XBMC Skins - en to uk translation catalogue (78 entries)

[ctx: #31003]
en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: #31008]
en: Type
uk: Тип

[ctx: #31009]
en: Timer
uk: Таймер

[ctx: #31012]
en: Add group
uk: Додати групу

[ctx: #31013]
en: Rename group
uk: Перейменувати групу

[ctx: #31014]
en: Delete group
uk: Видалити групу

[ctx: #31015]
en: Timer
uk: Таймер

[ctx: #31017]
en: Live TV
uk: ТБ

[ctx: #31022]
en: Music - Files
uk: Музика - файли

[ctx: #31024]
en: Page
uk: сторінка

[ctx: #31025]
en: Items
uk: у списку

[ctx: #31040]
en: Now Playing
uk: Зараз відтворюється:

[ctx: #31043]
en: PAUSED
uk: ПАУЗА

[ctx: #31053]
en: Fullscreen
uk: Повний екран

[ctx: #31055]
en: Open playlist
uk: Відкрити список відтворення

[ctx: #31056]
en: Save playlist
uk: Зберегти список відтворення

[ctx: #31057]
en: Close playlist
uk: Закрити список відтворення

[ctx: #31065]
en: Info
uk: Інформація

[ctx: #31066]
en: Back
uk: Назад

[ctx: #31072]
en: System info
uk: Відомості про систему

[ctx: #31085]
en: Light
uk: невеликий

[ctx: #31095]
en: Rating
uk: Рейтинг

[ctx: #31102]
en: Background
uk: Тло

[ctx: #31104]
en: Timer Set
uk: Таймер встановлено

[ctx: #31107]
en: Channels
uk: Канали

[ctx: #31110]
en: Record
uk: Запис

[ctx: #31111]
en: Recording
uk: Запис

[ctx: #31113]
en: Single Image
uk: Одна картинка

[ctx: #31114]
en: Multi Image
uk: Набір картинок

[ctx: #31115]
en: Customizer
uk: Вибір

[ctx: #31128]
en: Lyrics
uk: Тексти пісень

[ctx: #31162]
en: Trailers
uk: Трейлери

[ctx: #31175]
en: Big list
uk: Широкий список

[ctx: #31221]
en: Default
uk: За промовчанням

[ctx: #31234]
en: Wall
uk: Стіна

[ctx: #31299]
en: Data provider
uk: Джерело даних

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
uk: Використано пам'яті

[ctx: #31322]
en: Aired
uk: Прем'єра

[ctx: #31334]
en: Latest
uk: Останнє

[ctx: #31351]
en: Pause
uk: Пауза

[ctx: #31352]
en: Stop
uk: Стоп

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
uk: Перемотка вперед

[ctx: #31354]
en: Rewind
uk: Перемотка назад

[ctx: #31355]
en: Movie menu
uk: Меню фільму

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
uk: Завантажити субтитри

[ctx: #31358]
en: System info
uk: Відомості про систему

[ctx: #31390]
en: Skin default
uk: Стандартні

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІДЕО[/B][CR][CR]Керування медіатекою відео • Параметри відтворення відео[CR]Налаштування списку відео • Налаштування шрифту субтитрів

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МУЗИКИ[/B][CR][CR]Керування медиатекою аудіо • Параметри відтворення аудіо[CR]Налаштування списку аудіо • Налаштування додавання пісень[CR]Налаштування караоке

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОТО[/B][CR][CR]Параметри списку фото • Налаштування слайд-шоу

[ctx: #31405]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СЛУЖБ[/B][CR][CR]Налаштування керування Kodi за UPnP і HTTP • Налаштування доступу до файлів[CR]Увімкнення Zeroconf • Налаштування AirPlay

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ[/B][CR][CR]Налаштування та калібрування дисплеїв • Налаштування виведення аудіо[CR]Налаштування дистанційного керування • Налаштування параметрів енергозбереження[CR]Увімкнення налагодження • Налаштування блокування

[ctx: #31478]
en: Setup
uk: Налаштування

[ctx: #31500]
en: Pictures
uk: Фото

[ctx: #31501]
en: Music
uk: Музика

[ctx: #31502]
en: Movies
uk: Фільми

[ctx: #31504]
en: Videos
uk: Відео

[ctx: #31505]
en: Programs
uk: Програми

[ctx: #31506]
en: System
uk: Система

[ctx: #31508]
en: Shutdown
uk: Вимкнення

[ctx: #31509]
en: Favorites
uk: Улюблені

[ctx: #31510]
en: Weather
uk: Погода

[ctx: #31611]
en: Fullscreen video
uk: Повноекранне відео

[ctx: #31615]
en: Audio visualization
uk: Візуалізація аудіо

[ctx: #31616]
en: Low
uk: Мін.

[ctx: #31617]
en: High
uk: Висока

[ctx: #31622]
en: Label
uk: Студія

[ctx: #31629]
en: Channels
uk: Канали

[ctx: #31630]
en: Custom
uk: Додатково

[ctx: #31695]
en: Submenu
uk: Підменю

[ctx: #31706]
en: First run help....
uk: Довідка при першому запуску.

[ctx: #31852]
en: Music Library
uk: Бібліотека музики

[ctx: #31853]
en: Music Files
uk: Музичні файли

[ctx: #31889]
en: Next Tracks
uk: Список відтворювання

[ctx: #31891]
en: Folders
uk: Теки

[ctx: #31892]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: #31899]
en: Shutdown timer
uk: Таймер вимкнення

[ctx: #31951]
en: Custom
uk: Додатково
