XBMC Skins - en to sr translation catalogue (55 entries)

[ctx: #31008]
en: Type
sr: Tip

[ctx: #31022]
en: Music - Files
sr: Muzika - Datoteke

[ctx: #31024]
en: Page
sr: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sr: Stavki

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sr: Trenutno se reprodukuje

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sr: PAUZIRANO

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr: Otvori rep. spisak

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr: Sačuvaj rep. spisak

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr: Zatvori rep. spisak

[ctx: #31065]
en: Info
sr: Informacije

[ctx: #31072]
en: System info
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #31085]
en: Light
sr: slab(a)

[ctx: #31095]
en: Rating
sr: Ocena

[ctx: #31102]
en: Background
sr: Pozadina

[ctx: #31110]
en: Record
sr: Snimi

[ctx: #31113]
en: Single Image
sr: Jedna slika

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sr: Više slika

[ctx: #31115]
en: Customizer
sr: Prilagođavač

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sr: Tekstovi pesama

[ctx: #31175]
en: Big list
sr: Vel. spis.

[ctx: #31221]
en: Default
sr: Podrazumevano

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sr: Iskorišćenost memorije:

[ctx: #31322]
en: Aired
sr: Emitovano

[ctx: #31351]
en: Pause
sr: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
sr: Zaustavi

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sr: Premotaj unapred

[ctx: #31354]
en: Rewind
sr: Premotaj unazad

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sr: Filmski meni

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sr: Preuzmi titlove

[ctx: #31358]
en: System info
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr: Podrazumevana maska

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI FILMOVA[/B][CR][CR]Upravljajte vašom bibliotekom filmova · Postavite opcije reprodukcije filmova[CR]Promenite opcije izlistavanja filmova · Postavite izgled slova u titlovima

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI MUZIKE[/B][CR][CR]Upravljajte vašom bibliotekom muzičkih numera · Postavite opcije reprod. muzike[CR]Promenite opcije izlistavanja muzike · Postavite slanje pesama[CR]Postavite karaoke opcije

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI SLIKA[/B][CR][CR]Postavite opcije izlistavanja slika · Konfigurišite reprodukciju slajdova

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI SISTEMA[/B][CR][CR]Podesite i kalibrišite ekrane · Konfigurišite zvučni izlaz[CR]Podesite daljinsko upravljanje · Postavite opcije štednje energije[CR]Omogućite evidenciju grešaka · Podesite glavnu lozinku

[ctx: #31478]
en: Setup
sr: Konfiguracija

[ctx: #31500]
en: Pictures
sr: Slike

[ctx: #31501]
en: Music
sr: Muzika

[ctx: #31502]
en: Movies
sr: Filmovi

[ctx: #31504]
en: Videos
sr: Filmovi

[ctx: #31505]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #31506]
en: System
sr: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
sr: Isključi

[ctx: #31510]
en: Weather
sr: Vremenska prognoza

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
sr: Film preko čitavog ekrana

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
sr: Vizualizacija zvuka

[ctx: #31616]
en: Low
sr: Min.

[ctx: #31617]
en: High
sr: Visok

[ctx: #31622]
en: Label
sr: Etiketa

[ctx: #31630]
en: Custom
sr: Prilagođeno

[ctx: #31695]
en: Submenu
sr: Podmeni

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
sr: Spisak za rep.

[ctx: #31892]
en: Categories
sr: Kategorije

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
sr: Odbrojavanje do isključivanja

[ctx: #31951]
en: Custom
sr: Prilagođeno
