XBMC Skins - en to tr translation catalogue (83 entries)

[ctx: #31005]
en: Premiered
tr: İlk Gösterim

[ctx: #31008]
en: Type
tr: Tür

[ctx: #31009]
en: Timer
tr: Zamanlayıcı

[ctx: #31012]
en: Add group
tr: Grup Ekle

[ctx: #31013]
en: Rename group
tr: Grubu Yeniden Adlandır

[ctx: #31014]
en: Delete group
tr: Grubu Sil

[ctx: #31015]
en: Timer
tr: Zamanlayıcı

[ctx: #31017]
en: Live TV
tr: Canlı TV

[ctx: #31020]
en: Extras
tr: Ekstralar

[ctx: #31022]
en: Music - Files
tr: Müzik - Dosyalar

[ctx: #31024]
en: Page
tr: Sayfa

[ctx: #31025]
en: Items
tr: Nesne

[ctx: #31040]
en: Now Playing
tr: Şimdi Çalınıyor

[ctx: #31043]
en: PAUSED
tr: DURAKLATILDI

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
tr: Tam ekran

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tr: Çalma listesini aç

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tr: Çalma listesini kaydet

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tr: Çalma listesini kapat

[ctx: #31065]
en: Info
tr: Bilgi

[ctx: #31066]
en: Back
tr: Geri

[ctx: #31072]
en: System info
tr: Sistem bilgisi

[ctx: #31085]
en: Light
tr: Hafif

[ctx: #31095]
en: Rating
tr: Derecelendirme

[ctx: #31102]
en: Background
tr: Arka Plan

[ctx: #31104]
en: Timer Set
tr: Zamanlayıcı Ayarlandı

[ctx: #31107]
en: Channels
tr: Kanallar

[ctx: #31110]
en: Record
tr: Kayıt

[ctx: #31111]
en: Recording
tr: Kayıt

[ctx: #31113]
en: Single Image
tr: Tek Resim

[ctx: #31114]
en: Multi Image
tr: Çoklu Resim

[ctx: #31115]
en: Customizer
tr: Özelleştir

[ctx: #31128]
en: Lyrics
tr: Şakı Sözleri

[ctx: #31162]
en: Trailers
tr: Fragmanlar

[ctx: #31175]
en: Big list
tr: Büyük liste

[ctx: #31221]
en: Default
tr: Varsayılan

[ctx: #31235]
en: Shift
tr: Üst Karakter

[ctx: #31284]
en: Cinema
tr: Sinema

[ctx: #31299]
en: Data provider
tr: Veri sağlayıcı

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
tr: Kullanılan Bellek:

[ctx: #31316]
en: Get artwork
tr: Çizim

[ctx: #31322]
en: Aired
tr: Gösterim

[ctx: #31351]
en: Pause
tr: Duraklat

[ctx: #31352]
en: Stop
tr: Durdur

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
tr: İleri Sar

[ctx: #31354]
en: Rewind
tr: Geri Sar

[ctx: #31355]
en: Movie menu
tr: Film menüsü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
tr: Altyazıları İndir

[ctx: #31358]
en: System info
tr: Sistem bilgisi

[ctx: #31390]
en: Skin default
tr: Dış görünüm varsayılanı

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
tr: [B]VİDEO AYARLARINI YAPILANDIR[/B][CR][CR]Video kitaplığını yönet · Video oynatma seçeneklerini ayarla · Video listeleme seçeneklerini değiştir · Altyazı karakterlerini ayarla

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
tr: [B]MÜZİK AYARLARINI YAPILANDIR[/B][CR][CR]Müzik kitaplığını yönet · Müzik çalma seçeneklerini ayarla · Müzik listeleme seçeneklerini değiştir · Şarkı sunumu ayarları · Karaoke seçeneklerini ayarla

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
tr: [B]RESİM AYARLARINI YAPILANDIR[/B][CR][CR]Resim listeleme seçeneklerini değiştir · Slayt gösterisi ayarlarını yapılandır

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
tr: [B]HİZMET AYARLARINI YAPILANDIR[/B][CR][CR]UPnP ve HTTP üzerinden Kodi kontrolü ayarları · Dosya paylaşımını yapılandır[CR]Zeroconf'u etkinleştir · AirPlay'i yapılandır

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
tr: [B]SİSTEM AYARLARINI YAPILANDIR[/B][CR][CR]Görünüm ayarları · Ses çıkış ayarlarını yapılandır · Uzaktan kumandaları ayarla[CR]Güç tasarrufu seçeneklerini ayarla · Hata ayıklamayı etkinleştir · Sistem kilit ayarları

[ctx: #31478]
en: Setup
tr: Yapılandırma

[ctx: #31500]
en: Pictures
tr: Resimler

[ctx: #31501]
en: Music
tr: Müzik

[ctx: #31502]
en: Movies
tr: Filmler

[ctx: #31504]
en: Videos
tr: Videolar

[ctx: #31505]
en: Programs
tr: Programlar

[ctx: #31506]
en: System
tr: Sistem

[ctx: #31508]
en: Shutdown
tr: Kapat

[ctx: #31510]
en: Weather
tr: Hava Durumu

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
tr: Tam Ekran Video

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
tr: Müzik görsel öğesi

[ctx: #31616]
en: Low
tr: Düşük

[ctx: #31617]
en: High
tr: Yüksek

[ctx: #31622]
en: Label
tr: Etiket

[ctx: #31629]
en: Channels
tr: Kanallar

[ctx: #31630]
en: Custom
tr: Özel

[ctx: #31695]
en: Submenu
tr: Altmenü

[ctx: #31706]
en: First run help....
tr: İlk çalıştırma yardımı....

[ctx: #31852]
en: Music Library
tr: Müzik Kütüphanesi

[ctx: #31853]
en: Music Files
tr: Müzik Dosyalar

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
tr: Çalma listesi

[ctx: #31892]
en: Categories
tr: Kategoriler

[ctx: #31896]
en: 10 Day
tr: 10 Günlük

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
tr: Kapatma zamanlayıcısı

[ctx: #31949]
en: Video Playlist
tr: Video Çalma Listesi

[ctx: #31950]
en: Music Playlist
tr: Müzik Çalma Listesi

[ctx: #31951]
en: Custom
tr: Özel

[ctx: #31953]
en: Favourite
tr: Sık Kullanılanlar

[ctx: #31959]
en: Icon
tr: Simge
