawca danych

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
pl: Ukryj fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
pl: Użyta pamięć:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
pl: Pobierz artwork

[ctx: #31321]
en: Karaoke song selector
pl: Wybór piosenki karaoke

[ctx: #31322]
en: Aired
pl: Wyemitowano

[ctx: #31323]
en: Latest movies
pl: Ostatnie filmy

[ctx: #31324]
en: Latest episodes
pl: Ostatnie odcinki

[ctx: #31325]
en: Playlist options
pl: Opcje playlisty

[ctx: #31326]
en: Most played albums
pl: Najczęściej odtwarzane albumy

[ctx: #31327]
en: Most played ROMs
pl: Najczęściej grane ROM'y

[ctx: #31329]
en: In-progress TV Shows
pl: Seriale TV w trakcie emisji

[ctx: #31330]
en: Random music
pl: Losowa muzyka

[ctx: #31331]
en: Latest Music
pl: Najnowsza muzyka

[ctx: #31332]
en: Play Video
pl: Odtwarzaj Wideo

[ctx: #31333]
en: Recent
pl: Ostanie

[ctx: #31334]
en: Latest
pl: Najnowsze

[ctx: #31335]
en: In-progress movies
pl: W toku

[ctx: #31336]
en: Today´s Actors
pl: Dzisiejsi aktorzy

[ctx: #31351]
en: Pause
pl: Pauza

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
pl: Do przodu

[ctx: #31354]
en: Rewind
pl: Wstecz

[ctx: #31355]
en: Movie menu
pl: Menu filmu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
pl: Pobierz napisy

[ctx: #31357]
en: Mixed info
pl: Mieszane info

[ctx: #31358]
en: System info
pl: Informacje o systemie

[ctx: #31359]
en: Latest albums
pl: Najnowsze albumy

[ctx: #31360]
en: Upcoming
pl: Nadchodzące

[ctx: #31362]
en: Rounded covers
pl: Zaokrąglone okładki

[ctx: #31364]
en: Platform
pl: Platforma

[ctx: #31365]
en: Get tune
pl: Pobież motyw muzyczny

[ctx: #31372]
en: Show Info
pl: Pokaż info

[ctx: #31374]
en: Current
pl: Aktualny

[ctx: #31375]
en: Animated
pl: Animowany

[ctx: #31378]
en: Set path to music library (needed for extrafanart, clearLOGO)
pl: Ustaw ścieżkę do biblioteki muzyki (potrzebne dla extrafanart i clearLOGO)

[ctx: #31383]
en: Backdrop
pl: Kotara

[ctx: #31387]
en: Darken
pl: Przyciemnione

[ctx: #31388]
en: Floor label
pl: Dolna etykieta:

[ctx: #31390]
en: Skin default
pl: Domyślne ustawienia skóry

[ctx: #31397]
en: Ended
pl: Zakończony

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver · Activate different themes and fontsets for the current skin
pl: [B]USTAWIENIA WYGLĄDU[/B][CR][CR]Zmień skórę · Ustaw język i lokalizację · Zmień opcje wyświetlania plików [CR]Ustaw wygaszacz ekranu[CR]Aktywuj inne motywy i czcionki

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
pl: [B]USTAWIENIA WIDEO[/B][CR][CR]Zarządzaj biblioteką wideo · Ustaw opcje odtwarzania · Zmień opcje wyświetlania plików wideo[CR]Ustaw czcionkę napisów

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
pl: [B]USTAWIENIA MUZYKI[/B][CR][CR]Zarządzaj biblioteką muzyki · Ustaw opcje odtwarzania · Zmień opcje wyświetlania plików muzycznych[CR]Setup song submission · Ustaw opcje karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
pl: [B]USAWIENIA ZDJĘĆ[/B][CR][CR]Ustaw opcje wyświetlania zdjęć · Ustaw opcje pokazu slajdów

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Choose a weather add-on · Set three cities to collect weather information
pl: [B]USTAWIENIA POGODY[/B][CR][CR]Wybierz wtyczkę pogody · Ustaw prognozę dla trzech miast

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
pl: [B]USTAWIENIA SIECI[/B][CR][CR]Ustaw zarządzanie Kodi poprzez UPnP i HTTP · Udostępnianie plików [CR]Ustawienia dostępu do Internetu

