XBMC Skins - en to sl translation catalogue (78 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
sl: Brez

[ctx: #31008]
en: Type
sl: Tip

[ctx: #31009]
en: Timer
sl: Časovnik

[ctx: #31012]
en: Add group
sl: Dodaj skupino

[ctx: #31013]
en: Rename group
sl: Preimenuj skupino

[ctx: #31014]
en: Delete group
sl: Izbriši skupino

[ctx: #31015]
en: Timer
sl: Časovnik

[ctx: #31017]
en: Live TV
sl: TV v živo

[ctx: #31022]
en: Music - Files
sl: Glasba - Datoteke

[ctx: #31024]
en: Page
sl: Stran

[ctx: #31025]
en: Items
sl: Predmeti

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sl: Trenutno predvajam

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sl: PREKINJENO

[ctx: #31045]
en: Entries
sl: Plakat

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
sl: Celoten zaslon

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sl: Odpri seznam predvajanja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sl: Shrani seznam predvajanja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sl: Zapri seznam predvajanja

[ctx: #31060]
en: Poster
sl: Plakat

[ctx: #31065]
en: Info
sl: Informacije

[ctx: #31066]
en: Back
sl: Nazaj

[ctx: #31072]
en: System info
sl: Sistemske informacije

[ctx: #31085]
en: Light
sl: rahel

[ctx: #31095]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: #31102]
en: Background
sl: Ozadje

[ctx: #31104]
en: Timer Set
sl: Časovnik nastavljen

[ctx: #31107]
en: Channels
sl: Programi

[ctx: #31110]
en: Record
sl: Snemaj

[ctx: #31111]
en: Recording
sl: Snemam

[ctx: #31113]
en: Single Image
sl: Ena slika

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sl: Več slik

[ctx: #31115]
en: Customizer
sl: Poljubno

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sl: Besedilo pesmi

[ctx: #31162]
en: Trailers
sl: Napovedniki

[ctx: #31175]
en: Big list
sl: Velik seznam

[ctx: #31221]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: #31271]
en: Posters
sl: Plakat

[ctx: #31299]
en: Data provider
sl: Ponudnik

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sl: Poraba pomnilnika:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
sl: Grafike

[ctx: #31322]
en: Aired
sl: Predvajano

[ctx: #31334]
en: Latest
sl: Najnovejši

[ctx: #31351]
en: Pause
sl: Prekini

[ctx: #31352]
en: Stop
sl: Ustavi

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sl: Naprej

[ctx: #31354]
en: Rewind
sl: Nazaj

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sl: Filmski meni

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sl: Prenesi podnapise

[ctx: #31358]
en: System info
sl: Sistemske informacije

[ctx: #31390]
en: Skin default
sl: Privzeto

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE VIDEA[/B][CR][CR]Upravljajte s knjižnico videa · Nastavite možnosti predvajanja videa[CR]Spremenite možnosti seznamov · Določite pisavo podnapisov

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE GLASBE[/B][CR][CR]Upravljajte s knjižnico glasbe · Nastavite možnosti predvajanja glasbe[CR]Spremenite možnosti seznamov · Nastavite objavo pesmi · Nastavite karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE SLIK[/B][CR][CR]Spremenite možnosti seznamov · Nastavite diaprojekcije slik

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE STORITEV[/B][CR][CR]Nastavite upravljanje Kodi preko UPnP in HTTP · Nastavite deljenje datotek[CR]Vključite Zeroconf · Prilagodite AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE SISTEMA[/B][CR][CR]Nastavite in prilagodite zaslon · Nastavite zvočni izhod · Nastavite oddaljeno upravljanje[CR]Nastavite varčevanje z energijo · Vključite razhroščevanje · Določite glavno geslo

[ctx: #31478]
en: Setup
sl: Nastavitve

[ctx: #31500]
en: Pictures
sl: Slike

[ctx: #31501]
en: Music
sl: Glasba

[ctx: #31502]
en: Movies
sl: Filmi

[ctx: #31504]
en: Videos
sl: Video

[ctx: #31505]
en: Programs
sl: Programi

[ctx: #31506]
en: System
sl: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
sl: Ugasni

[ctx: #31509]
en: Favorites
sl: Priljubljeni

[ctx: #31510]
en: Weather
sl: Vreme

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
sl: Celozaslonska slika

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
sl: Vizualizacija glasbe

[ctx: #31616]
en: Low
sl: Min.

[ctx: #31617]
en: High
sl: Visoka

[ctx: #31622]
en: Label
sl: Založba

[ctx: #31629]
en: Channels
sl: Programi

[ctx: #31630]
en: Custom
sl: Poljubno

[ctx: #31695]
en: Submenu
sl: Podmenu

[ctx: #31706]
en: First run help....
sl: Pomoč ob prvem zagonu...

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
sl: Seznam predvajanja

[ctx: #31892]
en: Categories
sl: Kategorije

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
sl: Zakasnitev izklopa

[ctx: #31951]
en: Custom
sl: Poljubno
