XBMC Skins - en to ro translation catalogue (76 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
ro: Tip

[ctx: #31009]
en: Timer
ro: Cronometru

[ctx: #31012]
en: Add group
ro: Adaugă Grup

[ctx: #31013]
en: Rename group
ro: Redenumește Grup

[ctx: #31014]
en: Delete group
ro: Șterge Grup

[ctx: #31015]
en: Timer
ro: Cronometru

[ctx: #31017]
en: Live TV
ro: TV Live

[ctx: #31022]
en: Music - Files
ro: Fișiere audio

[ctx: #31024]
en: Page
ro: Pagina

[ctx: #31025]
en: Items
ro: Elemente

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ro: În redare

[ctx: #31043]
en: PAUSED
ro: ÎN PAUZĂ

[ctx: #31045]
en: Entries
ro: Poster

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
ro: Pe tot ecranul

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ro: Deschide listă de redare

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ro: Salvează lista de redare

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ro: Închide lista de redare

[ctx: #31065]
en: Info
ro: Informații

[ctx: #31066]
en: Back
ro: Înapoi

[ctx: #31072]
en: System info
ro: Informații sistem

[ctx: #31085]
en: Light
ro: slab

[ctx: #31095]
en: Rating
ro: Notă

[ctx: #31102]
en: Background
ro: Fundal

[ctx: #31104]
en: Timer Set
ro: Setările Timpului

[ctx: #31107]
en: Channels
ro: Canale

[ctx: #31110]
en: Record
ro: Înregistrează

[ctx: #31111]
en: Recording
ro: Înregistrare

[ctx: #31113]
en: Single Image
ro: O singură imagine

[ctx: #31114]
en: Multi Image
ro: Mai multe imagini

[ctx: #31115]
en: Customizer
ro: Personalizator

[ctx: #31128]
en: Lyrics
ro: Versuri

[ctx: #31162]
en: Trailers
ro: Trailere

[ctx: #31175]
en: Big list
ro: Listă mare

[ctx: #31221]
en: Default
ro: Standard

[ctx: #31271]
en: Posters
ro: Poster

[ctx: #31299]
en: Data provider
ro: Furnizor informații

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ro: Utilizare memorie:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
ro: Artwork

[ctx: #31322]
en: Aired
ro: Difuzat pe

[ctx: #31334]
en: Latest
ro: Ultimele

[ctx: #31351]
en: Pause
ro: Pauză

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ro: Derulează înainte

[ctx: #31354]
en: Rewind
ro: Derulează înapoi

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ro: Meniu film

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ro: Descărcare subtitrare

[ctx: #31358]
en: System info
ro: Informații sistem

[ctx: #31390]
en: Skin default
ro: Standard pentru costum

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
ro: [B]CONFIGURAȚI SETĂRI VIDEO[/B][CR][CR]Administrați videoteca · Setați opțiuni redare video · Modificați opțiuni de listare video[CR]Alegeți font subtitrare

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
ro: [B]CONFIGURAȚI SETĂRI MUZICĂ[/B][CR][CR]Administrați fonoteca · Setați opțiuni redare muzică · Modificați opțiuni de listare muzică[CR]Pregătiți trimitere cântec · Setați opțiuni karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
ro: [B]CONFIGURAȚI SETĂRI IMAGINE[/B][CR][CR]Modificați opțiuni de listare imagini · Configurați prezentare diapozitive

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
ro: [B]CONFIGURAREA SETĂRILOR SERVICIULUI[/B][CR][CR]Stabilirea controului Kodi prin UPnP și HTTP · Configurarea partajării de fișiere[CR]Enable Zeroconf · Configurarea AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
ro: [B]CONFIGURAȚI SETĂRI SISTEM[/B][CR][CR]Configurați și calibrați afișaje · Configurați ieșire audio · Instalați telecomenzi[CR]Alegeți opțiuni de economisire energie · Activați depanare · Configurați blocarea principală

[ctx: #31478]
en: Setup
ro: Configurație

[ctx: #31500]
en: Pictures
ro: Imagini

[ctx: #31501]
en: Music
ro: Muzică

[ctx: #31502]
en: Movies
ro: Filme

[ctx: #31504]
en: Videos
ro: Filme

[ctx: #31505]
en: Programs
ro: Programe

[ctx: #31506]
en: System
ro: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
ro: Închidere

[ctx: #31509]
en: Favorites
ro: Favorite

[ctx: #31510]
en: Weather
ro: Meteo

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
ro: Video pe tot ecranul

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
ro: Vizualizare audio

[ctx: #31616]
en: Low
ro: Minim

[ctx: #31617]
en: High
ro: Înalt

[ctx: #31622]
en: Label
ro: Etichetă

[ctx: #31629]
en: Channels
ro: Canale

[ctx: #31630]
en: Custom
ro: Particularizat

[ctx: #31695]
en: Submenu
ro: Submeniu

[ctx: #31706]
en: First run help....
ro: Ajutor la prima execuție....

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
ro: Listă de redare

[ctx: #31891]
en: Folders
ro: Directoare

[ctx: #31892]
en: Categories
ro: Categorii

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
ro: Planificare închidere

[ctx: #31951]
en: Custom
ro: Particularizat