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
pl: [B]USTAWIENIA SYSTEMU[/B][CR][CR]Ustaw i sklibruj ekran · Ustawienia audio · Skonfiguruj pilota [CR]Ustaw opcje oszczędzania energii · Włącz debugowanie · Ustaw hasło dostępu

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Aeon Nox skin · Customize the home menu · Adjust the skin colors[CR]Change skin backgrounds
pl: [B]USTAWIENIA SKÓRY[/B][CR][CR]Ustawienia skóry Aeon Nox · Dostosuj ekran głowny · Dostosuj kolory skóry[CR]Zmień tło

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
pl: [B]USTAWIENIA WTYCZEK[/B][CR][CR]Zarządzaj wtyczkami · Instaluj wtyczki [CR]Modyfikuj ustawienia wtyczek

[ctx: #31409]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
pl: [B]INFORMACJE O SYSTEMIE[/B][CR][CR]Sprawdź sprzęt · Sprawdź użycie procesora[CR]Sprawdź wersję Kodi

[ctx: #31426]
en: Full
pl: Pełen

[ctx: #31427]
en: Outline
pl: Obramowanie

[ctx: #31428]
en: SHUTDOWN IN
pl: ZAMKNIJ ZA

[ctx: #31429]
en: On
pl: Włączony

[ctx: #31452]
en: Not rated
pl: Brak ocen

[ctx: #31453]
en: Airtime
pl: Data emisji

[ctx: #31454]
en: Banners
pl: Banery

[ctx: #31455]
en: MovieWall: Path to movie cover folder
pl: MovieWall: Ścieżka do folderu z okładkami filmów

[ctx: #31456]
en: CD-Wall: Path to CD cover folder
pl: CD-Wall: Ścieżka do folderu z okładkami CD

[ctx: #31458]
en: Push UP or DOWN to change rating
pl: Naciśnij W GÓRĘ lub W DÓŁ aby zmienić oceny

[ctx: #31459]
en: Structure of music library
pl: Struktura biblioteki muzycznej

[ctx: #31464]
en: Recommended episodes
pl: Rekomendowane

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
pl: Pobierz extrafanart

[ctx: #31468]
en: Get extrathumbs
pl: Pobierz extrathumbs

[ctx: #31479]
en: Widgets
pl: Widgety

[ctx: #31482]
en: Cases
pl: Okładki

[ctx: #31483]
en: Show icon label
pl: Pokaż etykiety ikon

[ctx: #31484]
en: Play trailer
pl: Odtwórz zwiastun

[ctx: #31500]
en: Pictures
pl: ZDJĘCIA

[ctx: #31501]
en: Music
pl: MUZYKA

[ctx: #31502]
en: Movies
pl: FILMY

[ctx: #31503]
en: TV Shows
pl: SERIALE

[ctx: #31504]
en: Videos
pl: WIDEO

[ctx: #31505]
en: Programs
pl: PROGRAMY

[ctx: #31506]
en: System
pl: SYSTEM

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
pl: WTYCZKI

[ctx: #31508]
en: Shutdown
pl: WYŁĄCZ

[ctx: #31509]
en: Favorites
pl: ULUBIONE

[ctx: #31510]
en: Weather
pl: POGODA

[ctx: #31511]
en: Play Disc
pl: ODTWARZAJ DYSK

[ctx: #31600]
en: Main menu item customizer (backgrounds,widgets)
pl: Dostosuj elementy głównego ekranu (tła, widgety)

[ctx: #31602]
en: Choose main menu style
pl: Wybierz styl głównego menu

[ctx: #31610]
en: Set area color for Home window
pl: Wybierz kolory głównego ekranu

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
pl: Pełnoekranowe wideo

[ctx: #31613]
en: Enable custom startup focus position of main menu
pl: Wybierz pozycję menu aktywną po uruchomieniu Kodi

