XBMC Skins - en to sk translation catalogue (96 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
sk: Nedostupný

[ctx: #31005]
en: Premiered
sk: Premiéra

[ctx: #31008]
en: Type
sk: Typ

[ctx: #31009]
en: Timer
sk: Časovač

[ctx: #31012]
en: Add group
sk: Pridať skupinu

[ctx: #31013]
en: Rename group
sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31014]
en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

[ctx: #31015]
en: Timer
sk: Časovač

[ctx: #31017]
en: Live TV
sk: Živá TV

[ctx: #31020]
en: Extras
sk: Extra

[ctx: #31022]
en: Music - Files
sk: Hudba - Súbory

[ctx: #31024]
en: Page
sk: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sk: Položky

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sk: Práve hrá

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sk: PAUZA

[ctx: #31045]
en: Entries
sk: Plagát

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sk: Otvoriť playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sk: Uložiť playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sk: Zavrieť playlist

[ctx: #31058]
en: Banner
sk: Transparent

[ctx: #31060]
en: Poster
sk: Plagát

[ctx: #31066]
en: Back
sk: Späť

[ctx: #31072]
en: System info
sk: Systémové informácie

[ctx: #31085]
en: Light
sk: slabý(é)

[ctx: #31089]
en: Both
sk: Oboje

[ctx: #31095]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: #31102]
en: Background
sk: Pozadie

[ctx: #31104]
en: Timer Set
sk: Nastaviť časovač

[ctx: #31107]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: #31110]
en: Record
sk: Nahrávať

[ctx: #31111]
en: Recording
sk: Nahrávka

[ctx: #31113]
en: Single Image
sk: Jeden obrázok

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sk: Viac obrázkov

[ctx: #31115]
en: Customizer
sk: Prispôsobenie

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sk: Texty skladieb

[ctx: #31162]
en: Trailers
sk: Upútavky na film

[ctx: #31175]
en: Big list
sk: Veľký zoznam

[ctx: #31198]
en: Extrathumbs
sk: Extra náhľady

[ctx: #31199]
en: News
sk: Noviny

[ctx: #31221]
en: Default
sk: Štandardná

[ctx: #31243]
en: Schedule
sk: Plán

[ctx: #31271]
en: Posters
sk: Plagát

[ctx: #31284]
en: Cinema
sk: Kino

[ctx: #31290]
en: TV Guide
sk: Televízny program

[ctx: #31299]
en: Data provider
sk: Poskytovateľ dát

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sk: Použitá pamäť:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
sk: Umelecká grafika

[ctx: #31322]
en: Aired
sk: Vysielané

[ctx: #31334]
en: Latest
sk: Najnovšie

[ctx: #31351]
en: Pause
sk: Pauza

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sk: Dopredu

[ctx: #31354]
en: Rewind
sk: Dozadu

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sk: Menu filmu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sk: Stiahnuť titulky

[ctx: #31358]
en: System info
sk: Systémové informácie

[ctx: #31390]
en: Skin default
sk: Predvolený vzhľad

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sk: [B]MOŽNOSTI VIDEA[/B][CR][CR]Správa knižnice videí · Možnosti prehrávania videa · Zobrazenie video súborov[CR]Nastavenie titulkov

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sk: [B]MOŽNOSTI HUDBY[/B][CR][CR]Správa knižnice hudby · Možnosti prehrávania hudby · Zobrazenie hudobných súborov[CR]Služby pre odosielanie informácií o prehrávaných skladbách · Karaoke nastavenia

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sk: [B]MOŽNOSTI OBRÁZKOV[/B][CR][CR]Možnosti zobrazenia obrázkov · Nastavenie prezentácie

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
sk: [B]KONFIGUROVAŤ NASTAVENIA SLUŽBY[/B][CR][CR]Nastaviť ovládanie Kodi pomocou UPnP a HTTP · Konfigurovať zdielanie[CR]Zapnúť Zeroconf · Konfigurovať AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sk: [B]MOŽNOSTI SYSTÉMU[/B][CR][CR]Nastavenie obrazovky · Nastavenie zvukového výstupu[CR]Možnosti úsporného režimu · Ukladanie informácií · Konfigurácia rodičovského zámku

[ctx: #31427]
en: Outline
sk: Zhrnutie

[ctx: #31454]
en: Banners
sk: Transparent

[ctx: #31467]
en: Get extrafanart
sk: Extrafanart

[ctx: #31468]
en: Get extrathumbs
sk: Extra náhľady

[ctx: #31478]
en: Setup
sk: Konfigurácia

[ctx: #31500]
en: Pictures
sk: Obrázky

[ctx: #31501]
en: Music
sk: Hudba

[ctx: #31502]
en: Movies
sk: Filmy

[ctx: #31503]
en: TV Shows
sk: TV Seriály

[ctx: #31504]
en: Videos
sk: Video

[ctx: #31505]
en: Programs
sk: Programy

[ctx: #31506]
en: System
sk: Systém

[ctx: #31507]
en: Add-Ons
sk: Doplnky

[ctx: #31508]
en: Shutdown
sk: Vypnúť

[ctx: #31509]
en: Favorites
sk: Obľúbené

[ctx: #31510]
en: Weather
sk: Počasie

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
sk: Video na celú obrazovku

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
sk: Vizualizácie hudby

[ctx: #31616]
en: Low
sk: Nízka

[ctx: #31617]
en: High
sk: Vysoká

[ctx: #31629]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: #31630]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: #31695]
en: Submenu
sk: Podmenu

[ctx: #31706]
en: First run help....
sk: Pomocník po prvom spustení...

[ctx: #31731]
en: Skin Settings
sk: Nastavenia - Vzhľad

[ctx: #31853]
en: Music Files
sk: Hudba Súbory

[ctx: #31870]
en: Help
sk: Nápoveda

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
sk: Playlist

[ctx: #31890]
en: Collections
sk: Kolekcie

[ctx: #31891]
en: Folders
sk: Priečinky

[ctx: #31892]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
sk: Automatické vypnutie

[ctx: #31951]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: #31953]
en: Favourite
sk: Obľúbené