[ctx: #31614]
en: CDArt Manager
pl: Manger CDArt

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
pl: Wizualizacja audio

[ctx: #31616]
en: Low
pl: Nisko

[ctx: #31617]
en: High
pl: Wysoko

[ctx: #31619]
en: Fullscreen video options
pl: Pełnoekranowe opcje wideo

[ctx: #31620]
en: Add to icon panel
pl: Dodaj do panelu ikon

[ctx: #31621]
en: Use Alaska paused label for video OSD
pl: Użyj etykety gdy PAUZA w stylu Alaska dla OSD wideo

[ctx: #31622]
en: Label
pl: Wytwórnia

[ctx: #31623]
en: Slot
pl: Szczelina

[ctx: #31627]
en: Hide OSD player controls
pl: Ukryj przyciski sterowania w OSD

[ctx: #31628]
en: Current position
pl: Bieżąca pozycja

[ctx: #31629]
en: Channels
pl: Kanałów

[ctx: #31630]
en: Custom
pl: Niestandardowe

[ctx: #31631]
en: Show logo instead of title
pl: Pokaż Logo.png zamiast tytułu

[ctx: #31632]
en: Enable Extended Info widget
pl: Włącz widget Rozszerzone Info

[ctx: #31634]
en: Main Menu
pl: Główne menu

[ctx: #31635]
en: Similar Artists
pl: Podobni wykonawcy

[ctx: #31636]
en: Rotating
pl: Obracaj

[ctx: #31637]
en: Video OSD Settings
pl: Ustawienia menu podręcznego wideo

[ctx: #31638]
en: Show 'Next Aired' info
pl: Pokaż informacje 'Next Aired'

[ctx: #31639]
en: Hide video thumb on info screen
pl: Ukryj miniaturkę wideo na ekranie informacji

[ctx: #31640]
en: Show remaining time instead of duration.
pl: Pokaż czas pozostały zamiast czasu trwania.

[ctx: #31641]
en: Paths
pl: Ścieżki

[ctx: #31643]
en: Customize Home window furniture
pl: Dostosuj wystrój ekranu głównego

[ctx: #31644]
en: Icon Panel Manager
pl: Manager Panelu ikon

[ctx: #31645]
en: Background Setup
pl: Ustawienie tła

[ctx: #31646]
en: Do you want to download all available [CR]artwork without user interaction?
pl: Czy chcesz pobrać wszystkie dostępne [CR]artwork automatycznie?

[ctx: #31673]
en: Most Played ROMs
pl: Najczęściej grane ROM'y

[ctx: #31674]
en: Switch panel layout
pl: Przełącz wygląd panelu

[ctx: #31675]
en: Customize top bar
pl: Dostosuj górną belkę

[ctx: #31676]
en: Top bar
pl: Górna belka

[ctx: #31677]
en: Left side
pl: Lewa strona

[ctx: #31678]
en: Set path to folder for conditional weather fanart
pl: Ustaw folder z Fanartami warunkowej pogdy

[ctx: #31679]
en: Change label
pl: Zmień etykietę

[ctx: #31680]
en: Choose background
pl: Wybierz tło

[ctx: #31681]
en: Choose widget
pl: Wybierz widget

[ctx: #31682]
en: Customizers
pl: Dostosuj

[ctx: #31683]
en: Library stats
pl: Statystyki biblioteki

[ctx: #31684]
en: Glass
pl: Szklany

[ctx: #31685]
en: Classic
pl: Klasyczny

[ctx: #31687]
en: Furniture settings
pl: Ustawienia elementów

[ctx: #31688]
en: Disable timepanel
pl: Wyłącz timepanel

[ctx: #31689]
en: Disable library stats
pl: Wyłącz statystyki bibilioteki

[ctx: #31690]
en: Disable rss panel
pl: Wyłacz panel RSS

[ctx: #31691]
en: Toggle position
pl: Przełącz pozycję

[ctx: #31692]
en: Shorter time and library stats panel
pl: Krótczy panel czasu i statystyk biblioteki

[ctx: #31694]
en: Fixed list
pl: Stała lista

[ctx: #31695]
en: Submenu
pl: Podmenu

[ctx: #31696]
en: Alternative layout
pl: Alternatywny wygląd

[ctx: #31698]
en: Show list of actors/artists birthdays
pl: Pokaż listę dat urodzin aktorów/wykonawców

[ctx: #31699]
en: Smaller main menu
pl: Mniejsze menu główne

[ctx: #31700]
en: Set custom background image
pl: Ustaw własny obraz tła

[ctx: #31701]
en: Supplied backgrounds
pl: Dostarczone tła

[ctx: #31703]
en: Set InfoLine
pl: Ustaw linię informacyjną

[ctx: #31704]
en: Set Submenu
pl: Ustaw podmenu

[ctx: #31706]
en: First run help....
pl: Najpierw skorzystaj z pomocy...

[ctx: #31708]
en: Background Customizer
pl: Personalizacja tła

[ctx: #31709]
en: Set Delay
pl: Ustaw opóźnienie

[ctx: #31710]
en: Show ExtraFanart
pl: Pokazuj extraafanarty

[ctx: #31711]
en: Activate Info Panel
pl: Aktywuj panel informacyjny

[ctx: #31715]
en: Smart Playlist Manager
pl: Menedżer sprytnej listy odtwarzania

[ctx: #31716]
en: Default Sets
pl: Zestawy domyślne

[ctx: #31719]
en: No Default Items
pl: Brak domyślnych pozycji

[ctx: #31720]
en: Default Movie Items
pl: Domyślna pozycja filmu

[ctx: #31721]
en: Default TV Show Items
pl: Domyślna pozycja serialu

[ctx: #31722]
en: Default Music Items
pl: Domyślna pozycja muzyki

[ctx: #31723]
en: Default Settings Items
pl: Domyślne ustawienia pozycji

[ctx: #31727]
en: Remaining Cities
pl: Pozostałe miasta

[ctx: #31728]
en: Show Cities
pl: Pokaż miasta

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
pl: Ustawienia Skóry

[ctx: #31732]
en: Edit Main Menu
pl: Edycja głównego menu

[ctx: #31733]
en: Choose song
pl: Wybieranie utworu

[ctx: #31735]
en: [B]CREDITS TO:[/B]
pl: [B]ZASŁUGI DLA:[/B]

[ctx: #31737]
en: [B]Fional88[/B] for creating the tutorial videos
pl: [B]Fional88[/B] za stworzenie samouczka wideo

[ctx: #31738]
en: [B]www.webdesignerdepot.com[/B] for permission to include the iconpack "Reflection"
pl: [B]www.webdesignerdepot.com[/B] za zgodę na załączenie zestawu ikon "Reflection"

[ctx: #31845]
en: Movie Sets
pl: Kolekcje filmów

[ctx: #31847]
en: Video Files
pl: Pliki Wideo

[ctx: #31851]
en: Player Controls
pl: Sterowanie odtwarzaczem

[ctx: #31852]
en: Music Library
pl: Biblioteka muzyki

[ctx: #31853]
en: Music Files
pl: Muzyka - pliki

[ctx: #31870]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: #31876]
en: Appearance Setup
pl: Ustawienia wyglądu

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
pl: Następne ścieżki

[ctx: #31890]
en: Collections
pl: Kolekcje

[ctx: #31891]
en: Folders
pl: Foldery

[ctx: #31892]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: #31896]
en: 10 Day
pl: 10 dni

[ctx: #31898]
en: Visibility
pl: Widoczność

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
pl: Timer wyłączenia

[ctx: #31909]
en: Bar Style
pl: Styl paska

[ctx: #31929]
en: Moon phase
pl: Fazy księżyca

[ctx: #31940]
en: Pressure
pl: Ciśnienie

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
pl: Playlista wideo

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
pl: Playlista muzyki

[ctx: #31951]
en: Custom
pl: Własne

[ctx: #31953]
en: Favourite
pl: Ulubione

[ctx: #31955]
en: Activate Bottom Menu (Play DVD, toggle widgets)
pl: Aktywuj dolne menu (odtwarzaj DVD, przełącz gadżety)

[ctx: #31959]
en: Icon
pl: Ikona

[ctx: #31961]
en: Set up 'Featured' window appearance
pl: Ustaw wygląd okna 'Wyróżnione'

[ctx: #31962]
en: Set up 'Settings' window appearance
pl: Ustaw wygląd okna 'Ustawienia'

[ctx: #31963]
en: Fallback settings
pl: Ustawienia zapasowe
